Alternatifim Cafe

Dünya Dönüyor => Haberler => Magazin => Konuyu başlatan: ersan_05 - Eylül 14 2007, 00:39:46

Başlık: Ebru ile Davut pazar alışverişinde
Gönderen: ersan_05 - Eylül 14 2007, 00:39:46
(http://www.resimyuklet.com/resim1/load31549.png)
Balıkesir'in Edremit ilçesinde, pazar yerinde gezen vatandaşlar, karşılarında Davut Güloğlu ve Ebru Akel'i görünce şaşırdı.  
 

Oyuncuların, dizi çekimleri için pazarda dolaştıkları öğrenildi.  

Ramazan alışverişi telaşında olan vatandaşlar, karşılarında bir anda ünlü sanatçılar Davut Güloğlu ve Ebru Akel'i görünce şaşkınlıklarını gizleyemedi. Kısa süreli şaşkınlıklarını kameraları görünce atlatan vatandaşlar, ikilinin film çekimleri yaptığını anladı. Star Televizyonu'nda 3. bölümü yayınlanan "Tatlı İntikam" isimli dizi filmin çekimleri için Edremit Körfezi'nde bulunan Güloğlu ile Akel, dizideki alışveriş sahnesinin çekimlerini yaptı.

Ebru Akel ile dizinin başrol oyunculuğunu paylaşan ve senaryo gereği 4 çocuklu bir baba rolünü oynayan Davut Güloğlu, üzerine giydiği bahçıvan tulumu ile dikkati çekti. Rol gereği küstah ve sosyetik bir kadın görünümüne bürünen Ebru Akel'in de çekimler esnasında oldukça heyecanlı olduğu gözlendi.

Edremitli vatandaşlar, Akel ve Güloğlu ikilisinin birbirlerine çok yakıştığını söyleyerek, rol icabı da olsa birlikte olmalarından hoşnut olduklarını söyledi. Başrol oyuncuları ikili, vatandaşların sevgi gösterilerine maruz kalırken, pazar yerindeki çekimler güçlükle tamamlandı.