Alternatifim Cafe

Kadınsız kalsam Helin'i almam

Discussion started on Magazin

Helin Avşar'ın tartışılıyor. Ama biri var ki; Helin'e çok sert çıkıştı...

Helin Avşar’ın S’nek TV’de yayınlanan ‘Helinik Tatil’ programı için Mikonos adasındaki görüntüleri yazın son günlerine damgasını vurdu.

Son olarak Yorgo isimli masör ile öpüşürken görüntülenen Helin’i Medyum Memiş de fena payladı.

Star TV’deki Orada Neler Oluyor programına katılan Medyum Memiş, birkaç gündür ekranlarda yayınlanan bu görüntüleri izledikten sonra şok bir itirafta bulundu; Olay büyüdü “Bu görüntüler ahlaka çok aykırı. Doğru değil. Kızım seni arayacağım. Elime sopayı alıyorum. Sonra diyor ki ‘hocam beni evlendir’ kim alır seni bu halinle? Kimse almaz artık” dedi.

Medyum Memiş hızını alamadı ve öpüşürken yakalanan Helin Avşar için “Şu görüntüde olan birini ömrüm boyunca kadınsız kalsam almam. Erkeğin gavuru da Müslümanı da olsa bir onuru var. Helin’e kızdım şimdi arayacağım” yorumunu yapmaktan kendini alamadı.

Bakalım Medyum Memiş’in yaptığı bu eleştirilere Helin Avşar ne cevap verecek?

#1 - Ağustos 30 2007, 13:19:57
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

ee yeter be yk helin böl yok hülay böle .sanki dünya bu ünlülerin etrafında.dünyada daha önmli meseleler var ya.mesala kuraklık küresel ısınma.
#2 - Ağustos 30 2007, 21:41:17
Durumum Çevrim içi...Beynim Meşgul...Ruhum Hemen Döncek...Aklım Dışarıda...Elim Telefonda...Kalbim çevrim dışı
 paşa gönlüm ister sewerim zorlama ister sewdiririm ugraşma hee diceksinki nereye kadar bu havalar;kim takar dewran dönene kadar..

qözLeriniN renqİ ne oLursA oLsun qözya$LarınıN renqi hep aynıdırR !!
 ßir gün öLe çok SevmeLiyimki Sonsuza dek içimdE kaLmaLı, kar$ımdaki inSan kar$ı koyamamaLı, ßir gün öLe çok SevmeLiyimki beni yaktıkLarında biLe kaLbim sapasağLam kaLmaLı, bu Sevgiden utanmamaLı, bu Sevgiyi boşa harcamamaLı..   http://www.resimekle.gen.tr/files/43mev9rly7ch9enalhbo.jpg

ah helin ah tuvaletten sonra sıra masördemiydi

öpüşüp koklaşa dur sen
#3 - Ağustos 30 2007, 21:43:52
''Cehennem, başkalarıdır. ''

HEPSİ SALAK BUNLARI BOŞWRRİN YAA DÜNYA NEREYE GİDİYOR BUNU K,İMSE DÜŞÜNMÜO
#4 - Ağustos 30 2007, 23:40:46
Sana gülüm demiştim ya o gül soldu

Hani bu son demiştim ya o gün sondu

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.