Alternatifim Cafe

En saçma ayrılma nedenleri...

Discussion started on İtiraflar

örn. ayrılmak istememin seninle kesinlikle ilgisi yok (ama başkasıyla ilgisi olabilir tabi), sadece bir süre yanlız kalmaya (yalaaaann) ve hayatımda birşeyleri (bu arada halihazırda başlamış olan yeni ilişki gibi) yoluna koymaya ihtiyacım var :D
#27 - Eylül 23 2007, 09:41:03
Dünya bir efsane, hayat bir dram, yaşam bir hüzün, sevmek bir hata...

ayakların kokuyo ayrılalım :kop çorabın delık :Ç
#29 - Eylül 23 2007, 18:19:26

kafa uyusmuor x)

cıktıgımız hata :)
#30 - Eylül 27 2007, 05:22:13
Kimseyi tanıyamıyorum. Daha doğrusu kendimi tanıyamıyorum . Ben kimimki sizleri tanıyayım.

annem göster ama elletme dedi, o yüzden ayrılmalıyız (bööhüühühü)
#31 - Eylül 27 2007, 16:05:32
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

örn. ayrılmak istememin seninle kesinlikle ilgisi yok (ama başkasıyla ilgisi olabilir tabi), sadece bir süre yanlız kalmaya (yalaaaann) ve hayatımda birşeyleri (bu arada halihazırda başlamış olan yeni ilişki gibi) yoluna koymaya ihtiyacım var :D
#32 - Ekim 26 2007, 22:53:29
...arChAnGeL...

bak şimdi benim yazacağım kadar saçma bi neden yok binde bin eminim
bak bitanem seninle başta herşeyi konuştuk beni deli etme hayatta taviz vermeyeceğim tek konu bu... şu telefonunun şarzı nasıl biter yaaa... bitmicek yerin dibinde bile olsan o telefonun hep açık kalacak... ben yıprandım yorgunum daha faslada üstüme gelme...
telefonunla mutluluklar sana arnızdaki kimyasal aşka mani olmiimm..

bunu bana ayrıldığım sevgilim sölemişti tekrar olmaz öle şey saçmlaık dedik birleştik bukez ben ona bei tersleme len dedim ve ayrıldık... abi geçekten seven adam  bukadar saçma ayrılırmı yaa.. mantık dışı
#33 - Ekim 29 2007, 21:06:14
dünya derdi dünya malından ibaret sende bir malmışsın belliki seni dert edinmişim......

bak bitanem seninle başta herşeyi konuştuk beni deli etme hayatta taviz vermeyeceğim tek konu bu... şu telefonunun şarzı nasıl biter yaaa... bitmicek yerin dibinde bile olsan o telefonun hep açık kalacak... ben yıprandım yorgunum daha faslada üstüme gelme...

bunu bana ayrıldığım sevgilim sölemişti tekrar olmaz öle şey saçmlaık dedik birleştik bukez ben ona bei tersleme len dedim ve ayrıldık... abi geçekten seven adam  bukadar saçma ayrılırmı yaa.. mantık dışı

valla kusura bakma o telefonun kapalı olması işine bende çok kızıyorum ama tabıkı bunu ayrılık nedenı olarak göstermedım belkde senı gercekten sevmıyodur senle tekrar bırleşmesıne ragmen :S
#34 - Ekim 31 2007, 15:03:35

annem göster ama elletme dedi, o yüzden ayrılmalıyız (bööhüühühü)

bahane süperr:))
#35 - Kasım 02 2007, 15:26:00

Hiç Yakışmıyoruz Ayrılalım  :Ç
#36 - Kasım 02 2007, 16:35:17
....
İnsanLar ToprakTaN YaratıLmıştıR HeraN ÇamurlaşaBiLiR.
....

valla kusura bakma o telefonun kapalı olması işine bende çok kızıyorum ama tabıkı bunu ayrılık nedenı olarak göstermedım belkde senı gercekten sevmıyodur senle tekrar bırleşmesıne ragmen :S

lem zaten sie et sevmesini sevmemesinide  abii çalışıorum mutfakta da tel çekmioo napim müsait biyerimdeee uzatmalı kablomu taşiim yanii... tuvalete giderkende eoldu haberr verim yani....   tamam kızarsın edersin ama ayrılık  ohaa yanii.... yok daha neler hatta... bahane işte yavrucum adı bu ... tel kapalı olur iki kızarsın nedenini sorarsın  makul gelir normal karşılanır... bulaşık yıkıom evde diom tel şarjda telefonu nie açmadın lan nasıl açiim duymamaışım gecenin kaçıı sesini bangır bangırmı açacam  sorada dersinki nie şarjın yok al bide burdan yak....  aptallıktan başka bişe değil... yani başka birine aşık olcam yada senle olmuo yada aramızda bi huzursuzluk var desen neyse...
#37 - Kasım 02 2007, 21:58:45
dünya derdi dünya malından ibaret sende bir malmışsın belliki seni dert edinmişim......

lem zaten sie et sevmesini sevmemesinide  abii çalışıorum mutfakta da tel çekmioo napim müsait biyerimdeee uzatmalı kablomu taşiim yanii... tuvalete giderkende eoldu haberr verim yani....   tamam kızarsın edersin ama ayrılık  ohaa yanii.... yok daha neler hatta... bahane işte yavrucum adı bu ... tel kapalı olur iki kızarsın nedenini sorarsın  makul gelir normal karşılanır... bulaşık yıkıom evde diom tel şarjda telefonu nie açmadın lan nasıl açiim duymamaışım gecenin kaçıı sesini bangır bangırmı açacam  sorada dersinki nie şarjın yok al bide burdan yak....  aptallıktan başka bişe değil... yani başka birine aşık olcam yada senle olmuo yada aramızda bi huzursuzluk var desen neyse...

valla bacım sonunakadar haklısın ama benım dediğim neden kapalı oluyo derım oda bana mantıklı cevap veırır kabulum ama dedgın gıbı ayrılık ohaaaa yane bence sen salla gıtsın valla bak :D
#38 - Kasım 03 2007, 09:59:56

mesela şuda çok saçma kafam karışık... :alala allah allah sende kafa varmıydı yaa daha dün değildi ama delüüüü :ban :yanlis
#39 - Kasım 03 2007, 10:20:08
ALL I WANT TO DO İS BE MORE LİKE ME AND BE LESS LİKE YOU...CAN't YOU SEE THAT YOU ARE SMORHERİNG ME?

caaanimmm bu askin heyecani kalmadi artık muhaha
#40 - Kasım 04 2007, 14:49:11

caaanimmm bu askin heyecani kalmadi artık muhaha

Baycii campingg falan yapmak sıktı dimi :P euheuh..

Bide bi kız ayrılmak için şöle bi senaryo uydurdu SALAK

''Dün okulda bi kızla el ele görmüşler seni hatta öpüşmüşsün kızla..Resimleri bile var ama seninle görüşmek istemediğim için kanıt olarak gösteremicem.. Can nası bunu bana yaparsın ?! seni çok sevmiştim.. kaç sevgilin var he söle kaç ? ben kaçıncıyım ? Bunu bana yaptığına inanamıyorum ve hala ağlıyorum..

Sana merveyle mutlulklar''

Halbuki yemin edebilirim. yok Merve diye bi kız ve el ele tutuştuığum birisi.. Sırfff ayrılmak için kıçından uydurulma bişi ^^
#41 - Kasım 04 2007, 15:03:10
« Son Düzenleme: Şubat 08 2010, 03:02:17 Gönderen: Tylers »
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

Gözünün Üstünde Kaşın Var_!   :P
#42 - Kasım 05 2007, 13:39:44
....
İnsanLar ToprakTaN YaratıLmıştıR HeraN ÇamurlaşaBiLiR.
....

öss yee hazırlanıyorum vaktim olmuyor falan sonraaa senden elektirk alamadım  :muhah
#43 - Kasım 05 2007, 15:07:21
YA SENİNLE YA SENSİZ

annem kızıyooo muhaha
#44 - Ocak 28 2008, 09:09:44
böğürtlenli reçelim =)

rihanna_m

bi arkadaşımın başınada böyle saçma bi olay gelmişti.çocuk bana çok uzak oturuyosun deyip ayrılmış halbuki sadece semtler farklı..buluşmaları mümkün..
#45 - Ocak 28 2008, 13:51:38

yaa bizim okulda bi çocuk <küresel ısınma war> die ayrıldı sewgilisinden yaa :muhah  muhaha  zuhaha
#47 - Ocak 30 2008, 23:42:07
_KATHARSİS_

mesela şuda çok saçma kafam karışık... :alala allah allah sende kafa varmıydı yaa daha dün değildi ama delüüüü :ban :yanlis

sende kafa var mı bak tuttum bu lafı :D
#48 - Şubat 05 2008, 15:22:31

okulun açılması saçma bir neden değil yalnız kız össye yönelik çalışıyor demekkki
bnm olmadıda duymadımda sevgilim olmadı zaten
#49 - Şubat 05 2008, 16:22:09

Rekor kırmam lazım Askım :d  En cok Kişi ile cıkan Adamın Rekoru 4000 ben daha 59 deyim kusura bakma yetişmeleyim :)
#50 - Şubat 12 2008, 18:48:37
Kimseyi tanıyamıyorum. Daha doğrusu kendimi tanıyamıyorum . Ben kimimki sizleri tanıyayım.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.