Alternatifim Cafe

MSN'ininizi Farklılaştırın

Discussion started on Yazılım

NovemberRain

Windows Live Messenger'ın alışalagelmiş görüntüsünden sıkılanlar için birbirinden güzel temalar mevcut. Sizde bu güzel temalardan birini kullanın.

Arkadaşlar bu temalar sadece Windows Live Messenger 8.1 sürümü için geçerlidir.

Temaların kullanımı çok kolay, temaların bir kısmı aşağıdaki gibidir.

Temaların yaratıcısı Willz'in Deviant Art sayfasını gezmek için tıklayınız.

Temaları indirmek için tıklayınız.
#1 - Eylül 04 2007, 10:30:07

çok ilginç temalar
#2 - Eylül 05 2007, 17:48:34
Hayatım Kural Dışı Olmuş.Kendimin Kuralıyım ߣN ...

£я§@N_05

Farklılaştıralım bakalım__  8)
#3 - Eylül 05 2007, 17:56:23
....
İnsanLar ToprakTaN YaratıLmıştıR HeraN ÇamurlaşaBiLiR.
....

NovemberRain

Farklılaştıralım bakalım__  8)
Farklılaştır bakalım :)
#4 - Eylül 05 2007, 20:19:01

ay o siyah olan çok hoşuma gitti indiriorum şimdi..paylaşımın çok güzel teşekkür ederim..eer bizim msn 8.0 diilse kullanırım :sizo
#5 - Eylül 06 2007, 10:00:11
‎ "Bir adam tanıdım, kafasız bir kadına yaşamının yirmi yılını verdi. Her şeyi feda etti ona; dostlarını, emeğini, dürüstlüğünü bile.. Ama bir akşam, kadını hiç sevmemiş olduğunu anladı. Canı sıkılıyordu, hepsi bu. İnsanların çoğu gibi canı sıkılıyordu."

guselmıs :4
#6 - Eylül 06 2007, 10:11:38
HoLi iSTanBuL'un ŞaHı
                                                                            AklıM KendiNé méZaR KazaBiLeceğiN KadaR DeriNn ..   

NovemberRain

ay o siyah olan çok hoşuma gitti indiriorum şimdi..paylaşımın çok güzel teşekkür ederim..eer bizim msn 8.0 diilse kullanırım :sizo
Eğer 8.0 ise hiç yükleme öncelikle 8.1'i yükle. Temanın dosyalarını C:\Program Files\MSN Messenger'ın içine kopyalayacağın için hata verir daha sonra açmaya çalıştığında. 8.1'i yükledikten sonra ise MSN Programını Başlat Menüsünün olduğu yerin sağ tarafından sağ click yapıp Çıkış demen gerekiyor aksi takdirde olmaz ;)
#7 - Eylül 06 2007, 10:12:08

hea bizimki 8.0 mış olmadı şimdi 8.1 i arıorum bakalım bulabilcemmi..inndir den bakarım ord vardır..neyse bu arada nası yapcaamı da anlattın ya saol abime süpürüüüz yapıcam o sever böle seyleri :sizo
#8 - Eylül 06 2007, 10:20:49
‎ "Bir adam tanıdım, kafasız bir kadına yaşamının yirmi yılını verdi. Her şeyi feda etti ona; dostlarını, emeğini, dürüstlüğünü bile.. Ama bir akşam, kadını hiç sevmemiş olduğunu anladı. Canı sıkılıyordu, hepsi bu. İnsanların çoğu gibi canı sıkılıyordu."

NovemberRain

Arkadaşlar,
Temalar direkt olarak setup değildir. Kullanmak istediğiniz temanın dosyalarını ( 2 dosya vardır birisi dll diğeri ise diğeri de msmsgs.exe'dir. ) C:\Program Files\MSN Messenger klasörünün içine kopyalamanız gerekiyor. MSN'iniz açık ken ya da MSN programı çalışır durumdayken kopyalama işlemini gerçekleştiremezsiniz. Öncelikle Başlat Menüsünün olduğu MSN iconunda sağ clik yaparak MSN programından Çıkış yapmanız gerekiyor.

Not: Temalar sadece MSN'in 8.1 versionunda çalışmaktadır. Diğer versionlarda denerseniz MSN'inizde hata oluşabilir, tekrardan kaldırıp kurmak zoruna kalabilirsiniz.

Syg.,
#9 - Eylül 06 2007, 10:24:31
« Son Düzenleme: Eylül 06 2007, 10:25:00 Gönderen: NovemberRain »

NovemberRain

hea bizimki 8.0 mış olmadı şimdi 8.1 i arıorum bakalım bulabilcemmi..inndir den bakarım ord vardır..neyse bu arada nası yapcaamı da anlattın ya saol abime süpürüüüz yapıcam o sever böle seyleri :sizo
MSN Messenger ya da bilgisayarına yükleyeceğin programları kendi web siteleri hariç hiçbir siteden yüklemeni tavsiye etmem. Programlarla trojan bulaşıyor onlarca insanın bilgisayarına. Özellikle de mIRC (Chat programı) programlarından.

http://messenger.msn.com adresinden yükleyebilirsin.
#10 - Eylül 06 2007, 10:28:27

aa süper oldu bu konuşma rain..valla ama her kelimesini 3 kere tekrar söledm ancak yapıcam sabah sabh yakında inşaat yapıolar onun sesinden kafa dumur oldu...neyse yapıcas artık bi şekilde ...
#11 - Eylül 06 2007, 10:29:21

NovemberRain

aa süper oldu bu konuşma rain..valla ama her kelimesini 3 kere tekrar söledm ancak yapıcam sabah sabh yakında inşaat yapıolar onun sesinden kafa dumur oldu...neyse yapıcas artık bi şekilde ...
Neyse ki İnşaat çalışmaları bittiğinde normale döneceksin :P
#12 - Eylül 06 2007, 10:33:36

öyle de gece 12 ye kadar izinleri var kimse heçbişi diyemio gece 12 ye kadar böle yani bu sesler dann duunçat çut fln  du aralar burda bayaa bi inş. artışı var..bu inş da yeni devlet hastanesiymiş..7 tane ameliyathane fln olcakmış.. bilmiom ama benim tecihim acıbadem hep oraya gidioz biz :D
#13 - Eylül 06 2007, 10:39:38

ya ben bunu kurdum fln senin bütün dediklerini yaptım 8.1 i indirdim ama hala o resimdekiler gibi olmadı o darkı seçtim msn messenger a attım c deki ama hala aynı sadece 8.1 olduu için ing oldu başka bi deişiklik yok ya..
#14 - Eylül 06 2007, 10:50:06

NovemberRain

öyle de gece 12 ye kadar izinleri var kimse heçbişi diyemio gece 12 ye kadar böle yani bu sesler dann duunçat çut fln  du aralar burda bayaa bi inş. artışı var..bu inş da yeni devlet hastanesiymiş..7 tane ameliyathane fln olcakmış.. bilmiom ama benim tecihim acıbadem hep oraya gidioz biz :D
Neyse bu sohbete Muhabbet Bahçesinde devam ederiz ;)
#15 - Eylül 06 2007, 11:00:04

NovemberRain

ya ben bunu kurdum fln senin bütün dediklerini yaptım 8.1 i indirdim ama hala o resimdekiler gibi olmadı o darkı seçtim msn messenger a attım c deki ama hala aynı sadece 8.1 olduu için ing oldu başka bi deişiklik yok ya..
Dark'taki 2 dosyayı MSN Messenger klasörünün içine attın dimi?
#16 - Eylül 06 2007, 11:01:33

eet yaptım attım hatta tekrar bile baktım atmışım yani..8.0 dı 8.1 i indirdim kurdum vs herşei yaptım nie olmuo rain yaaa..off şimdi olmassa noolcek..off yaa nie hep böle şanssızım ben..çokta hoşuma gitmişti ama off
#17 - Eylül 06 2007, 11:09:56

NovemberRain

eet yaptım attım hatta tekrar bile baktım atmışım yani..8.0 dı 8.1 i indirdim kurdum vs herşei yaptım nie olmuo rain yaaa..off şimdi olmassa noolcek..off yaa nie hep böle şanssızım ben..çokta hoşuma gitmişti ama off
Atladığın birşeyler olabilir. Ben indirip kullandım hiç bir hata oluşmadı şu ana kadar.
#18 - Eylül 06 2007, 12:03:08

saol sayende pc m simsiyah oldu :D
#19 - Eylül 11 2007, 16:53:03
Hayat aslında basittir, zorlandığında bas ittir olmuyosa hasss.. (6)

saoll güsellmiş
#20 - Eylül 11 2007, 17:19:17
hERKes BiR yoLcUDuR yoLuNA KuRBaN oLDuğUm...

bu şey işe yaramıyor .msnm 8.1 temaları yüklüyo gösteriyor snra msn kendiliğnden cıkıyor ama hala ski görüntü duruyor nasl olacak bu iş yafffff :hönk
#21 - Ekim 13 2007, 18:06:44
!*≈*...тнэ мєℓσðў...♫∞♫*๑*!

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.