Alternatifim Cafe

Memphis Beat

Discussion started on Tv ve Diziler

En "Kral" dedektif! My Name is Earl'den Jason Lee'nin başrolünü üstlendiği yeni polisiye dizisi Memphis Beat ile müziğin krallarının memleketi Memphis'e yolculuğa çıkıyoruz.

Bu adamı hiç kimse annesinden, şehrinden ve Elvis Presley'den ayıramaz. Dedektif Dwight'ın görevi suçluları yakalamak, ama arada sırada sahneye çıkıp Kral'ın ruhunu şad etmenin de bir zararı olmaz. Dedektif olarak insanların neler düşündükleri ve hissettikleri konusunda müthiş içgüdüleri var ve düğümleri çözebilme yeteneğine sahip ama yine de onun hayatta yapmak istediği tek şey var, o da müzik. Müziği hayatındaki en önemli unsurlardan biri olarak gören Dwight, biraz da bunun verdiği mutluluktan olsa gerek, teşkilat içinde de rahat ve bağımsız bir profil çizmekte. Bu durumdan en fazla rahatsız olan kişiyse, elbette Dwight’ın yeni amiri Tanya Rice’tan (Alfre Woodard) başkası değil. Dwight başta bunu çok sorun etmese de, önemli davalar elinden alınmaya başladıkça meseleye el koyma zorunluluğu hissediyor ve Memphis ruhunun er ya da geç savaşı kazanacağını düşünüyor. Ancak beş çocuk annesi olan deneyimli polis şefinin elinden öyle kolay kurtulamayacağının -henüz- farkında değil.
#1 - Eylül 24 2010, 00:05:32
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Zeitgeist

Bende diyorum bu adam neden bana yabancı gelmiyor? İzlerim bunu.
#2 - Eylül 24 2010, 00:11:48

İzlediğim dizilerden biri. Tavsiye ederim. İlk bölümdeki bayan lamba çok süperdi xD xD
#3 - Eylül 24 2010, 19:04:01
Soft kitty, worm kitty,
little ball of fur,
happy kitty, sleepy kitty,
purr purr purr
:ohmygod :4

arsenik

İzledim bi bölümünü, ilk mi bilemicem. Ama pek beğenmedim. Polisiye olarak bakarsak pek güzel değil.
#4 - Eylül 25 2010, 01:10:28

derjavin

Jason Lee olmamış bu diziye.
My Name is Earl dizisine devam etsin en iyisi. :)
#5 - Kasım 22 2010, 14:48:38

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.