Alternatifim Cafe

Dayak Yemiş kendileri

Discussion started on Magazin

Dayak Yemiş!

Arzu Yanardağ'ın Eşi Ali Serter Boşanma Davası İçin Verdiği İfadede Arzu Yanardağ'ı Hafif Şekilde Hırpaladığını Söyledi

Arzu Yanardağ'IN EŞİ ALİ SERTER BOŞANMA DAVASI İÇİN VERDİĞİ İFADEDE Arzu Yanardağ'I HAFİF ŞEKİLDE HIRPALADIĞINI SÖYLEDİ

Ali Serter, İstanbul 3. Sulh Ceza Mahkemesindeki duruşmada, kimlik tespiti sırasında, boşanma davası henüz sonuçlanmadığı için evli olduğunu beyan etti. Aylık geliri olmadığını ve bir çocuğu bulunduğunu anlatan Serter, hakimin, boşanma aşamasında olduğu eşini yaraladığına dair iddiaları hatırlatması üzerine 'Böyle bir şey yoktur' dedi. 

Arzu Yanardağ'ın olaydan bir gün önce kendisini arayarak 'eşyasını almak için evine gelmek istediğini' söylediğini belirten Serter, 'Ben de ona 'yarın annem ve temizlikçi gelecek. Annemle anlaşamıyorsunuz, karşılaşmayın. Yarın değil, başka bir gün gel' dedim. Ancak buna karşı çıktı. Gelmek konusunda ısrar etti. Ben de gelmesini istemediğimi tekrar ettim. O geleceğini söyledi' şeklinde konuştu.

Yanardağ ve arkadaşının ertesi gün eve geldiği sırada uyurken gürültü üzerine uyandığını ifade eden Serter, daha sonra Yanardağ'a, birazdan annesinin evde olacağını söyleyerek, neden geldiğini sorduğunu kaydetti. Serter, bunun üzerine Yanardağ'ın hakaret etmeye ve bağırmaya başladığını savunarak, kendisinin de Yanardağ'ı susturmaya çalıştığını söyledi.

Aralarında çıkan tartışmada bir ara Yanardağ'ın elindeki cep telefonunu gördüğünü ve söz konusu telefonu kendisi hediye ettiği için geri almak istediğini anlatan Serter, ardından telefonu çekiştirmeye başladıklarını bildirdi. Çekiştirme sırasında Yanardağ'ın arkadaşının kendisine arkadan sarılarak boynunu sıkmaya başladığını ileri süren Ali Serter, yaptığı bir hamleyle bu kişiyi yanından uzaklaştırdığını ifade etti.

Serter, 'Bu sırada telefonu hızla çektiğim için elimde kaldı. Arzu da telefonu çektiği için ve telefon bende kalınca kolunu duvara çarptı. Sonra da 'polis, polis' diye bağırmaya başladı. Polis merkezine gittik. Bu durumdan dolayı çok üzgünüm' dedi. Hakim, Arzu Yanardağ'ın yeniden duruşmaya zorla getirilmesine karar vererek, duruşmayı erteledi
#1 - Ekim 19 2007, 20:13:45
''Cehennem, başkalarıdır. ''

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.