Alternatifim Cafe

Her Telden => Konu Dışı => Konuyu başlatan: Hülya Yıldız - Haziran 27 2018, 18:07:27

Başlık: Boyfriend Ve Mama Pantolon Tasarımları
Gönderen: Hülya Yıldız - Haziran 27 2018, 18:07:27
Boyfriend ve mama pantolonlar, kadınların en çok tercih ettiği jean alternatifleri arasındadır. Günlük ya da iş yaşamında da kullanılabilen bu tür ürünler, ceket ve klasik tişörtler ile kombinlenebilir. Boyfriend ve mama pantolon tasarımları, olduğundan daha fit ve uzun görünmek isteyen kadınlar için kurtarıcı parçalar arasındadır. Topuklu ayakkabılarla da kullanılabilen bu tür kıyafetler, uzun süre modası geçmeyecek klasikleşen kıyafetler arasında gösterilir.
Jeanler İle Rahat Etme Fırsatı
Skinyy jean modellerine göre boyfriend ya da mama pantolon tasarımları daha rahat ve konforludur. Bu sayede gün içerisinde jeanler ile hareket etmek daha kolaydır. Boyfriend ve mama pantolon tasarımları
, sade stilleri ile fark yaratmak isteyen kadınlar tarafından çok fazla ilgi görür.Klasik bir boyfriend pantolon, beyaz bir gömlek ve stiletto ayakkabı ile şık görünmek son derece kolaydır. Mama pantolonlar ise sneakerlar ile kombinlendiğinde günlük tarz oluşturulmasına katkı sağlar. Yaz aylarında kısa büstiyer ve crop bluz seçenekleriyle de kullanılabilen bu tür kotların değişik renk seçenekleri mevcuttur. Belirtilen pantolonların bel kısımları yüksek olmak ile birlikte paçalar ile genellikle dar ve düz gelir.Kalçaların geniş kesim oluşturulması hareket etmeyi kolaylaştırır.Sıradan kotları sevmeyenler için boyfriend ya da mama pantolon seçenekleri oldukça kullanışlıdır. Hem yazın hem de kışın farklı kıyafetler ile değerlendirilebilir. En yeni modeller için https://www.oxxo.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.
Başlık: Ynt: Boyfriend Ve Mama Pantolon Tasarımları
Gönderen: Hülya Yıldız - Haziran 27 2018, 21:51:54
Düzenlendi