Alternatifim Cafe

Her Telden => Konu Dışı => Konuyu başlatan: Hülya Yıldız - Temmuz 17 2018, 12:41:35

Başlık: Vintage Elbise Kombini
Gönderen: Hülya Yıldız - Temmuz 17 2018, 12:41:35
Vintage elbiseler, değişik ve dikkat çekici bir stil oluşturmak isteyenler kadınlar tarafından çok fazla değerlendirilmektedir. Eski ve demode parçaların yeniden popüler hale gelmeye başlaması ile birlikte vintage kıyafetler talep görmeye başlamıştır. En çok beğenilen vintage elbise kombini seçenekleri arasında ise karpuz kollu modeller yer alır. Sıradan giyinmek istemeyen kadınlar, bu tür elbise ya da aksesuarlar ile etkileyici bir görünüm elde edebilirler.


Bohem Bir Tarz Oluşturmaya Yardımcı
Vintage elbise kombini bohem bir tarz oluşturulmasına da katkı sağlar. Son dönemde popüler hale gelen mistik kıyafetler, kadınlar kadar erkekler tarafından da ilgi görür.


(https://forum.alternatifim.com//i.hizliresim.com/aYLrVd.jpg)

Klasik ya da modern parçalar yerine eskitilmiş kıyafetlere ilgi duyanlar, vintage ürünler ile tarzlarını en iyi şekilde yansıtabilirler. Yine aynı şekilde belirtilen elbiseler ve kalın topuk ayakkabılar ile dize kadar gelen Oxxo çorap kombinleri de kadınlar tarafından beğeni toplar. (https://www.oxxo.com.tr/tr/aksesuarlar/corap/ (https://www.oxxo.com.tr/tr/aksesuarlar/corap/))
Başlık: Ynt: Vintage Elbise Kombini
Gönderen: muhammetkeskin - Ağustos 31 2018, 17:29:07
çoraplar şekil ama çok pahalı hocam  muhaha