Alternatifim Cafe

Topaloğlu'na dışkı yedirdik

Discussion started on Magazin

Tatlıses'in kara kutusu yapımcı Hasan Bora şok itiraflarda bulundu.

Kanal D’deki Dobra Dobra’ya katılan yapımcı Hasan Bora, yine şok açıklamalar yaptı. İbrahim Tatlıses’in önüne kimsenin geçmemesi için elinden geleni yaptığını anlatan Bora’nın açıklamaları ortalığı sarsacak cinsten.

Ferhat'ın F'si olmaz!

Tatlıses’in karşısına Ferhat Güzel’in çıkarıldığı iddialarını reddeden Bora, "Ferhat Güzel kim ki İbrahim’in karşısına çıksın. Nöbetçi eczane gibi her programa çıkıyor. Ben Ferhat Güzel’in F’sini ağzıma almak istemiyorum" dedi.

Bora, açık açık Tatlıses’in adının en üst sıralarda olması için çalıştığını ve karşısına çıkacak herkesi bitirdiğini itiraf etti.

"Tuncer’i İzmir Fuarı’ndan kovdurttuk"

Hasan Bora, o dönemde iyi bir yere sahip olan Mahmut Tuncer’in de önünü kesmek için çok çabaladıklarını anlattı. "Mahmut Tuncer’e değişik sistemler yaptık. Onu kuvvetli gördüm. Son Urfalı olarak gördüm. Sesi çok iyi pırıl pırıldı" ifadesini kullanan Hasan Bora, İzmir Fuarı’na bilinçli olarak Tuncer’i aldırtıp daha sonra da işten kovdurduklarını anlattı. Bora, o dönemde İzmir Fuarı’nda işi bırakıp giden kişinin piyasadan silineceğini bildikleri için bu tür bir tavır sergilediklerini söyledi.

"Topaloğlu’na ’Güvercin pisliği’ yedirdim"

Hasan Bora’nın inanılmaz itiraflarından birisi de Mustafa Topaloğlu ile ilgiliydi. ’Emine’ şarkısıyla o dönem büyük bir çıkış yapan Topaloğlu’nun Türkiye’yi salladığını ve starlar, sanatçılar üstü bir isim haline geldiğini söyleyen Bora, "Sordum soruşturdum ne yapabilirim diye. Ona yarım kaşık güvercin dışkısı yedirdim. 6 ay sesi çıkmamıştı. Ben devamlı çıkmaz zannettim. Ama 6 ay sonra açıldı. Yemeğinin içine gizlice koyduk" dedi.

"Altınmeşe’nin iş almasını engelledim"

İzzet Altınmeşe’nin o dönem ortalığı ’alev gibi’ yaktığını ifade eden Hasan Bora, "İbrahim Tatlıses çıktığında o vardı. Gazinocular ve assolistler İzzet’i kadrolarına almak isteyince, ’Avrupa’da hastanede, sara hastalığına yakalanmış sahnede düşüyor’ diyordum" açıklamasını yaptı.
#1 - Ekim 03 2007, 15:05:09
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.