Alternatifim Cafe

Son İletiler

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 ... 10
21
Konu Dışı / Ynt: Muhabbet Bahçesi
« Son İleti Gönderen: Gıldır Gıcıp Kasım 09 2022, 00:37:32 »
Sahi ya bu forum niye öldü?
22ROBOT KARTAL
Yazan ve Okuyan: Serdar Yıldırım
https://youtu.be/0JbP3DT6UFE23
Konu Dışı / Antalya Halı Yıkama
« Son İleti Gönderen: grikedi Kasım 07 2022, 01:18:14 »

Site Adı: Antalyahaliyikamasirketleri.com
Site Konusu: Antalya halı yıkama


Antalya halı yıkama hizmeti için hoş geldiniz. Yıkama ekibimiz, deneyimli elemanlardan oluşuyor ve özel makineler aracılığıyla titiz halı yıkama işlemi gerçekleştiriyoruz. Bunun yanı sıra koltuk yıkama konusunda da iletişime geçebilirsiniz. Koltuk sayısı ve koltuğun kirlilik oranı yıkama fiyatını belirliyor. Fiyatlandırma konusunda deneyimli ekibimiz fiyat belirliyor ve fiyatı müşterimiz kabul ettiği zaman en uygun zamanda yıkama işlemine geçiyoruz.

Antalya Halı Koltuk Yıkama Hizmeti


Antalya halı koltuk yıkama konusunda güvenilirlik önemlidir. Bu işte en önemli konu işçiliktir ve işinin uzmanı kişiler ilk aşamada önem arz eder. Koltuk yıkama yöntemi ve kullanılan makineler bu sektörde önemlidir. Firmamızın kullandığı makineler yüksek çekiş gücüne sahip özel makinelerdir. Ayrıca kullanılan yöntem ve temizlik maddeleri de özeldir. Ev hanımları pahalı deterjanlarla bir türlü temizlenemeyen koltukları bize bırakmalıdır.


Ekibimiz inatçı kirleri kısa sürede çıkarıyor ve koltukları ter temiz bir şekilde teslim ediyor. Antalya halı yıkama fiyatları için iletişime geçebilirsiniz.
24
Konu Dışı / Antalya Halı Yıkama Servisi
« Son İleti Gönderen: grikedi Kasım 06 2022, 22:38:57 »

Site Adresi: Emirganhaliyikama.com.tr
Site Konusu: Antalya halı yıkama


Profesyonel Antalya halı yıkama servisi arıyorsanız hoş geldiniz. Halı yıkama işlemlerinde son teknoloji makinelerimizde maksimum kalitede yıkama işlemi gerçekleşiyor. Salon, mutfak, banyo, oturma odası ve diğer bütün bölümler için tercih edilen bütün halılar özel yöntemlerle titiz bir şekilde yıkanıyor. Yıkama işlemi öncesinde ekibimiz halıları inceliyor ve halı yıkama işlemi için en iyi yöntemi tercih ediyor.
 
Leke çıkarma işlemi ile işe başlıyoruz ve ikinci aşamada halının yapısına uygun şekilde temizlik maddesi tercih ediliyor. Halı yıkama işleminin kaliteli bir şekilde sonuçlanması için en iyi temizlik maddesini tercih ediyoruz.

Antalya Halı Yıkama Servisi


Emirgan halı yıkama, Antalya halı yıkama servisi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Servisimiz adresinize geldiği zaman metrekareye göre halı yıkama fiyatı çıkarıyor. Metre kare fiyatı, metrekare ile çarpılıyor ve ödenecek miktar belirleniyor. Müşterimiz ödenecek miktarı kabul ettikten sonra ikinci aşamada ekibimiz halıları dürüyor ve servis aracına taşıyor.


Halılar toplanırken etiketleniyor ve etikete ad, soyad ve iletişim adresi ekleniyor. Ofislerde, derneklerde, evlerde ve diğer bütün mekanlarda kullanılan halılarınızı kısa sürede kolay bir şekilde yıkıyoruz. Antalya halı yıkama fiyatları için iletişime geçebilirsiniz. Detaylar bir tık uzağınızda sizleri bekliyor.
25
Konu Dışı / Araç Kantarı Çeşitleri
« Son İleti Gönderen: grikedi Kasım 06 2022, 00:05:38 »

Site Adı: Weilo
Site Adresi: Weilo.com.tr
Site Konusu: Araç tartım ürünleri, loadcell ve dahası


Araç kantar çeşitleri nelerdir? Bu yazımızda sizler için ele alacağız. Her aracın bir yük taşıma limiti vardır. Binek otomobillerde dahi mevzuat gereği ayrı ayrı limit bulunur. Lojistik sektörü için genel olarak denetimler sıkıdır. Tırlar günümüzde tır kantarı, kamyonlar kamyon kantarı, taşıtlarsa taşıt kantarı aracılığıyla tartılmaktadır. Bu tartım işlemlerinin arka planında son derece ince hesaplar yapılmakta, işlemlerin doğru bir şekilde gerçekleşebilmesi adına özel ürünler kullanılmaktadır.

Araç Kantar Çeşitleri Nelerdir?


Her araç tipi için farklı kantar çeşitleri bulunmaktadır. Örnek olarak, bir taşıt kantarında tırın ağırlığını hesaplamak mümkün değildir. Tır kantarları, 60 tonluk kantar ve 80 tonluk kantar olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Kamyon kantarı ise 10 tonluk kantar ve 30 tonluk kantar olarak ikiye ayrılır. Araç kantar çeşitleri aks kantarı, tır kantarı, kamyon kantarı, taşıt kantarı şeklindedir.


Araç Kantarları Nasıl Alınır?


Bu kantarları alabilmek için bazı özel firmalarla iletişime geçilmelidir. Tercih edilebilecek en iyi firmalardan bir tanesi Weilo yani weilo.com.tr ‘dir. Firma aracılığıyla ayrıca yük hücresi (loadcell), tartım indikatörleri, elektronik baskül çeşitleri gibi daha pek çok ürünü bulabilir, inceleyebilir, iletişime geçerek güvenle satın alabilirsiniz.
26
Konu Dışı / Beşiktaş Evden Eve
« Son İleti Gönderen: grikedi Kasım 03 2022, 20:52:35 »

Site Adı: Beşiktaş evden eve
Site Adresi: Besiktasevdeneve.com
Site Konusu: Beşiktaş nakliyat hizmetleri


Beşiktaş evden eve nakliyat hizmeti için hoş geldiniz. Apartman, villa, müstakil ev ve site gibi birçok mekan için özel taşıma yöntemleriyle nakliye çözümü üreten ekibimiz, her türlü ev eşyasını güvenle taşıyor. Eşyaların büyüklüğü, genel yapısı ve ağırlığı, paketleme işleminde ilk aşamada önemli olan konulardır. Bu konuları dikkatli bir şekilde tahlil eden ekspertizlerimiz özel evden eve paketleme malzemesi ve paketleme eleman sayısı belirlemektedir. 
Beşiktaş Evden Eve Nakliyat


Eleman sayısının belirlenmesinin ardından ilk önce eşyalar yerinde paketleniyor. Asansörlü evden eve nakliyat paketleme işlemi esnasında köpüklü kutular ve balonlu naylonlar kullanılıyor. Ayrıca sağlam koli bantları ve özel paketleme yöntemleri bu kategoride tercih ediliyor. Paketlemede yıllardır çalışan elemanlarımız, çizilebilir, kırılabilir veya başka bir nedenle deforme olma ihtimali olan bütün özel eşyaları kolay bir şekilde paketlemektedir.


https://www.besiktasevdeneve.com/
27
Konu Dışı / Kompozit Deck Fiyat
« Son İleti Gönderen: grikedi Kasım 03 2022, 14:14:49 »

Site Adı: Hedef Mimarlık
Site Adresi: Hedefmimarlik.com
Site Konusu: Kompozit deck, zemin kaplama
Açıklama;


Kompozit deck zemin kaplama fiyatları ne kadar hizmeti nasıl alınır? Pek çok alan, zemin kaplama hizmetiyle çok daha güzel bir görünüme ulaşmaktadır. Genel olarak iskele, marina, yürüyüş alanları, spor alanları, özel bahçeler, mekanlar gibi pek çok farklı alan için kompozit deck uygulaması yapılabilir. Bu hizmetin, usta eller tarafından mümkün olan en iyi şekilde gerçekleşmesi gerekir. Alacağınız hizmetin kalitesi son derece önemlidir. Sadece fiyat odaklı düşünmemenizi tavsiye ederiz.

Kompozit Deck Zemin Kaplama Hizmeti Nasıl Alınır?


Hizmet, hedef mimarlık aracılığıyla alınabilir. Günümüzde, kompozit deck zemin kaplama denildiğinde akla gelen en iyi firmalardan bir tanesi Hedef Mimarlık olarak biliniyor. Kendileri bu alanda son derece uzman bir firma. Bugüne kadar kendilerine verilen işleri en iyi şekilde tamamlamış durumdalar. İyi bir hizmet almak istiyorsanız sizler de kendileriyle iletişime geçebilirsiniz. Bilgi sahibi olabilir, ayrıca kolay bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.


Kompozit Deck Fiyatları Ne Kadar?


Peki kompozit deck fiyatları ne kadar? Ve nasıl belirlenir? Fiyatlar belirlenirken bazı kriterlere bakılır. Mesela, uygulama yapılacak alanın büyüklüğü gibi. Genellikle geniş alanlarda daha fazla maliyet ve işçilik gerektiği için fiyat yüksek çıkabilmektedir. Fiyat teklifi alabilmek adına hemen siteyi ziyaret edebilirsiniz.


https://hedefmimarlik.com/
28
Konu Dışı / Anime İzle
« Son İleti Gönderen: grikedi Kasım 02 2022, 23:14:01 »

Site Adı: Anime Who
Site Adresi: Animewho.com
Site Konusu: Anime izleme sitesi


Tokyo revengers izleme sitesi arıyorsanız hoş geldiniz. Arcane izle seçeneği ile birlikte arcane çizgi filmlerin her biri ve tüm bölümleri rahat bir şekilde izlenebilir. Yüksek görüntü kalitesi ve kesintisiz izleme imkânı sayesinde 7/24 buradan çizgi film izlemek mümkündür. Kaliteli bir adresle beraber her zaman anime ve Arcane çizgi filmlerin her biri rahatlıkla izlenebilir.


Tokyo Revengers İzleme Sitesi


Tokyo revengers izleme sitesi animewho.com aracılığıyla pek çok animeyi izleyebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse darling in the franxx gibi. Anime izle seçeneği ile birlikte yine özellikle anime hayranları için bütün bölüm ve çizgi dizi ve filmler bulunuyor. Anime çizgi filmler geçmişten bu yana en trend olan ve tercih edilen çizgi filmlerdir. Anime çizgi filmler fazlasıyla bölümlere sahip olduğu için pek çok kişi bu bölümlere kesintisiz şekilde izlemeyi tercih eder. Site üzerinden 24 saat izleme ve kesintisiz şekilde tüm çizgi filmlere bağlanma imkanı bulunuyor.

Anime İzleme Sitesi


Anime izleme sitesi animewho.com en iyi anime izlenebilecek siteler arasında yer almakta. Aynı zamanda online erişim bulunduğu için haftanın her günü ve istenen her saatte kolaylıkla siteye erişim mümkündür. Çizgi film seçenekleri oldukça fazla olduğu için anime çizgi film ve diğerlerinde kişiyi dilediği her bölümü rahatlıkla seyredebilir. En iyi ve en yüksek hd görüntü kalitesi yayınlandığı için kişi çizgi filmin keyfini çıkarabilir.


Tokyo revengers izle seçeneği sayesinde yine Tokyo çizgi filmlerin her biri ve tüm bölümlerini kolaylıkla izlemek mümkündür. En kaliteli ve en güvenli şekilde bütün çizgi filmler anime izle ve tokyo revengers izleme sitesi animewho.com adresiyle güvenilir olarak izlenebilir. Site tamamen güvenli bir adres olduğu için her zaman tercih edilebilir.
29
Konu Dışı / Dünya Kupası 2022
« Son İleti Gönderen: grikedi Kasım 01 2022, 14:46:50 »

Site Adı: Dünya Kupası
Site Adresi: Dunyakupasi.org
Site Konusu: 2022 dünya kupası


2022 dünya kupası gruplarını incelemek ister misiniz? Dünya kupası başlıyor! Dünya Kupası, dünyanın en büyük uluslararası futbol turnuvası ve dünyanın en çok izlenen spor etkinliğidir. Otuz iki takım her dört yılda bir Dünya Kupası şampiyonu olmak için yarışıyor. Turnuva, Orta Doğu'da ilk kez ev sahipliği yaptığı Katar'da oynanacak. Bu, kış aylarında oynanacak ilk Dünya Kupası ve bu, Katar'ın yaşadığı Haziran ve Temmuz sıcağını yenmek ve bu tür aşırı sıcaklarda oynamanın potansiyel sağlık risklerinden kaçınmak için yapılmıştır.

2022 Dünya Kupası Grupları


A,B,C,D,E,F,H grubu maçları olacaktır. Temmuz ayında ortalama en yüksek 106 derece Fahrenheit iken, Kasım ayında ortalama 84 derece Fahrenhayt ve Aralık ayında 75 derece Fahrenhayttır. Sıcakla mücadele etmek için, turnuva sırasında oldukça rahat görünse de, 2022 FIFA Dünya Kupası'ndaki stadyumlarda klima olacak. Katar Dünya Kupası hakkında konuşmak ve etkinlikle ilgili tartışmaların sayısını görmezden gelmek yanlış olur. Göçmen işçiler, kölelik iddiaları ve ölümlerle ilgili sorunlar gördük.


Uluslararası Af Örgütü ve diğer insan hakları grupları, kazanan takımın para ödülüne karşılık gelen göçmen işçileri tazmin etmek için 440 milyon dolar talep etti. ??nsan haklarına bağlı kalmak, eşcinsel ilişkileri teşvik etmek, LGBTQIA destekçilerinin birkaç boykot etmesine neden olan Katar'da yasa dışıdır. Turnuva, nemli çöl sıcaklıklarına uyum sağlamak için kışa taşındı.


Yolsuzluk iddialarını ve Philipp Lahm gibi eski oyuncuların her şeyi boykot ettiğini gördük. Yanlış ve doğru nedenlerle tüm gözler Katar'da olacak. Dunyakupasi sitesi Dünya Kupası ile ilgili tüm bilgileri paylaşmaktadır. Dunyakupasi.org linke tıklayarak erişim sağlayabilirsiniz. Dünya kupası 2022 sitesinde pek çok detaya erişebilirsiniz.
30
Bazı arkadaşlarım, yayımladığım yazılarıma ya da videolarıma şöyle cevap veriyorlar. “YALNIZ KUR’AN DİYENLER MÜSLÜMAN DEĞİLDİR.” Gerçekten bu düşünce doğru olabilir mi? Hiç Kur’an ı okumamış bir Müslüman, eğer zerre kadar yalnız aklını kullanmış olsa bile, bunu asla söylemez. Çünkü yalnız Kur’an ile İslam yaşanmayacaksa, Allah neden Kur’an ı göndersin. İnancımız adına yeterli olmayan bir kitaptan, neden sorumlu tutsun bizleri. Eğer bizlere Kur’an yetmiyorsa, Allah kullarını kendisinden başka kullarına da mı muhtaç etti Kur’an ı anlamaları için? HANİ DİNDE RUHBAN SINIFI YOKTU, HANİ ALLAH BİZLERİN YALNIZ KUR’AN IN İPİNE SARILMAMIZI İSTİYORDU,  HANİ ALLAH KUR’AN DA NİCE ÖRNEKLERİ, DEĞİŞİK İFADELERLE VERDİK Kİ HİÇ KİMSEYE MUHTAÇ OLMAYASINIZ DİYORDU. Bu ve benzeri ayetlere yoksa bizler iman eder gibi görünüyor, ama gereğini hayatımıza geçirmiyor muyuz yoksa? Madem Kur’an yetmez, Kur’an ı anlayabilmek için, kimlere güvenmeliyiz? Çok yakın geçmişte öve öve göklere çıkardıkları şahsın, kendisine güvenip inananlara neler yaptığını, devletine halkına karşı nasıl ihanet ettirdiğini hala unutmadık. Bizler nasıl bileceğiz doğru insanlar olduğunu? Hatırlatırım Allah ne diyor ve uyardu bizleri. KİMİN TAKVACA ÜSTÜN OLDUĞUNU, DOĞRU YOLDA GİTTİĞİNİ YALNIZ BEN BİLİRİM. Yoksa aramızda, Allah dan başka takvalı insanlarıda bilenler mi var? Söylediklerinin Allah’ın istediği bir inanç olduğundan nasıl emin olacağız, buna kefil olan var mı aramızda?

Bu soruma şöyle cevap verenlerin olduğuna eminim. ALLAH RESULÜNÜ POSTACI DİYEMİ GÖNDERDİ, ONUN RİVAYET HADİSLERİ YOK MU? İŞTE ONLARIN YARDIMIYLA ANCAK KUR’AN I ANLAYABİLİRİZ. YOKSA KUR’AN ANLAŞILMAZ KAPALI KALIRDI DİYENLERİ, HATIRLAYIN LÜTFEN. Bunu söyleyenlere hatırlatmak isterim. Allah Resulünün görev tanımını yaparken ne diyordu hatırlayalım. “BİZ RESULLERİ, SADECE MÜJDELEYİCİLER VE UYARICILAR OLARAK GÖNDERİRİZ.”(Kehf 56) “SENİN GÖREVİN SADECE TEBLİĞ ETMEKTİR.” (Rad 40) Yoksa Allah ın vermediği yetkileri, bizler mi vermeye çalışıyoruz, batılı rivayetleri yaşayabilmek adına. Allah ın Resulünün hadisleri/sözleri olmadan İslam yaşanmaz ve Kur’an anlaşılmaz olsaydı, Allah ın Resulü Kur’an ı kayda aldırırken, kendi sözlerini/hadislerini de kayda aldırırdı. Hatırlatırım bizlere ulaşan hadislerin tamamı, BİR RİVAYETE GÖRE DİYE BAŞLAR. Devamında hadisi nakleden kişinin duydukları nakledilir. PEKİ, BİZLER BU BİLGİLERE GÖREMİ İSLAM I YAŞAYACAĞIZ, YA DA BU BİLGİLERLEMİ KUR’AN I ANLAYACAĞIZ? HANİ ALLAH, EMİN OLMADIĞIN BİLGİNİN ARDINA DÜŞMEYİN HESABINI SORARIM, YALNIZ KUR’AN IN İPİNE SARILIN DİYORDU, UNUTTUK MU BU İKAZI YOKSA.

Hani Allah hükmüme hiç kimseyi ortak etmem, kitabı açıklamak bizim görevimiz diyordu. Yoksa Allah a güvenmiyor muyuz? Gelin Kur’an a birlikte bakalım. Acaba YALNIZ KUR’AN DİYENLER Mİ MÜSLÜMAN DEĞİL, YOKSA İSLAM I YAŞAYABİLMEK İÇİN, YALNIZ KUR’AN YETMEZ DİYENLER Mİ MÜSLÜMAN DEĞİL. BAKALM ALLAH BU SORUMUZA NASIL CEVAP VERİYOR KUR’AN DA.

Casiye 6: İşte bunlar, Allah’ın ayetleridir. Onları sana gerçek olarak okuyoruz. ARTIK ALLAH’TAN VE O’NUN AYETLERİNDEN SONRA HANGİ HADİSE/SÖZE İNANACAKLAR? (Diyanet meali)

Ankebut 51: Kendilerine OKUNAN KİTABI SANA İNDİRMİŞ OLMAMIZ ONLARA YETMEDİ Mİ? Şüphesiz bunda inanan bir kavim için bir rahmet ve bir öğüt vardır. (Diyanet meali)

Enbiya 10: ANDOLSUN, SİZE ÖYLE BİR KİTAP İNDİRDİK Kİ SİZİN BÜTÜN ŞEREF VE ŞANINIZ ONDADIR. Hâlâ aklınızı kullanmayacak mısınız? ( Diyanet meali)

Zuhruf 44: Şüphesiz bu Kur’an, sana ve kavmine bir öğüt ve bir şereftir, ONDAN HESABA ÇEKİLECEKSİNİZ. (Diyanet meali)

Kalem 36–37: SİZE NE OLUYOR, NASIL HÜKÜM VERİYORSUNUZ? YOKSA SİZE AİT BİR KİTABINIZ VAR DA (BU BATIL HÜKÜMLERİ) ONDAN MI OKUYORSUNUZ? (Diyanet meali)

Şura 16: ALLAH’IN ÇAĞRISINA UYULDUKTAN SONRA, O’NUN HAKKINDA TARTIŞMAYA GİRENLERİN DELİLLERİ, RABLERİ KATINDA BATILDIR. ONLARA BİR GAZAP VARDIR. ONLAR İÇİN ÇETİN BİR AZAP VARDIR. (Diyanet meali)

Muhammed 3: BUNUN SEBEBİ, İNKÂR EDENLERİN BATILA UYMALARI, İNANANLARIN DA RABBLERİNDEN GELEN HAKKA UYMUŞ OLMALARIDIR. İŞTE ALLAH, İNSANLARA KENDİLERİYLE İLGİLİ DURUMLARI BÖYLE ÖRNEK VERMEKTEDİR. (Bayraktar Bayraklı)

Zuhruf 5: SİZ HADDİ AŞAN KİMSELER OLDUNUZ DİYE, SİZİ KUR’ÂN İLE UYARMAKTAN VAZ MI GEÇELİM? (Bayraktar Bayraklı)

Enfal 64: Ey nebi! ALLAH, SANA DA SANA UYAN MÜMİNLERE DE YETER. (Süleymaniye vakfı)

Bakara 170: ONLARA “ALLAH’IN İNDİRDİKLERİNE UYUN!” DENİLDİĞİ ZAMAN, “HAYIR, BİZ ATALARIMIZI ÜZERİNDE BULDUĞUMUZ GELENEĞE UYARIZ!” derler. Ya ataları hiç akıllarını kullanmamış ve doğru yolu bulamamışlarsa? (Mustafa İslamoğlu)

Enam 155: Bu (Kur’an) da bizim indirdiğimiz bereket kaynağı bir kitaptır. ARTIK ONA UYUN VE ALLAH’A KARŞI GELMEKTEN SAKININ Kİ SİZE MERHAMET EDİLSİN. (Diyanet meali)

Bakara 5: İŞTE ONLAR, RABLERİNDEN GELEN BİR HİDAYET ÜZEREDİRLER VE İŞTE ONLAR KURTULUŞA ERENLERİN TA KENDİLERİDİRLER. (Bayraktar Bayraklı)

Enam 51: Kendileri için Allah’tan başka ne bir dost, ne de bir şefaatçi bulunmaksızın, Rab’lerinin huzurunda toplanmaktan korkanları, ALLAH’A KARŞI GELMEKTEN SAKINSINLAR DİYE, ONUNLA/ KUR’AN İLE UYAR. (Diyanet meali)

Yunus 36: ONLARIN ÇOĞU ZANDAN BAŞKA BİR ŞEYE UYMAZ. ŞÜPHESİZ Kİ ZAN, GERÇEKLİK BAKIMINDAN HİÇBİR ŞEY İFADE ETMEZ. Şüphesiz ki Allah onların yapmakta olduklarını bilendir. (Mehmet Okuyan)

Araf 3: (Ey insanlar) RABBİNİZDEN, SİZE İNDİRİLENE UYUN VE O’NDAN BAŞKA DOSTLARA UYMAYIN. Ne kadar da az öğüt alıyorsunuz! (Elmalılı meali)

NE DERSİNİZ DOSTLARIM, ALLAH YALNIZ KUR’AN DİYENLER MÜSLÜMAN DEĞİLDİR Mİ DİYOR BU AYETLERİNDE, YOKSA YALNIZ KURAN IN İPİNE SARILMAYIP RİVAYET, SANI, ZANNA UYUP, ATALARINDAN ÖĞRENDİKLERİ RİVAYETLERİDE DİN DİYE YAŞAYANLAR MI MÜSLÜMAN DEĞİLDİR DİYOR, NE DERSİNİZ? ALLAH BOŞUNA AKLINIZI KULLANIN EY KULLARIM DEMİYOR. ALLAH IN UYARILARINA UYAN, HESAP GÜNÜ YÜZLERİ GÜLENLERİN SAFINDA OLACAKTIR.

Rabbimiz mülk suresi 29. Ayetinde, Allah dan başka güvenecekleri ipler arayanları, bakın nasıl uyarıyor. Dilerin batıl ve sanıdan uzak, Allah’ın ipine sarılan halis kulları arasında oluruz.

Mülk 29: DE Kİ: “BİZİM RABBİMİZ RAHMÂN’DIR. O’NA İNANDIK VE YALNIZ O’NA GÜVENDİK. YAKINDA, KİMİN APAÇIK BİR SAPIKLIK İÇİNDE OLDUĞUNU BİLECEKSİNİZ.” (Bayraktar Bayraklı)

Saygılarımla
Haluk GÜMÜŞTABAK
https://kuranadavet1.wordpress.com/

https://twitter.com/KURANA_DAVET

http://www.hakyolkuran.com/

https://www.facebook.com/Kuranadavet1/

https://hakyolkuran1.blogspot.com/
Sayfa: 1 2 [3] 4 5 ... 10