Alternatifim Cafe

Bilgisayar-Teknoloji-Internet => Teknoloji Dünyasından Haberler => Konuyu başlatan: sea_deniz - Mart 11 2006, 17:40:13

Başlık: Araba fiyatına lüks cep telefonu
Gönderen: sea_deniz - Mart 11 2006, 17:40:13
Araba fiyatına lüks cep telefonu
El işçiliğiyle çelik, 18 ayar sarı ve beyaz altın, platin ve safir kristal kullanılarak üretilen ve 4 bin 500 ile 20 bin avro arasında piyasaya sunulan lüks cep telefonu markası Vertu'ya, 10 ayda beklenenden fazla talep olduğu bildirildi.

Capezo Sanayi ve Ticaret Ltd. Şirketi yetkilisi Sena Fuchs Cerrahoğlu, Signature ve Ascent olmak üzere iki seride üretilen Vertu'nun, dünyanın ilk ve tek el yapımı cep telefonu olma özelliğini taşıdığını kaydetti.

Cerrahoğlu, çizilmeye dayanıklı safir kristal hücre ekranı, elde dikilmiş deri dokusu, ultra dayanıklı ve ileri derecede parlatılmış seramik yapısı, mücevherli milleri ile farklılık yaratan bu ürünü Mayıs 2005'te Türkiye'ye soktuklarını belirtti.

Hangi ünlüler kullanıyor

Türkiye'de Vertu satışının, 10 ayda 300 adedi geçtiğini ifade eden Cerrahoğlu, şunları söyledi:

''Satışlar beklediğimizin de üzerinde, iyi gidiyor. Vertu'yu dünya sosyetesinde Gwyneth Paltrow, David Beckham, Jade Jagger, Jennifer Lopez, Türkiye'de ise Seda Sayan, M. Ali Erbil, Esra Çavuşoğlu, Demet Akalın, Melisa Eliyeşil, Kerem Dürüst ve Süreyya Yalçın gibi ünlüler kullanıyor. Farklı olmak, bir üründen en fazla fayda edinmek isteyenler ve tabiki kaliteyi ön planda tutanlar bu ürünümüze ilgi gösterdiler.''

Kullanıcılara özel hizmet

Cerrahoğlu ayrıca, Vertu marka telefonun üzerindeki bir tuş ile sadece bu telefonu kullananların, özel hizmet veren ''Concierge'' servisi ile her türlü gereksinimlerinin karşılandığı bildirdi.

Cerrahoğlu, servisin 7 gün 24 saat boyunca dünyanın neresinde olunursa olunsun, otelden rent a car servisine, restoran ve pub rezervasyonundan, tiyatro ve sinema biletleri ile en özel adreslere kadar kullanıcılarına yardımcı olup adlarına gereken herşeyin yapıldığını ifade etti.

 :hii?  :hii?  :hii?
Başlık: Ynt: Araba fiyatına lüks cep telefonu
Gönderen: daniel7226 - Mart 12 2006, 04:23:52
cok gereksız ya
Başlık: Ynt: Araba fiyatına lüks cep telefonu
Gönderen: sea_deniz - Mart 12 2006, 09:40:09
evet ya ne gerek var sanki bilmem kaç milyarlk tel kullanınca başları göe mi erio  :hii?
Başlık: Ynt: Araba fiyatına lüks cep telefonu
Gönderen: epica - Mart 23 2012, 20:57:22
Çorba yapamıyorsa almam.