Alternatifim Cafe

Şarkı aniden meşhur oldu

Discussion started on Magazin

Son zamanlarda en çok dinlenen. Herkesin dilinde. Ürek hikayesini anlattı...

Geçtiğimiz gün Petek Dinçöz’ün sunduğu “Arım Balım Peteğim” isimli programa konuk olan Ürek, şarkıyı kendisinin bulduğunu ifade ederek; “Daha önce Yunanistan ve Bulgaristan’da çıkan, Romanların yaptığı bir şarkı. Bana şarkıyı bir arkadaşım getirdi. Dinledikten sonra Bülent Özdemir’e götürdük. O da beğendi. Uzun bir zaman sonra Aslı’ya gittim evini bastım ve şarkıyı yazdırdım. Şarkının bir bölümünü Ege, “Hade Hade” kısmını da Nil Burak yaptı.” şeklinde konuştu.

İbrahim Tatlıses’in şarkıyı okumak istemesi hakkında konuşan ünlü şarkıcı; “Aslında bu şarkının bitmemiş hali meşhur oldu. Şarkı internete düştükten sonra herkes dinlemeye başladı. Sonra şarkıyı Seda Sayan söyledi ve oldukça uydu ona. Ama İbrahim Tatlıses’e yakışacağını pek düşünmüyorum. Halkımız versin kararı!” şeklinde konuştu.

İbrahim Tatlıses, şarkıyı okumak isterse önüne kimsenin geçemeyeceğini belirten Ürek; ”İbrahim Ağabey, seni ellerinden öpüyorum. Sen bilirsin doğrusunu, seni çok seviyorum!” diyerek topu ünlü türkücüye attı.

Bakalım İbrahim Tatlıses bu açıklamaların ardından “Hade Hade” isimli parçayı seslendirecek mi?
#1 - Eylül 26 2007, 15:37:22
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.


seslndirmesn bnce yakışmaz ona :P :D
#2 - Eylül 26 2007, 21:43:01

bncede
#3 - Eylül 28 2007, 19:11:33
hep yarınlar güzel olcak derler ya bugünlerde dünlerin yarınları değil mi!!!

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.