Alternatifim Cafe

Son İletiler

Sayfa: 1 ... 8 9 [10]
91
Konu Dışı / Toptan Hediyelik Eşya Fikirleri
« Son İleti Gönderen: grikedi Ağustos 11 2022, 12:16:14 »

Site Adı: Erol Bakır
Site Adresi: Erolbakir.com
Site Konusu: Toptan hediyelik eşyalar, hediyelik bakır ürünler


Toptan hediyelik eşya satış sitesi arıyorsanız hoş geldiniz. Hediyelerini bakırın gösterişi ile buluşturmak isteyenlere özel birbirinden güzel toptan bakır tabak modelleri bulunuyor. Toptan alışverişin avantajlı yönünü bileler hediyelik alışverişlerini de bu şekilde gerçekleştirmeyi gerçekleştiriyor.
 
Toptan Bakır Çaydanlık


Erol bakır güvencesiyle toptan bakır çaydanlık da temin edilebilir. Bunun yanı sıra geleneksel ürünler olan ve ünümüzde halen şıklığı ve kullanışlılığı ile geçerliliği olan bakır ibrikler ve gaz lambaları farklı hediye vermek isteyenleri cezbediyor. Özellikle toptan bakır çaydanlık modelleri, üzerindeki el emeği çizgilerle son derece şık ve gösterişli izler bırakıyor.


Akıllarda yıllarda yer edinmesi planlanan bir hediye fikri arayışı olanlar düşünmeden bakır ve el işçiliğinin bir araya getirildiği tasarımları incelemelidir. Hayranlık uyandıran modeller, kalabalık sofra kurmaktan keyif alanlara yine kullanırken büyük keyif verecektir.

Toptan Hediyelik Eşya Fikirleri


Toptan olarak bakır tabak, bakır çaydanlık, toptan magnet almak iyi fikir. Bu ürünlerin tamamına erolbakir.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Toptan hediyelik eşya alırken kalite fiyat ve tasarım birbirinden ayrılmaz kriterler arasında yer alıyor. Tüm bu özellikleri bir arada bulabileceğiniz toptan hediyelik eşya seçenekleri, uzun süredir bulmak için düşünülen hediyelere çözüm niteliği taşıyor.


Hediyelik eşya verirken kullanışlılık ve dekoratiflik özelliklerini de bir arada bulmak isteyenlere yönelik tasarımlar uzun süre kullanmaktan keyif alınan eşyalar anlamına geliyor. Sıradan hediyelikleri bir kenara bırakmak ve değerlerimiz için anlam ifade eden hediyeler için bakır çaydanlık v cezveler ideal seçenekler arasındadır. Sizde toptan bakır almanın garantili adresini arıyorsanız şayet sizler de hemen erolbakir.com sitesini tercih edebilirsiniz. Zengin ürün yelpazesi ve birinci sınıf kalitedeki ürünler hem sizleri hem de sevdiklerinizi mutlu edecektir.

92
Konu Dışı / PUBG Mobile UC Hile
« Son İleti Gönderen: grikedi Ağustos 09 2022, 00:15:56 »

Site Adı: Brawl Türkiye
Site Adresi: Brawlturkiye.net
Site Adı: Güncel Paylaşımın Adresi
Açıklama;


PUBG mobile UC hile arıyorsanız hoş geldiniz. Pubg mobile bluehole tarafından çıkarılmıştır. Çıkarıldığı zamandan bu yana büyük, küçük her insanın ilgisini çekmiştir ve büyük yankı uyandırmıştır. İlk çıktığı zamanlarda sadece bilgisayar üzerinden oynanan bu oyun ilerleyen zamanlarda telefon ve tablet üzerinden de oynanabilmektedir. Pubg bir video oyunu olup FPS oyunlarının arasındadır. Bütün ülkelerde aşırı popüler olan bu oyun insanların ilgisiyle günden güne gelişmektedir ve oyunculara daha iyi bir kalitede oyun sunmaya çalışmaktadır.


Pubg Nasıl Oynanır?


Pubg mobile oyununda 100 kişilik oyuncu kadrosu rastgele seçilerek alanda toplanır. Bu alana kendi arkadaş grubunu seçerek de girebilirsiniz ve oyun esnasında arkadaşlarınızla uçaktan aynı bölgeye atlayıp aynı takımda devam edersiniz. Oyuncular seçtiği bölgeye atladığında hiçbir erzağı ve envanteri yoktur. Oyun alanında herkes kendi malzemelerini toplar. Oyun kullanıcılarına paralı olarak Pubg mobilde UC satmaktadır ve bu sanal parayla kıyafet ve silah satın alınmaktadır.


Oyuncular Pubg Mobile UC hilesi yaptığını sanarlar Tabiki her oyun gibi bu sanal paranında Pubg Mobile uc hilesi bulunmaktadır. Fakat hiçbir UC hilesi çalışmaz. Yalnız Brawl stars elmas hilesi ile birlikte çalışırlar. Bundan farklı olarak UC kullanıcılar bu UC leri AİM hack tarzı hileler ile birlikte ücretini vererek satın alırlar. Kısacası bu oyunu hilesiz oynayan kişiler karşı takıma yenilmekte olup bu olaya da Pubg mobile UC hilesi denir.


Pubg mobile oyunu hakkında genel bilgi almak için hemen brawlturkiye.net sitesini ziyaret edebilirsiniz.

93
Konu Dışı / A101 İndirim Kodu
« Son İleti Gönderen: grikedi Ağustos 05 2022, 01:18:23 »

Site Adı: Kuponbu
Site Adresi: Kuponbu.com
Site Konusu: İndirim kuponları


A101 indirim kodu nasıl alınır? Türkiye genelinde binlerce farklı noktada fiziki olarak market faaliyetlerini yürüten A101, sanal dünyada da yerini almakta. İçeriğinde pek çok ürünü barındıran A101 sitesinde, insanlar nasıl indirimli alışveriş yapılır? Sorusuna bir cevap arıyor. Kupon sayesinde indirimli bir alışveriş yapmak mümkün oluyor.

A101 İndirim Kodu Nasıl Alınır?


Hızlı bir şekilde A101 indirim kodu alabilmek için kuponbu.com a giriş yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra yemeksepeti indirim kodu için de site tercih edilebilir. Kuponbu.com sitesi içeriğinde onlarca markayı barındırmaktadır. Site aracılığıyla sizler de çokça koda ulaşabilirsiniz. İndirim kodları önermiş olduğumuz sitede, bir tık uzağınızda sizleri bekliyor.
94
Konu Dışı / Kedi Sahiplenme
« Son İleti Gönderen: grikedi Ağustos 04 2022, 16:30:31 »

Site Adı: Miyavru.com
Site Adresi: Miyavru.com
Site Konusu: Kedi sahiplenme, kedi sahiplendirme
Açıklama;


Kedi sahiplendirme sitesi arıyorsanız hoş geldiniz. Kedi nasıl sahiplendirilir? Sorusu günümüzde binlerce kişi tarafından sorulmakta. Bazı kişiler, çok fazla kediye baktığı ve zamanla daha fazla kediye bakacak gücü kendinde bulamadığı için kedi sahiplendirmek isteyebiliyor. Ya da her an istenen koşullar elde edilemeyebiliyor. Bu yazımızda kedi sahiplendirme nasıl yapılır? Değineceğiz.


Kedi Sahiplendirme Nedir?


Adından da anlaşılabileceği üzere, daha önce sahiplendiğiniz, bakımını yaptığınız veya bulduğunuz bir kediyi başka bir kişiyle buluşturma, artık ona verme işlemi kedi sahiplendirme olarak bilinmektedir. Bu oldukça güzel bir eylemdir. Genel olarak kedi sahiplendirmek isteyen kişiler gözünün arkada kalmamasını ister. İyi bir kişiyle bu eylemi gerçekleştirmek ister.


Kedi Sahiplendirme Sitesi – Kedi Nasıl Sahiplendirilir?


Peki kedi nasıl sahiplendirilir? Kedinizi, kedi sahiplendirme sitesi olan miyavru.com aracılığıyla hemen sahiplendirebilirsiniz. Bu siteyle bu oldukça kolay. Miyavru.com, Türkiye’nin en iyi kedi sahiplenme ve kedi sahiplendirme sitelerinden bir tanesidir. Kullanımı oldukça kolaydı. İlgili tüm detaylara hemen sizler de miyavur.com aracılığıyla ulaşabilirsiniz.
95
Bir ilahiyat Profesörü, bakın konuşmasında neler söylüyor. Sizlerin düşünmenize vesile olmak ve yaşadığımız rivayet ve sanı bilgilerin şekillendirdiği, Allah’ın çizdiği yoldan sapmış İslam’ın boyutlarını, daha iyi anlayabilmenize vesile olmak için, konuşmasından alıntı yapmak istiyorum.

“RESULULLAH A GELEN VAHİY SADECE KUR’AN İLE SINIRLI DEĞİLDİ.  KUR’AN BİR KELAMDIR VE SOYUTTUR. BU KELAMIN HAYATA AKSETTİRİLMESİ, SOMUTTA KARŞILIK BULMASI İÇİN RESULULLAH A İNDİRİLMİŞTİR.”

“ALLAH RESULÜNE YALNIZ, METLÜV VAHİY KANALIYLA DEĞİL, GAYRİ METLUV KANALIYLA SOYUTU AŞAN, SOMUT BİLGİLERİDE ULAŞTIRMIŞTIR.”

Bu yanlış bilgilerin etkisiyle, günümüzde İslam’ı mezhep ve tarikat merkezli yaşayan kardeşlerimiz, bu düşüncelerin etkisiyle şunu rahatlıkla söyleyebiliyorlar. “KUR’ÂN NE YAPACAĞIMIZI, SÜNNET İSE NASIL YAPACAĞIMIZI ÖĞRETİR.” Allah Kur’an ı bizlere, Rehber yol gösterici olsun diye gönderdiğini söyler Kur’an da. Rehber olarak gönderilen bir kitap nasıl olurda SOYUT olur, SOMUT olmaz. Bu söylenenler, Allah’ın kitabına yapılabilecek en büyük saygısızlıktır. Kur’an bir kelamdır, yani Allah’ın sözleridir Allah’ın vahyidir. Allah’ın Resulüne gönderdiği vahiy, sizce Kur’an ile sınırlı değil midir? Kur’an dışından da Allah ın Resulüne vahiy bildirilmiş olabilir mi? Eğer bildirmiş ise neden Kur’an a geçmesin? Bu konudan Kur’an da tek kelime bile bahsedilmediği halde, atalarımızın rivayet inancını yaşayabilmek adına, nasıl böyle şeyler söyleyebiliriz. Sizce Kur’an yani Allah ın ayetleri söylendiği gibi, SOYUT yani okunduğunda anlaşılmayan, kavranılması zor, hayata geçirilmeyecek bir durumda olabilir mi?  Eğer böyle olduğuna inanırsak, bizlerin Kur’an dan sorumlu olmamız, asla mümkün olamaz. Ama Allah sizleri Zuhruf 44. ayetinde, indirdiği vahyinden yani Kur’an dan sorumlu olduğumuzu bildirip, YALNIZ KUR’AN IN İPİNE SARILMAMIZI EMREDİYOR.  Konumuzun detayına geçmeden önce,  hatırlatmak istediğim bir konu var. Kur’an bizlerin sorumlu olduğu, yani dinin anası, temeli olan ayetlerin MUHKEM OLDUĞUNU, yani şüphe duyulmayacak kadar açık, anlaşılır ve hayata geçirilecek bir şekilde gönderildiğini Allah bildiriyor.

Söyledikleri gibi, Kur’an ayetleri soyut ise Resulü somut hale yani açıklanmış ve gözle görülür apaçık hayata geçirilir hale dönüştürmüş ise, bizlerin Kur’an a müracaat etmemizi ve yalnız onun ipine sarılmamızı hiç kimsenin beklemesini düşünemeyiz. Açıklanmamış, somut olmayan soyut olan bir kitaptan hiç kimse istifade edemez, faydalanamaz. Bir an diyelim ki Kur’an soyuttur, somut hale Allah ın Resulünün hadisleri getirmiştir, bu durumda İslam ı yaşayabilmemiz için, rivayet edilen hadislerle ancak Kur’an ı doğru anlar, İslam ı doğru yaşayabiliriz mantığını kabul etmemiz gerekir. Ama Allah Kur’an ı ben koruyorum diyor, onun dışında günümüze BİR RİVAYETE GÖRE diye başlayan, Allah ın Resulüne ait olduğu iddia edilen sözleri/hadisleri de ben koruyorum demiyor. Ya da ayetlerim soyut, somut hale yani anlaşılır hale Resulüm getirecek, o sizlere Kur’an dışından öğretecek, onları Kur’an a almadım demiyor. TAM TERSİNİ SÖYLÜYOR VE SAKIN EMİN OLMADIĞINIZ BİLGİLERİN ARDINA DÜŞMEYİN, KUR’AN IN İPİNE SARILIN, YOKSA HESABINI SORARIM DİYE UYARIYOR. HİÇ KİMSEYE MUHTAÇ OLMAYASINIZ DİYE, KUR’AN’I NİCE ÖRNEKLERLE BİZ AÇIKLADIK, DEDİĞİ AYETLERİ YOKSA GÖRMEZDEN Mİ GELİYORUZ.

Araştırınız lütfen, hadislerin yazılması, toplanması, Allah ın Resulünün vefatından yaklaşık 200–250 yıl sonra yazılmaya ve toplanmaya başlandığı rivayet edilir. Sizce Müslümanlar onca yıl, madem Kur’an ayetleri somut değil soyuttu, İslam ı nasıl yaşadılar? Sizce birbirlerinden nasıl gördülerse namazı öyle kıldılar, oruçlarını öyle tuttular dememiz, ne kadar mantıklı olur? SİZCE BU DÜŞÜNCE MANTIK VE İNANÇ, ALLAH IN KİTABINA SAYGISIZLIK DEĞİL MİDİR? Mezheplere ve her mezhebin doğru kabul ettiği hadis kitaplarına bakın lütfen, hepsinde aynı konunun farklı olduğu konuları göreceksiniz.  Bırakın mezhepleri, KÜTÜB-İ SİTTEDEKİ hadisleri okuyun, aynı konularda bile bir birine tamamen ters olan hadislerin olduğunu görebilirsiniz. SİZCE ALLAH İNDİRDİĞİ KUR’AN I SOYUT YANİ AÇIKLANMAMIŞ, HAYATA GEÇİRLECEK ŞEKLİYLE GÖNDERMEYİP, BİZLERİ EMİN OLAMAYACAĞIMIZ BİLGİLERE ALLAH MUHTAÇ BIRAKARAK, İSLAM I YAŞAMAMIZI İSTER Mİ? Buna asla izin vermediğini, zaten Kur’an da açıklıyor ve bizleri uyarıyor.

Kur’an ayetleri söyledikleri gibi gerçekten, soyut yani açıklanmamış hayata geçirilecek durumda olmayabilir mi? Gelin ona da bakalım Kur’an dan. Allah Nahl suresi 89. ayetinde, bakın Kur’an ı ne için indirdik diyor. “SANA BU KİTABI; HER ŞEY İÇİN BİR AÇIKLAMA, DOĞRU YOLU GÖSTEREN BİR REHBER, BİR RAHMET VE MÜSLÜMANLAR İÇİN BİR MÜJDE OLARAK İNDİRDİK.” Bakın Allah Kur’an ı açıkladığını ve bizlere rehber olsun diye gönderdiğini söylüyor. Ama bizler hala bu rehber kitabı SOYUT yani açıklanmamış hayata geçirilemeyecek bir konumda olduğunu söyleyebiliyoruz. Yine Enam suresi 115. ayetinde,” RABBİNİN SÖZÜ, DOĞRULUK VE ADALET BAKIMINDAN TAMAMLANMIŞTIR. O’NUN SÖZLERİNİ DEĞİŞTİRECEK KİMSE YOKTUR. O İŞİTENDİR; BİLENDİR.” Allah sözlerinin, ayetlerinin tamamlandığını söylediği halde, bizler adeta Allah ın sözlerini soyut yani açık olmayan, anlaşılmayan ilan edip, bir beşer tarafından açıklanmaya muhtaç olduğunu ilan edebiliyoruz. Allah Enam suresi 38. ayetinde, “BİZ KİTAP’TA HİÇBİR ŞEYİ EKSİK BIRAKMADIK.” Dediği halde, atalarının batıl inançlarını yaşayabilmek için, bu ayet Kur’an dan bahsetmiyor, Allah katındaki kitaptan bahsediyor diyerek, adeta Kur’an haşa eksik, detaysız, açıklanmayan, kendi tabirleriyle SOYUT bir kitap olduğunu ilan etmekten çekinmiyorlar. Lütfen unutmayalım, birçok ayet vardır ki Allah Elçisine, kullarıma sana indirdiğim Kur’an ile hükmet, yalnız Kur’an ı tebliğ et emrini vermiştir.

Gelelim Allah ın Resulüne, Kur’an dışından, kayda alınmamış bizlerin sorumlu olduğu vahiy gelmiş midir sorusuna. Tek cümleyle cevap vermek gerekirse, eğer gelmiş olsaydı Allah, Zuhruf 44. ayetinde, sizleri Kur’an dan hesaba çekeceğim hükmünü vermezdi. Önce bu iki kelimenin, ne anlama geldiğini söylemek isterim.  Bizlere Cebrail tarafından gelen ve kayda alınan METLUV vahiy yani Kur’an, diğeri yazılı olmayan, GAYRİ METLUV Allah ın Resulüne direk Allah dan farklı şekillerde sözlü olarak gelen, kayda alınmayan vahiy anlamında kullanılıyor. İYİDE ALLAH ELÇİSİNE, GENEL HÜKÜMLERİ KUR’AN A YAZ AMA AYETLERİN HAYATA NASIL GEÇİRLECEK DETAYLARINI, KUR’AN’A YAZMA DEMİŞ OLACAĞINA NASIL İNANIRIZ. İŞTE BU YANLIŞ YOLA İNANDIRILAN İSLAM TOPLUMU, İSTENİLDİĞİ GİBİ İNANCIYLA OYNANMIŞ VE YÖNLENDİRİLMİŞ.

Önce şunu hatırlatmak isterim. Allah Elçileri ile elbette her zaman görüşebilir. Ama bizlerinde sorumlu olacağımız bir görüşme, mutlaka kayda alınmış bir görüşme olacağını, lütfen unutmayalım. Hatırlayınız Allah, Resulünü ikaz ettiği ayetlerini bile, Kur’an a geçirilmesini istiyor. Allah’ın Resulüne, Kur’an dışından gayri Metluv vahiy gönderdiğini ve ayetleri açıklayıp izah ettiğine Kur’an dan açık bir kanıt bulamayanlar, atalarının rivayet inançlarını da yaşamak istediklerinden, Allah ın Resulüne gayri Metluv vahiy gelebileceğine Şura suresi 51. ayeti örnek gösteriyorlar. Ayeti yazalım. “ALLAH, BİR İNSANLA ANCAK VAHİY YOLUYLA YAHUT PERDE ARKASINDAN KONUŞUR. YAHUT BİR ELÇİ GÖNDERİP, İZNİYLE ONA DİLEDİĞİNİ VAHYEDER. ŞÜPHESİZ O YÜCEDİR, HÜKÜM VE HİKMET SAHİBİDİR.” Bu ayette Allah kulları ile genel olarak nasıl iletişime geçtiği örneklerini veriyor ve Kur’an da da bunlardan zaten bahsediyor. En son Elçisi olan Hz. Muhammed ile de nasıl iletişime geçtiğini örnekler vererek anlatıyor ve görev verdiği Elçisi CİBRİL ile vahyini tebliğ ettiğini bildiriyor.

Atalarımızın rivayet inançlarını yaşayabilmek adına, ayetlere kendimizce yorumlar yapıp,  kanıtlar yaratmak adına, ALLAH NEDEN HZ. MUHAMMET İLE DİĞER RESULLERLE İLETİŞİM KURDUĞU GİBİ, CİBRİL DIŞINDAN VAHİY ALMASIN DİYEREK, KUR’AN IN TEK KELİME BİLE BAHSETMEDİĞİ, KENDİ ŞAHSİ DÜŞÜNCELERİMİZ VE YORUMLARIMIZLA, ALLAH RESULÜNE KUR’AN DIŞINDAN DA VAHİY İNDİRMİŞTİR. AYETLERİNİ AÇIK VE HAYATA GEÇİRMEMİZİ BU ŞEKİLDE SAĞLAMIŞTIR NASIL DERİZ. BU DÜŞÜNCE ANCAK BİZLERİN ŞAHSİ TAHMİN VE SANILARINDAN ÖTE GİDEMEZ. İSLAM’IN DA ZATEN BÖYLE BİLGİLERLE YAŞANAMAYACAĞINI ALLAH SÖYLÜYOR VE EMİN OLMADIĞINIZ BİLGİLERİN ARDINA DÜŞMEYİN DİYE UYARIYOR.

Allah Ankebut 18. ayetinde, “RESULE DÜŞEN APAÇIK TEBLİĞDEN BAŞKA BİR ŞEY DEĞİLDİR.” Diyorsa, bizler nasıl olurda Allah ın Resulünün, Kur’an dışından vahiy alıp ayetleri açıkladığını hayata geçirecek hale getirdiğini söyleriz. TEKRAR SÖYLEMEK İSTİYORUM, CEBRAİL DIŞINDAN ALLAH IN RESULÜ ALLAH DAN DİREK VAHİY ALDIYSA, NEDEN KUR’AN I KAYDA ALDIRDIĞI GİBİ, ONLARIDA KAYDA ALDIRMASIN, BUNUDA MI DÜŞÜNEMİYORUZ? İsra 89. ayetinde, Andolsun biz Kur’an da insanlara her türlü misali değişik şekilde açıkladık dediği halde, bizler Kur’an açık ve detaylı değildir, ayetleri Resulü açıklamış ve yaşanır hale getirmiştir, nasıl deriz. Enam 19. ayetinde, “BU KUR’AN BANA VAHYOLUNDU Kİ, ONUNLA SİZİ VE ULAŞTIĞI HERKESİ UYARAYIM.” Diye tebliğ edilen ayet, sizce Kur’an ın soyut yani açıklanmamış hayata geçirilemeyecek bir kitap olduğunu mu söylüyor, yoksa tam tersine Allah ın Resulü bizlere rehber olan, açıklanmış bir kitaptan mı bahsediyor, ne dersiniz? KUR’AN I AÇIKLAMAK BİZİM GÖREVİMİZDİR DİYE UYARAN, AYETTENDE Mİ HABERİMİZ YOK? Sizlere son olarak konumuzla ilgili iki ayeti hatırlatmak istiyorum. Sizce bu ayetler, Kur’an ın açıklanmamış, detay vermeyen SOYUT bir kitap olduğunu mu söylüyor, yoksa Kur’an Allah tarafından açıklanmış SOMUT olduğunu mu söylüyor. KİME, NEYE İNANACAĞINIZ SİZE KALMIŞ. YAPTIĞIMIZ BU YANLIŞ İNANÇLARIMIZ SAYESİNDE, ELLERİMİZLE KUR’AN DA ÇELİŞKİ YARATTIĞIMIZIN, FARKINDA BİLE DEĞİLİZ.

HUD SURESİ 1–2: Elif Lâm Râ. BU KUR’AN; AYETLERİ, HÜKÜM VE HİKMET SAHİBİ (BULUNAN VE HER ŞEYDEN) HAKKIYLA HABERDAR OLAN ALLAH TARAFINDAN MUHKEM (EKSİKSİZ, SAĞLAM VE AÇIK) KILINMIŞ, SONRA DA ALLAH’TAN BAŞKASINA KULLUK ETMEYESİNİZ DİYE AYRI AYRI AÇIKLANMIŞ BİR KİTAPTIR. (De ki:) “Şüphesiz ben size O’nun tarafından gönderilmiş bir uyarıcı ve müjdeleyiciyim.”

Nisa 174: EY İNSANLAR! ŞÜPHESİZ SİZE RABBİNİZDEN KESİN BİR DELİL GELDİ VE SİZE APAÇIK BİR NUR İNDİRDİK. 

Saygılarımla

Haluk GÜMÜŞTABAK

https://kuranadavet1.wordpress.com/

https://twitter.com/KURANA_DAVET

http://www.hakyolkuran.com/

https://www.facebook.com/Kuranadavet1/

https://hakyolkuran1.blogspot.com/
96
Konu Dışı / Site Tanıtımı Siteleri
« Son İleti Gönderen: grikedi Ağustos 03 2022, 02:23:48 »

Herkese merhabalar. Bu yazımızda İnternet sitesi tanıtmanın faydaları nelerdir? Buna değineceğiz. Günümüzde site tanıtımı çokça faydayı bir arada sağlar. Site tanıtımıyla daha kolay bir şekilde bulunursunuz. Takdir edersiniz ki, bir siteyi sadece açıp olduğu gibi bırakmanın bir getirisi olmayacaktır. Kendi ellerinizle pastanın büyük çoğunu birinci sayfada olan sitelere teslim etmiş olursunuz.

İnternet Sitesi Tanıtmanın Faydaları Nelerdir?


Kişisel bilgi, blog sitelerinde, site tanıtımı yapılabilir. Eğer bu çalışmalar kelimelerinize backlink çıkışı yapılarak gerçekleşirse yüksek fayda sağlar. Bu konuda en iyi şekilde hizmet sunan kuruluşlardan bir tanesi backlinkim olarak bilinmektedir. Backlinkim, Türkiye’nin en iyi backlink çalışması yapan SEO firmaları arasında yer almaktadır. Site aracılığıyla detaylara ulaşabilirsiniz. Bazı siteler şu şekildedir:


Kişisel bilgi => https://www.kisiselbilgi.com/
Bir site => https://birsite.org/
Bilgiler => https://bilgiler.co/
Proje makinesi => https://projemakinesi.com/
97
Konu Dışı / Site Tanıtmak
« Son İleti Gönderen: grikedi Ağustos 03 2022, 02:16:15 »

İnternet sitesi tanıtmanın faydaları nelerdir? Günümüzde site tanıtımı çokça faydayı bir arada sağlar. Site tanıtımıyla daha kolay bir şekilde bulunursunuz. Takdir edersiniz ki, bir siteyi sadece açıp olduğu gibi bırakmanın bir getirisi olmayacaktır. Kendi ellerinizle pastanın büyük çoğunu birinci sayfada olan sitelere teslim etmiş olursunuz.

İnternet Sitesi Tanıtmanın Faydaları Nelerdir?


Kişisel bilgi, blog sitelerinde, site tanıtımı yapılabilir. Eğer bu çalışmalar kelimelerinize backlink çıkışı yapılarak gerçekleşirse yüksek fayda sağlar. Bu konuda en iyi şekilde hizmet sunan kuruluşlardan bir tanesi backlinkim olarak bilinmektedir. Backlinkim, Türkiye’nin en iyi backlink çalışması yapan SEO firmaları arasında yer almaktadır. Site aracılığıyla detaylara ulaşabilirsiniz. Bazı siteler şu şekildedir:


Kişisel bilgi => https://www.kisiselbilgi.com/
Bir site => https://birsite.org/
Bilgiler => https://bilgiler.co/
Proje makinesi => https://projemakinesi.com/
98
Konu Dışı / Bursa Diş Doktoru Kaliteli Tedavi
« Son İleti Gönderen: aysedegisik10 Ağustos 02 2022, 01:40:50 »
Ağız hijyenine dikkat edilmesi hem sağlığımız hem de ilişkilerimiz üzerinde önemli bir rol oynamaktadır. Ağız ve diş bakımında yaşanan sorunlar birçok hastalığa zemin hazırlayabilmektedir. Bu diş hastalıkları veya sorunlarından kaçınmak bizim ellerimizde aslında zarar verici gıdalardan uzak durmak ve şekerli gıdalar tüketimini azaltmak bu yönde önemli bir rol oynamaktadır. Çocukluktan başlayarak yaşam boyu diş ve ağız sağlığımıza dikkat etmeli ve koruyucu bakım alışkanlıkları kazanılması genel sağlığımız için büyük önem arz etmektedir. Bu tarz sorunlara ve hastalıklara önleyici olmak adına Bursa diş doktoru önem arz etmektedir.

Diş Doktoru Alanında Yaptığı Yanlış Teşhislerin Yol Açtığı Hastalıklar
Uzman diş hekimleri tarafından yapılan kontrol ve teşhis konulması büyük önem arz ediyor. Aksi halde yapılan yanlış teşhisler kalıcı sorunlara yol açabildiği gibi aynı zamanda sağlımızda tehlikeyi atıyor. Genel olarak yapılan yanlış teşhisler ise dişlerimiz, ağzımız ve sağlımız, vb. şeyler için oldukça kötü bir hale gelmesine yol açabiliyor. Diş sağlımız kısacası bizim her şeyimizdir. Bu konuda Bursa diş doktoru işinde oldukça profesyonel ve başarılıdır. İhtiyacınız olduğu takdirde Bursa diş doktoru  sitemizden hizmetten yararlanabılırsınız.
99
Konu Dışı / Fantezi Giyim Ürünleri
« Son İleti Gönderen: grikedi Temmuz 31 2022, 18:14:23 »

Site Adı: Pierrella
Site Adresi: Pierrella.com
Site Konusu: Fantezi giyim ürünleri, iç giyim


Jartiyer takım satış sitesi arıyorsanız hoş geldiniz. Günümüzde jartiyer kelimesi, çorapların dizin alt kısmında ya da üst kısmında kaymadan durabilmesini sağlayan bağ olarak bilinmektedir. Genel olarak jartiyer takımlarında bu bağ iç çamaşırına bağlı vaziyette olur. Çiftler için jartiyer takımları en iyi fantezi iç giyim ürünlerinden bir tanesidir.

Jartiyer Takım Satış Sitesi


Pierrella.com, jartiyer takım satış sitelerinden bir tanesi olarak biliniyor. Site aracılığıyla ayrıca gecelik modelleri, fantezi gecelik, büstiyer gibi ürünleri de gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Türkiye’nin her neresinde olursanız olun sadece birkaç adımda dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürün ya da ürünler kısa süre içerisinde adresinize kargolanacaktır.
100
Konu Dışı / Backlink Paketleri Backlinkim
« Son İleti Gönderen: grikedi Temmuz 30 2022, 01:37:26 »

 
Site Adı: Backlinkim
Site Adresi: Backlinkim.com.tr
Site Konusu: Backlink paketleri - SEO Hizmetleri


Merhabalar. Kaliteli backlink paketleri arıyorsanız hoş geldiniz. Sizler için önermiş olduğumuz backlink firması olan Backlinkim, Türkiye'de backlink paketleri sunumu konusunda tercih edilen en iyi firmalardan bir tanesi. Uzun yıllardır bu alanda faaliyet gösteren firma aracılığıyla kolayca hizmet almak mümkün olacaktır. Hizmet ücretleri, hizmetlerinin kalitesine göre son derece uygun olan firma, çalışmalarını Google kurallarına uygun bir şekilde yapıyor. Sıralamanızın daha iyi yerlere gelmesini istiyorsanız eğer etkili çalışmalarından sizler de yararlanabilirsiniz.

Backlink Paketleri Satın Al


Firma iletişim bilgileri backlinkim.com.tr 'de bulunuyor. İyi bir SEO uzmanı olan backlink firması 400 ü aşkın referansı bünyesinde barındırıyor. Ürün satışı yapan firmalara, hizmet sunan firmalara yönelik pek çok başarılı sonuçları bulunmaktadır. Türkiye'nin en iyi webmaster platformlarında yüzlerce referansları mevcuttur. İstediğiniz her zaman kendileriyle iletişime geçerek hizmet alabilirsiniz. Güvenilir backlink firmasının sizleri de memnun edeceğini düşünüyoruz. Detaylar bir tık uzağınızda sizlerle.
Sayfa: 1 ... 8 9 [10]