Alternatifim Cafe

Aileniz dinlediğiniz müzik hakkında ne düşünüyor?

Discussion started on Müzik Genel

babam bu dinlediğim müzikten ne istiyor her seferinde kavga çıkıyor yeter artık :hii?rahat rahat bangır bangır punk müziği dinlemek istiyorum artık ya ::yea umarım sizin ailenizde benim ki gibi diildir nese yazında öğrenelim.belkide tarzımı değiştirmeliyim?
#1 - Eylül 08 2007, 15:02:24
« Son Düzenleme: Ekim 11 2007, 12:53:46 Gönderen: Klytie »
imzam kural dışıymış ben kendim zaten aykırı fıtratım

benimkiler takmıyolar bile :)
bnce baban seni kıskanıyo desene ona ''gel baba beraber dinleyelim''
#2 - Eylül 10 2007, 00:15:14
seni en sıcak ben öperdim...
kim bilir?
ama sen bilmiyorsun...
:( :( :(

diimde radyoyu kafamda kırsın dimi:)
#3 - Eylül 10 2007, 11:40:03

iii şeyler düşünmüyorLAR ama ben yine dinliyorum

RaP FOREVER
#4 - Eylül 10 2007, 12:57:36
Yağma yağmur sağanak bu sağanak için yok sığınak.

abm ksnlikle krşydı bya bii direndmm dnledmm oda pes etmşti tamm ama sora kndi kndime deşmeye bşldmm artkk dinleyemiormm dinlenemiormm artkk o şrkılarla yoruluormm
#5 - Eylül 10 2007, 13:16:07
intihara yakin bi muzii defalarca dinleip muzii duymadiin anda aklina inanmadiin tanrilar geliwerir..tutsaq kaldiin inancin kolesi olduunu defalarca hat1rlatan senoryolari sende bilirsin we nedense bu tutsakliktan wazgecemessinn..

rock dinliyorum gayet  anlayışlılar babamla yeni albümler hakkında yorumlar yapıyoruz ailecek rockçı olduk

:)
#6 - Eylül 10 2007, 13:24:55
Dünya biz insanlara anlatılan bir masal gibi küçük mutluluklarla kandrıyorlar bizi Ama Masallarla Sevgi Verilmez(Ş.F)
Ruhumuz yara almış sevgiden eser yok dünyanın köklerinde
Ama inanmasakta dinleyip kanıyoruz o masallara
Ve
Bir çocuk gibi mutlu sonları bekliyoruz ve mutlu son gelmeden uykuya dalıyoruz!!!!

hec bişe düsünmüolar ::yea
#7 - Eylül 10 2007, 13:41:42

hiç bişe düşünmüolar çünkü kaliteli müzik dinliorum :D hatta annemle hayko bile dinleriz :D
#8 - Eylül 10 2007, 14:10:28
Karyolama oturup kendime bir içki koydum. Kapımı açık bırakmıştım. Şehrin gürültüsüyle beraber ay ışığı sızıyordu odama: müzik dolapları, otomobiller, küfürler, köpek havlamaları,radyolar... Hep beraberdik, aynı b*k çukurunun içindeydik hepimiz. Kaçış yoktu. Zamanı geldiğinde sifonumuz çekilecekti.

Charles Bukowski

anaaaaaaaaaaa bi bizim evde kavga çıkıyo desenize geçen babam bana bu kız satanistmidir nedir dio allhım ya bu sırf dinlediğim müzikten dolayyı değil yaptıığım resimlerdende rahatsız oluo neden ya neden
nesi varmış kantlı bir remimizi çizdiysek ne satanisti  ama yooooook ona göre punk dinliyen herkes satanist ne dinleyeyim jazz müzikmi
#9 - Eylül 10 2007, 15:06:04

babam bu dinlediğim müzikten ne istiyor her seferinde kavga çıkıyor yeter artık :hii?rahat rahat bangır bangır punk müziği dinlemek istiyorum artık ya
punk dıılde rock..
+
ayrıca dıolarkı "bas belası lanet olası bısı bu rock...ses kırlılıqınden baska bısı dıl..kafamızı utuluo bıde sn b.k war qıbı son ses dınnıon"
#10 - Eylül 10 2007, 16:13:21
Lan Herkes Emo Olmus Etraf Ozentı Dolmus quzelım  Converse Her Emonun Ayaqına Corap Olmus..
         Neydı bızı ayıran?
                                  qorduklerımız mı?
                     Yanındayken bakmayıpta kactım  senden..
                Ben *** bole askın taaaa ıcıne..:nohashas

nee düşünebilir ki?
eywAllah diip geçio :4
#11 - Eylül 10 2007, 16:15:31

_DaRkdreams_

Alıştılar artık
Arada bir kıs şunun sesini derler tabii..
Abimde bana kaç yıldır satanist der orası ayrı
Açma şu satanist müziklerini benim yanımda
Rock'tan nefret ediyorum diyor  (6)
#12 - Eylül 10 2007, 16:29:33

eet bıde satanıst olayı war..adım cıktı satanıste..rockla ne alakası warsa cozemedım? :S
+
anneme 1 saat once dream tvdekı hayko roportajını dınnettım..pek sewdı yhaaw:D artk laf  etmıo rocka ama dınnemıo
#13 - Eylül 10 2007, 16:36:18
Lan Herkes Emo Olmus Etraf Ozentı Dolmus quzelım  Converse Her Emonun Ayaqına Corap Olmus..
         Neydı bızı ayıran?
                                  qorduklerımız mı?

bişey demiyorlar sonuçta benim hayatım istediğim müziği dinlerim yoksa bende onların dinlediği şarkılara karşı cıkardım...
#14 - Eylül 10 2007, 16:47:57

Yok öyle bi Dünya.!  

"ayrıca dıolarkı "bas belası lanet olası bısı bu rock...ses kırlılıqınden baska bısı dıl..kafamızı utuluo bıde sn b.k war qıbı son ses dınnıon" bence seninkilerle benimkiler aynı şeliri aynı samanda sölüolar
#15 - Eylül 10 2007, 23:39:18

iii şeyler düşünmüyorLAR ama ben yine dinliyorum

RaP FOREVER
aynen fenerlı olsanda adamımsın :D
#16 - Eylül 10 2007, 23:50:38
UNUTMA KURSUN HER GULUMSEDIGINDE BIR KALP AGLATIR!

babam bişi demez mesela arabada sevdiğimiz bir müzik çalarsa babama dinlemek istiyoruz dersek babam hiç bişi demez bizle dinler.anneme de  benim müziklerden dinletiom bazen hoşuna gidio nerden indirdin bende indircem falan dio.sorun yok bizde :D :)
#17 - Eylül 12 2007, 01:58:10
**ѕαтмα∂ιк ∂σѕтυмυzυ, ßιℓ∂ιк нαѕмıмızı..кαραтмα∂ιк єѕкιℓєя∂єη кαℓмış уαяαмızı. αкıтıяız кαя∂єѕ υqяυηα кαηıмızı..ßιℓѕιηℓєя кι : кяαℓℓαя öℓмє∂єη ßıяαкмαz тα¢ıηı...

haaaa bide o var
Ailem karismaz ama alt ve üst komsum hic iyi seyler düsünmüyor   (6)
#18 - Eylül 12 2007, 09:44:07

evet bu iyiydi deatlycim ya ama simple plan dinlemenin nesi kötü welcome to my life işte ya
#19 - Eylül 12 2007, 17:41:08

.
#20 - Eylül 12 2007, 23:34:47
« Son Düzenleme: Ekim 11 2008, 15:39:59 Gönderen: RapunZeL »
Karyolama oturup kendime bir içki koydum. Kapımı açık bırakmıştım. Şehrin gürültüsüyle beraber ay ışığı sızıyordu odama: müzik dolapları, otomobiller, küfürler, köpek havlamaları,radyolar... Hep beraberdik, aynı b*k çukurunun içindeydik hepimiz. Kaçış yoktu. Zamanı geldiğinde sifonumuz çekilecekti.

Charles Bukowski

hiç bşi demiyolar.hatta sabah babamın uykusu açılsın diye hayko dinlettiğim oluyo

r:baabaa açıldımı uykuunn
Babam:açılmaz olurmu hemde nasıl :D

ne diyebilirlerki(:
#21 - Eylül 13 2007, 08:57:36
ooof oLmuyor bi tüLü başLamıyor!
Sen oLmazsan şu kaLbim,
kimseye boyun eğmiyor..!
beğenmiyor..!!
kimseLer görmesin..kimseLer bilmesin  benimle yaşasın ölsün bu sevda..!

nefret ediolar rocktan ama önemli olan bnm kararım....artık alıştılar zaten  muhaha  :nohashas
#22 - Eylül 13 2007, 21:09:01

faitHleSs

Sesini çok fazLa açmadığım sürece bi sorun oLmayacağının kanısındaLar ..
#23 - Eylül 13 2007, 21:36:31

haaaa bide o var
Ailem karismaz ama alt ve üst komsum hic iyi seyler düsünmüyor   (6)
"ayrıca dıolarkı "bas belası lanet olası bısı bu rock...ses kırlılıqınden baska bısı dıl..kafamızı utuluo bıde sn b.k war qıbı son ses dınnıon" bence seninkilerle benimkiler aynı şeliri aynı samanda sölüolar
  kesınlıkle ole..neden bızım aıleler bole yhaaf :S
#24 - Eylül 14 2007, 11:34:55
         Neydı bızı ayıran?
                                  qorduklerımız mı?

NovemberRain

Kimse karışmaz dinlediğim müziğe. Birtek bir abim bunları nası dinliyosun olum, değiştir şu müziği aç ordan bi fifti sent ment der (6)
#25 - Eylül 14 2007, 12:35:41

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.