Alternatifim Cafe

Zayıflama ilacını tanıtmıştı. Seren Serengil şimdi çok pişman.

Discussion started on Magazin

Zayıflama ilacı Li Da hastalıklara davetye çıkarıyor. Bu ilacın tanıtımında büyük rol oynayan Seren Serengil şimdi çok pişman..

Seren Serengil, ''Zayıflama ilacı Li Da'yı internette gördüm, Türkiye'ye getirttim. Benim yüzümden moda oldu.Bağdat Caddesi'ndeki genç kızlar 'Seren Serengil'in ilacı' diye birbirlerine tavsiye edip bu ilacı alıyorlarmış'' dedi.

''Bundan sonra sıfır beden olacaksın sözü verseler yine de kullanmam'' diyen Serengil, ''Ben iki ay kullandım. Beni mahvetti eşim zorla bıraktırdı. Hamilelik döneminden sonra çok kilo aldım. Sürekli ekrana da çıkıyorum, kilolarım iki kat olarak ekrana yansıyordu.

Bir an evvel zayıflamak istedim. Çocukluğumdan beri kısa yöntemlere baş vuran biriyim hiç sıkıntı çekmeden zayıflamak istedim. Ama başıma bir yığın iş açıldı. Bakın söylüyorum bu ilaçların yararı değil pek çok zararı var''
#1 - Eylül 13 2007, 15:33:02
Hayatım Kural Dışı Olmuş.Kendimin Kuralıyım ߣN ...

£я§@N_05

PosiTive

ibret alalım o vakit.
#2 - Eylül 13 2007, 15:41:17

seren serengil haklı. dikkatli olmalıyız.
#3 - Eylül 13 2007, 17:00:22
SEN BENİM FARKIMI FARK EDEMEDİN!AMA ARTIK FARKETSENDE FARKETMEZ!ÇÜNKÜ BENİM FARKIMI FARKEDENLER SENDEN ÇOK FARKLI!!!!!!!!

seren serengil haklı. dikkatli olmalıyız.
aynen dikkatli olunması gerekiyor
#4 - Eylül 13 2007, 18:49:45
Hayatım Kural Dışı Olmuş.Kendimin Kuralıyım ߣN ...

£я§@N_05

ya faydası olsa ona olurmuş bir dirhem zayıflamadı
inanmayın arkadaşlar böyle şeylere
#5 - Eylül 13 2007, 23:52:36
Dünya biz insanlara anlatılan bir masal gibi küçük mutluluklarla kandrıyorlar bizi Ama Masallarla Sevgi Verilmez(Ş.F)
Ruhumuz yara almış sevgiden eser yok dünyanın köklerinde
Ama inanmasakta dinleyip kanıyoruz o masallara
Ve
Bir çocuk gibi mutlu sonları bekliyoruz ve mutlu son gelmeden uykuya dalıyoruz!!!!

shareayard

ya zaten herkes böyle.İki kilo fazlan var vericem diye 10 kilo birden alıosun bunlarla böylee.Öncelikle herşey bilen bi doktor gözetiminde olmalı zayıflıcam diye bakkaldan süt alır gibi kafana göre ilaç alırsan olur böyle .Ama seren serengilde şuan kötü duruma düşmüş yazık ona da (gıcık olurum ona ama:D)
#6 - Eylül 23 2007, 20:27:38

ya zaten herkes böyle.İki kilo fazlan var vericem diye 10 kilo birden alıosun bunlarla böylee.Öncelikle herşey bilen bi doktor gözetiminde olmalı zayıflıcam diye bakkaldan süt alır gibi kafana göre ilaç alırsan olur böyle .Ama seren serengilde şuan kötü duruma düşmüş yazık ona da (gıcık olurum ona ama:D)

ktılıorm
#7 - Eylül 24 2007, 15:48:19

yani böle ilaçlara sığınmamk lazım zaten
#8 - Eylül 25 2007, 01:30:13
Gölgemdeki asaleti farkedince başladı karanlığa hayranlığım...

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.