Alternatifim Cafe

Her Telden => Konu Dışı => Konuyu başlatan: grikedi - Ekim 02 2016, 13:12:16

Başlık: Gitar resim kursları izmir
Gönderen: grikedi - Ekim 02 2016, 13:12:16
Merhabalar. İzmir sanat için eğitim kursları arıyorsanız doğru yere hoş geldiniz. İnsanoğlunun varoluşuyla başlayan kendini anlatma isteği resimle başlamış, yazıyla sona ermiş müzikle can bulmuştur. Geçmişten günümüze duvar resimleriyle insanlar kendilerini anlatma çabalarını çizgilerde ve renklerde bulmuşlardır. Bugün artık daha çağdaş bir çizgi içerse de resim sanatı aslında çok eski çağlardan bu yana uzanmaktadır. Özellikle Rönesans dönemi sanatın en parlak ve aynı zamanda en tartışmalı dönemini oluşturmaktadır. 

(https://www.365sanat.com/wp-content/uploads/2013/10/her-ya%C5%9Fa-uygun-e%C4%9Fitimler.jpg)

O zaman yine müzik de ayrı bir lezzetle sanatçıların eserlerinden ortaya çıkmaktaydı. Bugünse modern sanat tamamen farklı çizgiler içermektedir. Daha basit seçenekleri seçenler veya temelden başlayanlar için çeşitli gitar kursu dersleriyle sanatın temelleri atılmaya çalışılmaktadır. İşe biraz daha profesyonel bakmak isteyenler piyano kursu İzmir (http://www.365sanat.com/muzik-kursu/piyano-kursu/)365 Sanat ile yıllardır vazgeçilemeyen ince tonlamaların peşine düşebilirler. Piyano daha ince bir ruh ve yetenek istese de yine de işin teknik detaylarının öğrenilmesi için piyano kursu İzmir Güzel Sanatlar 365 sanat ile alınmalıdır.

Gitar kursu (http://www.365sanat.com/muzik-kursu/gitar-kursu/) ise biraz daha renkli kişiliklerin ve gençlerin tercihini oluşturubiliyor. Resim kursu izmir (http://www.365sanat.com/dersler/resim-kursu/) ise tamamen her yaşa hitap edebilen bir durumdur. Yeteneğin keşfedilmesi veya resme dair durdurulamayan istek, fırça darbeleriyle ses bulmaktadır. 365 Sanat resim kursuyla da yine içinizdekilerin dışavurumunda sizlere yardımcı oluyor.

Sanat eğitimlerine farklı bir bakış açısı sunan 365 Sanat, dünya standartlarında eğitimlerle, evrensel bir anlayış sürdürüyor. Beklentileriniz eksiksiz karşılanarak eğlenceyle harmanlanmış dersler veriliyor. Kişiye özel derslerle öğrenme güçlüğü çekmeden yeteneklerinizi açığa çıkarabilirsiniz. Müzik, resim, piyano eğitimleri için kısacası izmir sanatk kursları için sizler de 365 sanatı tercih edebilirsiniz.
Başlık: Ynt: Gitar resim kursları izmir
Gönderen: ArtCraft Akademi - Kasım 02 2016, 11:36:47
Herkesin kendini ifade etme biçimi birbirinden farklıdır. Belki de sizinki bir sanat dalı ile ilgilidir,ne dersiniz ? ArtCraft Akademi olarak sizlere bu büyülü yolculukta eşlik etmek mutluluk duyacağız.
ArtCraft Akademi bünyesinde alabileceğiniz dersler aşağıdaki gibidir ;

gitar kursu İzmir (http://artcraftakademi.com/kurslar/gitar-kursu-izmir/),keman kursu İzmir (http://artcraftakademi.com/kurslar/keman-kursu-izmir/),piyano kursu İzmir (http://artcraftakademi.com/kurslar/piyano-kursu-izmir/),bateri kursu İzmir (http://artcraftakademi.com/kurslar/bateri-kursu-izmir/),çello kursu İzmir (http://artcraftakademi.com/kurslar/cello-kursu-izmir/),klarnet kursu İzmir (http://artcraftakademi.com/kurslar/klarnet-kursu-izmir/),bağlama kursu İzmir (http://artcraftakademi.com/kurslar/baglama-kursu-izmir/),resim kursu İzmir (http://artcraftakademi.com/resim-kursu-izmir/),tiyatro kursu İzmir (http://artcraftakademi.com/tiyatro-kursu-izmir/),dans kursu İzmir (http://artcraftakademi.com/kurslar/dans-kursu-izmir/)
Başlık: Ynt: Gitar resim kursları izmir
Gönderen: [email protected] - Kasım 10 2016, 23:41:47
İzmir Narlıdere’de hizmet vermekte olan Luvi Sanat bünyesinde müzik kursları başta olmak üzere, resim, tiyatro, fotoğraf, yazarlık, diksiyon, yaratıcı drama, sinema dersleri de verilmekte, dersler uygulamalarla pekiştirilmekte ve oluşturulan sosyal ortamla pek çok etkinlik gerçekleştirilmektedir.

Luvi Sanat’ta verilen eğitimlerde ders programları bireylerin sanattan olan beklentilerine göre özel olarak hazırlanmakta, her bireyin beklentisi özel olarak ele alınmakta ve her kursiyere özel olarak farklı eğitim programı sunulmaktadır. Luvi Sanat’ta her kursiyer özeldir, her kursiyere özel ilgi göstermek yola çıktığımız esas konudur ve başarımızın anahtarıdır
Gitar Kursu İzmir (http://luvisanat.com/muzik-kursu/gitar-kursu)
Piyano Kursu İzmir (http://luvisanat.com/muzik-kursu/piyano-kursu/")
Keman Kursu İzmir (http://luvisanat.com/muzik-kursu/keman-kursu/")
Çello Kursu İzmir (http://luvisanat.com/muzik-kursu/cello-kursu/")
Bateri Kursu İzmir (http://luvisanat.com/muzik-kursu/bateri-kursu)
Şan Kursu İzmir (http://luvisanat.com/muzik-kursu/san-dersi)
Yan Flüt Kursu İzmir (http://luvisanat.com/muzik-kursu/yan-flut-kursu)
Saksafon Kursu İzmir (http://luvisanat.com/muzik-kursu/saksafon-kursu)
Klarnet Kursu İzmir (http://luvisanat.com/muzik-kursu/klarnet-kursu)
Bağlama Kursu İzmir (http://luvisanat.com/muzik-kursu/baglama-kursu)
Fotoğraf Kursu İzmir (http://luvisanat.com/kurslar/fotograf-kursu)
Resim Kursu İzmir (http://luvisanat.com/kurslar/resim-kursu)
Diksiyon Kursu İzmir (http://luvisanat.com/kurslar/diksiyon-kursu)
Yazarlık Kursu İzmir (http://luvisanat.com/kurslar/yazarlik-kursu)
Tiyatro Kursu İzmir (http://luvisanat.com/kurslar/tiyatro-kursu)