Alternatifim Cafe

'Sevişe sevişe ödül aldın'

Discussion started on Magazin

'En İyi Sinema Oyuncusu' seçilen Beren Saat'e 'Sevişe sevişe ödül aldın' şoku!

Son zamanların en gözde aktristi Beren Saat, Kabataş Erkek Lisesi öğrenci ve mezunlarının oluşturduğu Kabataşlılar Derneği tarafından "En İyi Sinema Oyuncusu" seçildi. Düzenlenen törene katılan ve ödülünü almak üzere sahneye davet edilen Saat, öğrenciler tarafından uzun süre alkışlandı.

"SEVİŞE SEVİŞE ÖDÜL ALIYORLAR"

Saat'in ardından sahneye çıkan bir radyo programı sunucusu, konuşmasını "Bazıları sevişe sevişe ödül alıyor, biz de konuşa konuşa alıyoruz" diyerek güzel oyuncuya gönderme yaptı. Rol aldığı film ve dizilerdeki sevişme sahneleriyle anılmaktan bir hayli rahatsız olan ve bu konularda konuşmayı tercih etmeyen Beren Saat, radyocunun bu sözleri karşında oldukça sinirlendi...
#1 - Ocak 14 2010, 21:35:12
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Kadının tek ortaya koyduğu şey. Doğru demiş, güldüm.:w
#2 - Ocak 14 2010, 22:41:19

İyi tamam da, şimdi benim anlamadığım niye bu kadar bu konuyu uzatıyorlar? Hayır, holivud oyuncularının neredeyse hepsi her filminde bi adamla yatakta olmuş oluyor veya en basitinden aşırı ateşli öpüşme sahneleri oluyor, erkek oyuncular 10 filmden bir tanesinde gay rolü yapıyor veya travesti oluyolar. Bir çoğunun hatta bu şekilde erkek erkeğe sevişme sahneleri var. Bunlar gayet normal, bu filmler bu kadar eleştirilmiyor, bu kadının oyunculuğu eleştiriliyor.
Ulan o kadar sevişmem diyip ne b.ok yediği gayet belli olan karılar için neler neler diyosunuz ( övmek açısından ) şu kızcağızı da o rezil kıskançlığınızdan dolayı yerin dibine sokuyosunuz.
Oyunculuk dediğin budur. Başka birşey değil, sevişmem, öpüşmem, açmam, göstermem diyen oyuncu değildir gözümde.
#3 - Ocak 15 2010, 12:51:40
« Son Düzenleme: Ocak 15 2010, 12:52:25 Gönderen: Horrorpheliac »
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

Holivud ve Türk sineması arasında ciddi farklar var ama.
Yani Türk insanının sinema anlayışıyla ordakileri bir tutamayız.

Adam birisi öpüşünce tahrik oluyor, onların normal selamı dudak dudağa öpüşmek. gibi. tepkinin sebebi budur yoksa ne kadar yapmacık da olsa hareketleri kaliteli olabilecek bir oyuncu.
#4 - Ocak 15 2010, 12:55:27

Ya tabiki öyle, ben halkın birşeyler demesine karışmıyorum zaten, çünkü dediğini bende biliyorum.
Benim sinirim bunu görebilcek olan kişilerin bilerek görmezlikten gelip kadının üstüne gitmeleri. Yani bana çok çocukça geliyo.
#5 - Ocak 15 2010, 12:59:25
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

Orası öyle. Ama kadının da kendisini ispatlamak için ortaya koyduğu tek şey sevişme sahneler gibi. Yani her filmde öyle sahnesi olmazsa olmazları arasında olunca insan haliyle taş atıyor.
#6 - Ocak 15 2010, 13:02:07

Fade

Doğruluk payı olsa da, orada o cümleyi kurması hoş olmamış.
#7 - Ocak 15 2010, 13:42:03

güzel ve başarılı bir oyuncu
#8 - Ocak 15 2010, 15:20:59

sevişsen kabahat sevişmesen yine kabahat kimseye yaranamazsın helal olsun almış ödülü herşeyi saptırıp abartıyolar
#9 - Ocak 15 2010, 23:39:05

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.