Alternatifim Cafe

Sarko Eşinden Boşandı

Discussion started on Magazin

Sarko Eşinden Boşandı
 
 

Fransa Cumhurbaşkanlığı, Dün Sarkozy Çiftinin Resmen Boşandığını Açıkladı.

 
FRANSA CUMHURBAŞKANLIĞI, DÜN SARKOZY ÇİFTİNİN RESMEN BOŞANDIĞINI AÇIKLADI.

Fransa'da ayyuka çıkan 'boşandılar, ayrılıyorlar' dedikoduları gerçek çıktı. Elysee Sarayı, Cumhurbaşkanı Sarkozy ile 11 yıllık eşi Cecilia'nın yollarının ayrıldığını açıkladı. Bu açıklamayla Sarkozy çiftinin boşanma söylentileri resmiyet kazanmış oldu.

Elysee Sarayı'ndan dün yapılan ve 15 kelimeyi geçmeyen ilk açıklamada 'Cecilia ve Nicolas Sarkozy, 18 Ekim 2007 Perşembe günü 'karşılıklı anlaşmaya dayalı' ayrılacaklarını açıklamışlardır. Bu konuda hiçbir yorum yapmayacaklardır' denildi. Daha sonra 'ayrılma' ile 'boşanma'nın kastedildiği yolunda ikinci bir açıklama yapıldı. Sonra ise çiftin resmen boşandığı bildirildi. 


Çiftin avukatı Michele Cahen, Europe 1 radyosuna yaptığı açıklamada, Sarkozy'lerin ayrılığı resmileştirmek için yargıçla bir araya geldiklerini, maddi paylaşım konusunda da anlaştıklarını bildirdi. Cahen, 'Sorun yok, herşeyi dostça çözdüler' dedi. Boşanma açıklaması, tam da Fransa'da hayatın ulaşımda yaşanan grev yüzünden felç olduğu bir güne denk geldi. Bu nedenle Sarkozy'nin 'kara perşembesi' yorumları yapıldı. Fransız basınında son günlerde boşanmayla ilgili pekçok iddia yer aldı. Buna göre, Cecilia Sarkozy, daha cumhurbaşkanlığı kampanyası sırasında avukat Georges Kiejman'a 'ayrılık anlaşması' hazırlaması için başvuruda bulunmuştu. Şimdi boşanma uzmanı olan avukat Michele Cahen, bu anlaşmayla birlikte mahkemeye başvurarak ayrılma sürecini başlattı. 
#1 - Ekim 19 2007, 20:11:25
''Cehennem, başkalarıdır. ''

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.