Alternatifim Cafe

G

Discussion started on Magazin

Kimi zaman alkollü olarak araç kullanırken, kimi zaman verdiği frikiklerle ve sevgilileriyle gündeme gelen Helin Avşar, son olarakta Yunanistan’ın Mikonos Adası’nda Yorgo adlı masör gençle samimi bir şekilde öpüşürken görüntülerinin ortaya çıkmasıyla gündeme geldi. Yaptıklarıyla adeta "Skandalların kadını" olarak anılan Helin Avşar önce ki gece Rumeli Hisarı'nda bulunan İskele Restoran'da yemek yedi. Yemek çıkışı masör genç ve annesi Emral Avşar'ın evlatlıktan red ettiği yönünde çıkan haberler ile ilgili soruları yanıtlamayan Helin Avşar aracına binerek mekandan hızla uzaklaştı.
#1 - Ağustos 31 2007, 13:55:01
İmzanız kural dışı!

Kural içi olsa şaşardım zaten :s

hııhh, hülya avşar uzak kalmıştı uzun süredir televizyondan; eksikliği içimize oturmuştu. sansasyona hasretti bünyemiz, kardeşi sağolsun :dondurma
#2 - Eylül 01 2007, 14:23:06
« Son Düzenleme: Eylül 01 2007, 16:34:16 Gönderen: d!sh!_kanarya »
Dilimin ucunda kelimeler
Bir türlü söyleyemiyorum
Dilimin ucunda kelimeler
Nerden başlasam bilmiyorum

cook salak ßiri ya ßu  ne desem ßo$  ßu S.....k İçin :)
#3 - Eylül 01 2007, 14:43:49
Hakkımda bilmen gerekeni ;  Hakkın olduğunda söylerim ...

El çükü ile gerdege girene damat degil godoş derler ... ; )

sonunda medyanın ilgisini kazanmayı başardı.
#4 - Eylül 02 2007, 19:37:29
SEN BENİM FARKIMI FARK EDEMEDİN!AMA ARTIK FARKETSENDE FARKETMEZ!ÇÜNKÜ BENİM FARKIMI FARKEDENLER SENDEN ÇOK FARKLI!!!!!!!!

Konunun başlığı içeriği çok güzel özetlemiş.

Okumadan anladım neyin ne olduğunu, helal. :)
#5 - Eylül 02 2007, 23:35:10
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

bi insan gündeme gelmek sansasyon yaratmak için bukadar çaba gösterebilr tebrikelr valla hey allahım ya   :sizo
#6 - Eylül 09 2007, 22:44:53
Hani ansızın kaçar gidersin bütün dostlardan
Hani gün gelir, uzaklaşırsın bütün aynalardan
Hani gözlerin, hani gözlerin
Uzaklara dalar, suskun bakar
İçinde kalanları anlatamazsın O suskunluk bir hastalık gibi sarar vücudunu kurtulamazsın

bu kadını hiç sevmiyorum gerçekten resmen kendini rezil ediyo insanda biraz gurur olur
#7 - Eylül 11 2007, 00:13:26
Gölgemdeki asaleti farkedince başladı karanlığa hayranlığım...

bu kadını hiç sevmiyorum gerçekten resmen kendini rezil ediyo insanda biraz gurur olur
  bnde hiç sevmiorum !! cidden ona dendiği gibi yerli paris hilton !!
#8 - Eylül 18 2007, 18:46:56
...  dnce2

paris hilton BENCE güzel bu gzl bile değil ya salağın teki hiç bi işi becerimio bide demiyo mu inadına albüm yapcam die peh sesside kendi gibi zate
#9 - Eylül 18 2007, 19:21:18
Dünya biz insanlara anlatılan bir masal gibi küçük mutluluklarla kandrıyorlar bizi Ama Masallarla Sevgi Verilmez(Ş.F)
Ruhumuz yara almış sevgiden eser yok dünyanın köklerinde
Ama inanmasakta dinleyip kanıyoruz o masallara
Ve
Bir çocuk gibi mutlu sonları bekliyoruz ve mutlu son gelmeden uykuya dalıyoruz!!!!

bu karı iyicene sapttı (6)
#10 - Eylül 23 2007, 19:11:33

Radyasyon

başlık  güzel  :D   

(6)
#11 - Eylül 23 2007, 19:24:33

bnde hiç sevmiorum !! cidden ona dendiği gibi yerli paris hilton !!
paris hilton BENCE güzel bu gzl bile değil ya salağın teki hiç bi işi becerimio bide demiyo mu inadına albüm yapcam die peh sesside kendi gibi zate

katılıorm hpsine aynn :D
#12 - Eylül 25 2007, 14:35:08

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.