Alternatifim Cafe

Bütün avrupa Gökdeniz'in peşinde

Discussion started on Trabzonspor

GÖKDENİZ'E KARŞILIK KİMİ VERDİLER?..

İngiliz ekibinin, devre arasına kadar bekleneni verememesi halinde Tuncay’ı takasta kullanmayı düşündüğü öğrenildi. Gökdeniz, Manchester City, Hertha Berlin, Juventus ve Inter’in de transfer listesinde yer alıyor

Trabzonspor’un bu sezon ligde kaydettiği 10 golün yarısında imzası bulunan ve sergilediği futbolla takımını ayakta tutan isim olarak ön plana çıkan Gökdeniz Karadeniz’i isteyen isteyene... Manchester City, Hertha Berlin, Juventus ve Inter gibi Avrupa’nın büyük takımlarının transfer listesinde yer alan yıldız futbolcuya şimdi de Tuncay Şanlı’nın formasını giydiği Middlesbrough Kulübü talip oldu. Tuncay’ı büyük umutlarla kadrosuna dahil eden ancak istediği verimi bir türlü alamayan Middlesbrough’un devre arasında Gökdeniz Karadeniz’i transfer etmeyi düşündüğü öğrenildi. İngiliz kulübünün, Gökdeniz’i alırken de Tuncay’ı Trabzonspor’a vermeyi planladığı ayrıca Bordo-Mavililer’e bir miktar para önereceği bildirildi. Middlesbrough teknik heyeti ve yönetiminin Tuncay’a devre arasına kadar şans tanıdığı, beklenen performansı sergileyememesi halinde takas formülünü devreye sokacağı iddia edildi. Trabzonspor’la 2009 yılına kadar sözleşmesi bulunan Gökdeniz ise, bu sezon değil ama, önümüzdeki sezon Avrupa’da oynamak istediğini belirtti. Tecrübeli futbolcu, “Ben kulaklarımı şu an için transfere kapadım. Trabzonspor’da yapmamız gereken şeyler var. Günü geldiğinde her şey konuşulur. Şu an bu tip şeyleri konuşmanın yeri ve sırası değil” ifadelerini kullandı.
#1 - Ekim 02 2007, 13:38:02
Hayatım Kural Dışı Olmuş.Kendimin Kuralıyım ߣN ...

£я§@N_05

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.