Alternatifim Cafe

Half-Life - TFC - Quake - AG ' nin tek adresi

Discussion started on Oyun Genel

www.agmerkezi.com
Half-Life Halen Yaşıyor mu ? AGMerkezi nedir, neresidir ? Team Fortress Yaşıyor mu, Adrenaline Gamer nedir, Türkiyede Quake sunucusu varmı ?Bu tür sorulara cevap bulacaksınız bu makalede arkadaşlar;

Half-Life oyunu '98 de piyasaya çıktığından beri büyük bir kitlesi ve oyun hayranları oldu. Oyun Türkiye'ye geldikten sonra ilk organizasyonu Sanane.com yaptı, online-gaming camiasında olan herkesin bildiği gibi. O günden bu güne Adrenaline Gamer oyunu çok gelişti, büyüdü ve el değiştirdi, şu an AGMerkezi.com adı altında bizler bu bayrağı taşıyoruz.
AGMerkezi.com organizasyonu adı altında Türkiye'de Half-Life'a değer veren, onu yaşatmaya çalışan yönetici ve üyelerimizle hizmet vermekteyiz, sunucu kapasitelerimiz 4 sunucu toplam 64 kişidir, Türkiye'de half life online oyuncu kitlesi 500 kişi kadardır. 7/24 Adminli, kontrollü ve seviyeli sunucularımız yeri gelir 64/64 üyelere hizmet verir, gece 5'te dahi Adrenaline Gamer, Half-Life, Team Fortress sunucularımızda oyuncular bulunur. Her CS'cinin mutlaka hayatında HL oynamışlığı vardır, eski günleri yâd etmek isteyenler, eski ortamları, eğlenceleri özleyenler agmerkezinde HL - TF - AG kardeşliğini bulacaklardır.


Team Fortress Yaşıyor mu ?


svd, DmC., -7-, TKT, www/ gibi öncü klanları online TF oynamış herkes bilir, AGMerkezinin amaçlarından birisinin de elit kitlesi olan oyunların oyuncularına hizmet vermek olduğu gibi Türkiye'de tek TF sunucusu yine AGMerkezi'ndedir, bu çatı altında eski günlerine kavuşan TF camiâsı da bulunmaktadır.


AGMerkezi'nin amacı nedir ?


Türkiye'de elit bir kitlesi olan oyunlar (HL,AG,TF,JA,JK,UT,Q4,Q3) ve oyunculara kaliteli, seviyeli hizmet verebilmek, temiz sunucular sağlayabilmek, forumlarda, sunucularda eğlencenin doruklarına çıkmak ve profesyonelliği yaşayıp/yaşatmak.

Türkiyede Quake Sunucusu varmı ?

Quake oynamak isteyen değerli oyuncularımıza agmerkezi.com quakeportal işbirliği ile quake1 quake2 quake3 serisinin sunucularını sunuyor, klanlar ve elit ortamı burada bulacağınıza eminiz.

Peki AG Nedir ?


AG nedir ? AG bir Half-Life modifikasyonudur, profesyonel, ekipmanlı oyunculara hitaben yapılmıştır, CS 1.5 ile CS 1.6 arasındaki fark gibi AG ve HL arasındada farklar vardır. AG HL'ye göre daha hızlıdır, bunny modu ve başka özel modlar eklenmiştir, kısmen silahların, oynayış tarzının HL'den farkı yoktur.


Bizler şimdi en iyisi için uğraşıyoruz. Türkiye'de şimdiye kadar yapılan AG-HLweb sitelerinin hepsi malesef ki başarısız oldu, fakat biz kaliteli bir platformuz ve daha iyi olma yolunda ilerliyoruz. Amacımız sıkı dostluklar kurup, keyifli oyunlar çıkarmanın yanı sıra birlikte hareket edip farklı oyun ve modifikasyonları beraberce tadabilmek, öğrenebilmekti. Nitekim öyle de oldu, AGMerkezi.com 2003 yılından beri herhangi bir yurtdışı organizasyona katılamayan ülkemizi ülkeler arası resmi Ulusal Half-Life Müsabakaları(Half life National Cups)'nda ülkemizi gururla temsil etti, bizler de ülkemizin milli takımını kurma ve takıma kaptanlık yapmanın haklı onurunu yaşadık. AGMerkezi.com olarak bir çok "ilk"i yaşadık, Türkiye'de AG sunucularının Sanane INC. ile açılmaya başlamasından beri sunucu maksimum oyuncu kapasitesi 12 yi geçmemiştir, biz bu rakamı 2 ye katlayarak 24 kişilik sunumuzu 24/24 doldurarak gene AG ve HL tarihinde bir ilk'i yaşadık. Sadece oyun oynayarak değil, organizasyon ve aktivitelere destek vererek Türkiye'de online-gaming'in ilerlemesine gönül verdik. Yönetim bünyemizde bulunan oyuncular olsun, sunucularımızdaki klan üyeleri olsun birçok oyuncumuz, Türkiye'de online-gaming tarihinin kilit taşları olan oyun camialarının (Sanane, Sandwaves, Nitrogamer, Avaturk, Nebula vb.) yönetimlerinde ve kurullarında önemli yerlere gelerek bir nevi bu tarihin şekillenmesinde rol aldı. Misyonumuz ve vizyonumuz doğrultusunda ağır ama emin adımlarla yürümeye devam ediyoruz.

Misyonumuz: Oyuncularımıza her zaman "EN" iyiyi sağlayabilmek, hilesiz, tartışmasız, seviyeli sunucular sağlayabilmek, oyuncularımızla sadece oyun oynamanın dışında çeşitli organizasyonlarda buluşup "arkadaşlık-dostluk" ilişkilerimizi geliştirmek, hoşça vakit geçirmek ve eğlenmektir.

Vizyonumuz: Oyuncularıyla, profesyonelliğiyle, tarihiyle, yatırımcıları ve sponsorlarıyla gelecekte Türkiye'de örnek teşkil edecek bir organizasyon haline gelmektir. Bugünlere gelmemizi sağlayan herkese bir kez daha teşekkür ediyorum !Half-Life, TF, Quake, Jedi Knight, Oppozing force oynamak istiyorum, eski günlere dönmek, şu ortamlara bir göz atmak istiyorum diyen tüm değerli oyuncuları AGMerkezi'ne davet ediyoruz, AGMerkezi.com Türkiyenin HLDM & AG & TF Merkezi.
www.AGMerkezi.com

AGMerkezi Yönetim
#1 - Ağustos 30 2007, 21:54:56

Üye:

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.