Alternatifim Cafe

”16 yaşında tecavüze uğradım!”

Discussion started on Magazin

16 yaşında tecavüze uğradığını itiraf eden ünlü erkek popçu kim?

Bu sabah Star TV'de yayınlanan "Orada Neler Oluyor" isimli magazin programı, Posta Gazetesi'nin deneyimli magazincisi Suna Akyıldız'ın bir röportajından yola çıkarak enteresan bir habere yer verdi. Haberde "16 yaşında tecavüze uğrayan ünlü erkek popçu Metin Arolat . Metin Arolat 16 yaşındayken , kendisinden yaşça büyük kız arkadaşının zoruyla cinsel ilişki yaşadığını itiraf etti." cümleleri yer alıyor.
#1 - Eylül 07 2007, 12:02:59
Hayatım Kural Dışı Olmuş.Kendimin Kuralıyım ߣN ...

£я§@N_05

Kızla cinsel ilişkiye giriyor tecavüze uğrayan erkek oluyor.

Erkek bakireliğini mi kaybetmiş ya da hamile mi kalmış.

Zorla ya da isteyerek yapılması saçma.

Hani bir erkek gelse zorla bu şahsa tecavüz etse neyse de sonuçta ilişkiye girdiği kişi bir kadın.
#2 - Eylül 07 2007, 12:07:43
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

tecavüzde illa kurbanın bayan olması mı gerekiyor? erkek, karşı cins tarafından ilişkiye girmeye zorlandığında adı tecavüz olmuyor mu yani? sonucunda illa hamile mi kalmak gerekiyor? ne bu çifte standart yahuu? kadınların bir ezilmişliğini görünce "erkek-kadın eşittir." diye yeri göğü birbirine katmayı pekala biliyoruz ama. çift taraflı ilişkide bile taraflardan biri vazgeçtiğinde olay tecavüze girerken "aman canım sonuçta kadınla girmiş ilişkiye" demek ne derece doğru acaba?....
#3 - Eylül 07 2007, 22:28:58
Dilimin ucunda kelimeler
Bir türlü söyleyemiyorum
Dilimin ucunda kelimeler
Nerden başlasam bilmiyorum

Bir erkek hele ki 16 yaşında her şeye istekli ve duyarli bir erkek gireceği ilişki için zorlanmaz.

Çok da güzel ilikiye girer.

Bunun reklam olduğunu anlamak zor olmasa gerek.

1-2 ay sonra Metin Arolat kasetlerini görürsen müzik marketlerde şaşma.

Daha neler çıkar hakkında. Hatta gay olduğunu iddia eden resimler bile yaparlar. :)
#4 - Eylül 07 2007, 22:37:37
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

kişinin söylediğine inanmanın gerektiğini düşünüyorum. kişileri tanımışlığım olmadığı gibi olay yaşanırken de yanlarında değildim tahmin edilebileceği gibi. fakat kötü niyetim yoktur, kalbim temizdir. zira kişi de kendinden bilmektedir işi. dolayısıyla her 16 yaşına girmiş erkeği de aynı kategoriye sokup "müstahak." ünlemi koymayı da tasvip etmem. tepkim başrollerden uzak; olay ve yorum ile ilgilidir.
#5 - Eylül 07 2007, 22:53:11
« Son Düzenleme: Eylül 07 2007, 23:08:57 Gönderen: d!sh!_kanarya »
Dilimin ucunda kelimeler
Bir türlü söyleyemiyorum
Dilimin ucunda kelimeler

Bir kişinin söylediklerine inanmak için de ilk önce onu tanımak gerekir.

Tanımadığı birinin sözüne nasıl inanabilir bir insan ?

Art niyet bende de yok meraklanma, fakat olayı kavramak çok da zor olmasa gerek.
#6 - Eylül 07 2007, 23:08:04
Mercey.

o zaman şöyle söyleyeyim bir de. adı geçen şahıs bildiğim kadarıyla uzzunn zamanlardır müzik piyasasının içindedir. kendisinin hayranı değilimdir, bunu bilmek için de özel bir ilgi gereksizdir zannımca. tahminimce kişiyi bilen bilir, reklam ihtiyacı da yoktur. asıl konuya geçmek gerekirse de; haber yaklaşık bir sene öncesinden kalmadır. illa bir pislik atılmak gerekmekte ise bu, sırf reyting kaygısıyla bir sene öncesinden kalan habere temcit pilavı muamelesi yapan gazeteci kimlikli şahıslara olmalıdır. lakin onlar da haklıdır, pilavı yiyen yemektedir fakat işin sırrı konuşulan konuda bilgi sahibi olmaktadır..
#7 - Eylül 08 2007, 00:04:47
« Son Düzenleme: Eylül 08 2007, 00:26:19 Gönderen: d!sh!_kanarya »
Dilimin ucunda kelimeler
Bir türlü söyleyemiyorum
Dilimin ucunda kelimeler

_DaRkdreams_

Yahu bir erkek bir kızı nasıl istemez
Hatta erkek üzerine atlar sanırım kız" ben seks yapmak istiyorum" derse
O yüzden tecavüzü mü olur bunun yahu :Ç :Ç
Akıl var mantık var :Ç
Devir değişiyor
(6)
#8 - Eylül 08 2007, 00:11:34

Bence reklam yapıyor yuh böyle bişeyi insan nsl uydurur ya koca kadın adam kalmamış küçük çocuğa saldırcak baştan aşağı saçma
#9 - Eylül 08 2007, 00:13:35
Dünya biz insanlara anlatılan bir masal gibi küçük mutluluklarla kandrıyorlar bizi Ama Masallarla Sevgi Verilmez(Ş.F)
Ruhumuz yara almış sevgiden eser yok dünyanın köklerinde
Ama inanmasakta dinleyip kanıyoruz o masallara
Ve
Bir çocuk gibi mutlu sonları bekliyoruz ve mutlu son gelmeden uykuya dalıyoruz!!!!

erkek mi tecavüze uğramış yok artık :Ç Lan kıza bi koysa uçar kızz... (6) saçma... :öff
#10 - Eylül 08 2007, 01:11:25

:D ii güLdüm :) Metin tamam abartma :D:D
#11 - Eylül 08 2007, 19:34:18
Hakkımda bilmen gerekeni ;  Hakkın olduğunda söylerim ...

El çükü ile gerdege girene damat degil godoş derler ... ; )

işleri güçleri reklam yaaa reklam yapmak için her türlü şabanlığa giriolarya sinirleri mi hoplatıyorlar...
#12 - Eylül 15 2007, 17:51:59
"Kücük seylere gereginden cok önem verenler, elinden büyük is gelmeyenlerdir."

svmezdm ztn kndisini :D :D
#13 - Eylül 16 2007, 11:27:04

Bir erkek hele ki 16 yaşında her şeye istekli ve duyarli bir erkek gireceği ilişki için zorlanmaz.

Çok da güzel ilikiye girer.

Bunun reklam olduğunu anlamak zor olmasa gerek.

1-2 ay sonra Metin Arolat kasetlerini görürsen müzik marketlerde şaşma.

Daha neler çıkar hakkında. Hatta gay olduğunu iddia eden resimler bile yaparlar. :)

harby çok zeki bu çocuk

reklam olsun diye söylemediği ne malum

bizim sınıfta 14 yaşındaki erkekler bile düşünüyo ilişkiye girmeyi (burda söylemek ne derce doğru bilmem ama)

kaldı ki 16 yaşındaki biri..zorla..bilemem valla tanımam etmem banane aslında

ayrıca kadın siyah kuşak kareteci deildir sanırsam gücü yetip başından savabilirdi

ya da ormanda olmamıştır heralde bu olay..bağırsa komşular fln da duyardı
#15 - Eylül 16 2007, 12:14:18
« Son Düzenleme: Eylül 16 2007, 12:17:13 Gönderen: SacrificeOfRock »
I wiLL find something more
Smeone I am made for
Shame on u babyy
    _____fOR€V€R YOURSS_____

REKLAM...albüm satmazsa insan bu sewiyeye kadar iner...
#16 - Eylül 16 2007, 12:46:32

ohaaa :hönk
 (6)
böyle saçma bişe olabilirmi yaa
kadın akrep nalan falnmıydı acaba
merak ettim
 (6)
#17 - Eylül 16 2007, 12:52:35

Yahu bir erkek bir kızı nasıl istemez
Hatta erkek üzerine atlar sanırım kız" ben seks yapmak istiyorum" derse
O yüzden tecavüzü mü olur bunun yahu :Ç :Ç
Akıl var mantık var :Ç
Devir değişiyor
(6)

Her erkek; fiziksel, ruhsal, sosyal ve benzeri denge aramaksızın bir bayanla cinsel ilişkiye girebilir demek istedin galiba? Şahsım adına söyleyeyim bana ters bu. 15-16 yaşımda da aradım dengeyi, 19 yaşımda da aradım. 30 yaşımda da, 70 yaşımda da arayacağım eğer evlenip yuva kuramazsam şayet. Metin Arolat ya da bir başkası, bir bayan tarafından gayet iyi tecavüz edilebilir eğer istemeden yapılan bir münasebet söz konusu ise.

Ayrıca haber çok gereksiz tıpkı diğer magazin haberleri gibi. Gazetecilik politikasında olur böyle.
#18 - Eylül 16 2007, 13:51:13

insanlar gündem yaratmak için ne hallere düsüyor ayıptır yahuu : )
#19 - Eylül 16 2007, 18:53:37

Yok öyle bi Dünya.!  

insanlar gündem yaratmak için ne hallere düsüyor ayıptır yahuu : )
#20 - Eylül 18 2007, 18:36:18
...  dnce2

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.