Alternatifim Cafe

Dünya Dönüyor => Haberler => Magazin => Konuyu başlatan: sabunkopugu - Mayıs 26 2016, 14:15:57

Başlık: Bikini Modelleri Modası
Gönderen: sabunkopugu - Mayıs 26 2016, 14:15:57
Plajda şıklık deyince akla ilk olarak, bikiniler geliyor. Her yıl değişen bikini modası, 2016 yılında da son derece hareketli duruyor. Bu yıl kadınlar, trendleri yakaladığı takdirde plajları şenlendirecekler.

2016 yılının bikinilerinde, modellerden çok renklerin ön plana geçtiğini söyleyebiliriz. Bikiniler çok renkli. Neon renkleri artık raflarınıza kaldırın. Fakat bunlar yerine parlak olmayan ama karışık bir renk cümbüşünün sizi beklediğini unutmayın. Pembeler yeşiller maviler sarılar ve morlar… Hepsi bir arada kullanılıyor.

Bu yaz bikiniye olduğu kadar, mayoya da rağbet var. Mayolarda renkli ve son derece şık gözüküyor. Özellikle ipli detayları olan mayolar, sizi sahilin şıkları arasına sokacak.

Eğer düz renkleri tercih ediyorsanız siyahtan vazgeçmeyin. Özellikle siyah ve dantel görünümlü modeller pek fazla kullanılmakta. Bu tip bikini ile oldukça seksi gözükeceksiniz.

Kadınların plajlarda da en iyi ve en düzgün şekilde görünmek isteyişi renkli bikini kombinleri ile de birleşince daha da göze çarpıcı hale geliyorlar. Bu yıl renkliliğin sınırları biraz daha aşılarak fosforlu olan renkler bikini modasında da kendini göstermekte. Fosforlu olan bikini modelleri (http://www.defacto.com.tr/kadin/plaj-giyim) farklı karışık desenlerde olabileceği gibi, tek renk düz renk olarakta bulunmanız mümkün. Fosforlu ve renkli bikiniler demişken, konturlü modellerde oldukça revaçta denilebilir. Bikini kenarlarından geçen koyu renk konturler, değişik bir hava katıyor.

Bunların dışında diyebiliriz ki 2016 yılı bikini modasında oldukça çeşitli tarzlar bulmak mümkün. Bunlardan bazıları şöyle sıralanabilir. Püsküllü bikini modelleri, yüksek bel bikini modelleri ve örgü bikini modelleri gibi. Yüksek bel bikini biraz nostaljik bir hava yaratsa da 2016 yaz dönemi plaj modasında yerini alıyor. Bunların dışında püsküllü bikini modelleri de oldukça sevimli duruyor diyebiliriz. Uzun zamandır plajlarda görmeye alışkın olduğumuz bikiniler olan örgü bikiniler ve göğüs bölümü badi tarzında bele kadar uzun olan yani parçalı mayo tarzında bikinilerde bu sezon moda olanlardan.

2016 yaz döneminde çok çeşitli bir seçim yelpazesi hanımların tercih ve beğenisine göre tercih edilebilir durumda.

Tabiiki etekli mayolar ve fırfırlı bikini altarınıda unutmamak lazım. Daha sevimlilik katacak modeller ya da dişiliği daha ön planda tutulmuş modeller ile tercih yapmak hanımlara kalmış. Bikinileri yine büyük hasır şapkalar, ve yine çok moda olmuş yazlık elbise (http://www.defacto.com.tr/kadin/elbise) modelleri ile de tamamlamak görselliği bütün olarak tamamlıyor demek mümkün. Mayodan vazgeçemeyenler için ise arkası yüzücü modeller, boyundan bağlı modeller, balaenli modeller ve yine irbirinden şık mayokinilerde tercih edilebilir.