Alternatifim Cafe

Dünya Dönüyor => Haberler => Magazin => Konuyu başlatan: Mercey - Kasım 28 2009, 20:29:44

Başlık: 'Öptüm mü ses getiririm'
Gönderen: Mercey - Kasım 28 2009, 20:29:44
İsmail YK özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalar yaptı.

Çıkardığı her albümü olay olan ve satış rekorları kıran, verdiği tüm konserlerinde coşkulu bir hayran kitlesinin hücumuna uğrayan genç kızların sevgilisi İsmail YK özel hayatıyla ilgili sorulara samimi yanıtlar verdi.

Göründüğü gibi çılgın olmadığını söyleyen İsmail YK, şu an hayatında birinin olmadığını söylüyor ve "6 ay önce biri vardı" diyerek gönlünün boş olduğunu belirtti. "Öptüm mü tam öperim" şarkısı sorulduğunda ise İsmail YK, "Evet, içten ve yürekten öperim. Öpücük sesimi karşı taraf duyar" diye cevapladı.
Başlık: Ynt: 'Öptüm mü ses getiririm'
Gönderen: Argo - Kasım 29 2009, 01:47:59
eee ismail yaptı mı tam yapar.
Başlık: Ynt: 'Öptüm mü ses getiririm'
Gönderen: Tylers - Kasım 29 2009, 07:39:36
Esra-ceyda kardeşler olsun, na bu ismail olsun veya ajdar anık gibi kendini mallık konusunda gün geçtikçe geliştiren insanlar hakkında artık bir karara varmak gerek.
sonuçta kendileri ayar vermeye değecek kadar kaliteli değiller. ortaya çıkarttığı eserler başlı başına bir ayar zaten kendilerine. hani biz ne söylesek boş, tırt kalır onların kendine yaptıklarının yanında. ne bileyim işte artık eskisi gibi bu kişilerin uzun uzadıya eleştirilmesi zaman kaybıdır diye düşünüyorum. şarkısının kalitesizliği ortadayken ismail'in... veya esra-ceyda'nın kurduğu cümlelerin ne denli malca olduğu ayan beyan serpilmişken ortaya, bir de bizlerin ''offf çok gerizekalılar'' demesi şey gibi oluyor. nasıl desem? hani gerizekalıya bi'şey anlatmak için ikilersin, üçlersin de anca anlar ya, onun gibi.

ajdar'ın dansına bakıp ''ahaha salak ya dans etmesini bilmiyo ama ediyo işte mal gerizekalı'' desem bu size hakaret olmaz mı artık? siz deseniz mesela ben hakaret olarak algılarım. neden? çünkü belli abi o adamın dans edemediği. görüyorum yani... sen söyleyince görmüş olmuyorum. zaten görüyorum. biliyorum... anlatma bana bunu. bu konuda büyük bir fikir ayrılığına düşseydik ülkecenek derdim ki haklısınız ama yok, herkes aynı şeyi düşünürken bir de bunu tekrardan belirtmek bana ve bize büyük hakarettir.

umarım anlatabilmişimdir. ahaha.. tabi anlattım lan. aksini düşünüyosan malsın sen.