Alternatifim Cafe

Orlando Bloom

Discussion started on Yabancı Sanatçılar

o katemidir matemidir her neyse onu gebertirim aaaaa benim aşkımla kim sevgili olurmuş  &o :ban hıh!! :urfa
olsun jnm yaa çoq mutlularr.orlando'm bitanem mutlu oluo ya o bna yetioo :ask :ask :ask
#26 - Ağustos 22 2006, 16:21:30

FİLMOGRAPHY
  Karayip Korsanları III (2007):William Turner
  Karayip Korsanları_Ölü Adamın Sandığı(2006): William Turner
  Diğer Yıkımlar Ve Aşk(2006):Hollywood Paolo
  Elizabethtown (2005):Drew Baylor
  Cennetin Krallığı(2005):Balian of Ibelin
  Sığınak(2004):producer
  Truva(2004):Paris, Truva Prensi
  Ned Kelly (2003):Joe Byrne
  LOTR_Kralın Dönüşü (2003):Legolas Greenleaf
  Calcium Kid (2003):Jimmy
  Karayip Korsanları_Kara İnci'nin Laneti(2003):William Turner
  LOTR:İki Kule(2002):Legolas Greenleaf 
  Kara Şahin Düştü(2001):Todd Blackburn
  LOTR_Yüzük Kardeşliği(2001):Legolas Greenleaf
  Çöl(1997):Rentboy

bazıları hatalı olabilir.onlar içn özür diliorum :pes :pes
#27 - Ağustos 22 2006, 16:40:57

o katemidir matemidir her neyse onu gebertirim aaaaa benim aşkımla kim sevgili olurmuş  &o :ban hıh!! :urfa
olsun jnm yaa çoq mutlularr.orlando'm bitanem mutlu oluo ya o bna yetioo :ask :ask :ask
ya ben zaten ölesine yazmıştım tabikide mutlu olması çok önemli!
#28 - Ağustos 22 2006, 17:58:13
PARAMORE

ya ben zaten ölesine yazmıştım tabikide mutlu olması çok önemli!
anladım ztn ölesine yasdıını bnde ölesine yasmıştım (6)
 ikisini de çoq sewiorum çoq tatlılar,çoq yakışıolar.düğüne de az kaldı heralde :))
#29 - Ağustos 22 2006, 18:27:00
« Son Düzenleme: Ağustos 22 2006, 18:49:07 Gönderen: hiphop_girl »

inşallah evlenip mutlu mesut yaşarlar (6) [:D]
#30 - Ağustos 22 2006, 20:15:42
PARAMORE

essgi

çok karizma adam beaa (6)

hele yüsüklerin efndisinde daha da karizmaydı (6) :kisss :oley
#31 - Ağustos 22 2006, 20:18:29

bncede çoq karisma.sadece yüzüklerin efendisinde diil heryerde :ask :ask
#32 - Ağustos 22 2006, 20:27:33

valla yakışıklı allah sahibine bağışlasınn :nanik :nanik
#33 - Ağustos 22 2006, 22:34:30
haY Bu ÖsS nin...bIktIm yAwss ::yea

valla yakışıklı allah sahibine bağışlasınn :nanik :nanik
bağışlasın dimii.kate bosworth şanslı kız beea.gerçi orlando da şanslı.gsl kız kate (6)
#34 - Ağustos 22 2006, 22:45:12

AH AH KATENİN YERİNDE OLMAK İSTERDİM BİRDE KEİRANIN (ÖPÜŞME SAHNESİ VARDA! :muhah)!
#35 - Ağustos 23 2006, 14:55:35
PARAMORE

AH AH KATENİN YERİNDE OLMAK İSTERDİM BİRDE KEİRANIN (ÖPÜŞME SAHNESİ VARDA! :muhah)!

kim olmak istemes ki.kiera çoq önemli deil de kate çoq şanslı yaa :ask :ask
#36 - Ağustos 23 2006, 15:16:17

orly we kardesi samantha oda abisii gibi oyuncuu :okey
cnm orlando samantha nın abisi deil.samantha orlando nun ablası :yanlis
 ayrıca babası hary bloom deil.yani öz babası o deil.orlando nun öz babası aile dostları olan colin stone.bu gerçeği orlando ergenlik çağında öğrendi.

1998yılında Guidhall'da eğitimine dewam ettiği sıralarda arkadaşının ewinin terasına tırmanırken düştü we belini yaraladı.doktorlar tekrar yürümesinin zor olduğunu sölemelerine rağmen başarılı geçen ameliyatın ardından 2hafta içinde hastaneden koltuk değnekleriyle yürüyerek ayrıldı.ameliyat sırasında Orlando'nun sırtına omurgasını we kaburgalarını desteklemesi içn metal parçalar yerleştirilmişti.sonraki yıllarda metal parçalar,ufak bir wida destekleyicisi haricinde çıkarıldı.Orlando belini güçlü we dik tutmak içn o dönemde Yoga'ya başladı.sonraları bu olay içn: "ölmemiş olmam tamamen bir mucizeydi(allah korusun biz Orlando'suz naparıss).genç we aptalım.şaşırtıcı bir biçimde,koltuk deynekleriyle 12 gün içnde ayağa kalktım." diyor we kendisinden sakarlık düşkünü die bahsederken daha önceleri:burnunu,iki bacağını,kolunu,bir kaburgasını,parmağını bileğini,ayak parmağını kırıp,kafatasını 3 kere çatlattığını da hatırlatıyordu :hönk :ohmygod :ohmygod .

gerçekten de çoq fazla sakatlanmış.inşallah başına bi daha böle şeyler gelmez :nolur
   elime bu tür bilgiler geçtikçe sizle paylaşmaya çalışıcam :))
#37 - Ağustos 23 2006, 15:32:37

NE KADAR SAKARMIŞ AŞKIM YA EWET İNŞALLAH BAŞINA BİR DAHA BÖLE ŞEYLER GELMEZ! :ask :ask :cicek
#38 - Ağustos 23 2006, 16:03:22
PARAMORE

Su AdamIn YakISikliligINa baK Ya SuPer bISi Bu  :ask :ask :ask Adam SUPer oYuNcu AyRiCA CoK YakISikLi :ask :ask :cicek BEnCe :kisss :kisss
#39 - Ağustos 23 2006, 16:06:05
d0n bebegím yAralí g0nLume,,d0n ne oLur sení seVen kaLbíme,,c0k muTsuzum güveNím y0k kímseye,, sen 1 öLdün bÉn bín kez öLdüm sÉninLe,,!!

Su AdamIn YakISikliligINa baK Ya SuPer bISi Bu  :ask :ask :ask Adam SUPer oYuNcu AyRiCA CoK YakISikLi :ask :ask :cicek BEnCe :kisss :kisss
ÇOK HAKLISIN YAA AŞKIM O BENİM!
#40 - Ağustos 23 2006, 16:10:14
PARAMORE

orlando oyuncu olmaya annesi sayesinde karar wermiş.kendisini sanatta ne yetenekli buluyo ne de ilgi duyuyomuş.hatta okul piyeslerinde oynadığı rolün sözlerini karıştırıyomuş.annesinin onu götürdüğü tiyatrolarda gerçek üstü karakterleri görünce oyuncu olmak istediğine karar wermiş.
  iyiki de karar wermiş yoksa onu tanımıo olabilirdik [:D] [:D] :ask :ask
#41 - Ağustos 28 2006, 18:20:45

Orlando Bloom'u sadece görsel çekiciliğiyle nitelemek sanırım haksızlık olur.  Benim izlediğim kadarıyla oynadığı karakterlerin hepsinin hakkını fazlasıyla vermiştir. Ancak bu potansiyel yeteneğini göstermesinde yeterli değil. Oynadığı karakterler birbirlerine yakın (genelde asil, doğrucu, kararlı). Bu karakterleri hatasız oynadı evet. Ancak drama veya komedi de nasıl bir performans gösterir merak ediyorum. İngilizcesi
 kendisinin tiyatro kökenini ortaya çıkarıyor. Bence gişe filmleri dışında oyunculuğunu da gösterenfilmlerde oynamalı. Harbiden de yakışıklı heriftir. Ama benim favorim Hayden Christensen'dir oyunculuk konsunda. Kızlarda aynı fikri paylaşacaktırlar. Genç yetenekler iyi gidiyor.
#42 - Ağustos 28 2006, 18:26:41

orlando oyuncu olmaya annesi sayesinde karar wermiş.kendisini sanatta ne yetenekli buluyo ne de ilgi duyuyomuş.hatta okul piyeslerinde oynadığı rolün sözlerini karıştırıyomuş.annesinin onu götürdüğü tiyatrolarda gerçek üstü karakterleri görünce oyuncu olmak istediğine karar wermiş.
  iyiki de karar wermiş yoksa onu tanımıo olabilirdik [:D] [:D] :ask :ask
KATILIYORUM! :))
#43 - Ağustos 28 2006, 18:58:02
PARAMORE

AŞK MEŞKTE İSMİNE GÖRE AŞK TESTİMİYDİ NEYDİ ONU ÖLÇTÜMDE %98 ÇIKTI! :ask :kisss :kisss
#44 - Ağustos 28 2006, 19:00:31
PARAMORE

Orlando Bloom'u sadece görsel çekiciliğiyle nitelemek sanırım haksızlık olur.  Benim izlediğim kadarıyla oynadığı karakterlerin hepsinin hakkını fazlasıyla vermiştir. Ancak bu potansiyel yeteneğini göstermesinde yeterli değil. Oynadığı karakterler birbirlerine yakın (genelde asil, doğrucu, kararlı). Bu karakterleri hatasız oynadı evet. Ancak drama veya komedi de nasıl bir performans gösterir merak ediyorum. İngilizcesi
 kendisinin tiyatro kökenini ortaya çıkarıyor. Bence gişe filmleri dışında oyunculuğunu da gösterenfilmlerde oynamalı. Harbiden de yakışıklı heriftir. Ama benim favorim Hayden Christensen'dir oyunculuk konsunda. Kızlarda aynı fikri paylaşacaktırlar. Genç yetenekler iyi gidiyor.

şimdiye kdr oynadığı karakterleri gerçekten çoq gsl yaptı.komedi weya dram nasıl olur bilmiorum ama o kendi yaptıklarıyla ünlendi.o yüzden onu nasıl yapar onu da yapması lazım gibi yorum yapmıorum.bni şimdiye kdr yaptıkları ilgilendiriyo.ama bnce bütün rollerin üstesinden gelebilecek kdr başarılı ;)
#45 - Ağustos 28 2006, 19:11:58

şimdiye kdr oynadığı karakterleri gerçekten çoq gsl yaptı.komedi weya dram nasıl olur bilmiorum ama o kendi yaptıklarıyla ünlendi.o yüzden onu nasıl yapar onu da yapması lazım gibi yorum yapmıorum.bni şimdiye kdr yaptıkları ilgilendiriyo.ama bnce bütün rollerin üstesinden gelebilecek kdr başarılı ;)
EWT! ;)
#46 - Ağustos 28 2006, 19:37:19
PARAMORE

sanırım bu sitede orlando yu sewen çoq fazla yoq :agla .çoq az kişi gelip bişiler yazıyo,konuyu açan arkadaş da hiçbişi yazmıo :agla X(
#47 - Ağustos 28 2006, 21:12:23

aaa olumu öle şey örneğin ben çok çok severim orlandoyu! :)) hayranlık deil bu aşkk! :cicek  :kisss   :okey o gözler nasıl bu kadar güzel bakılabilir! ah ahh! [:D]
#48 - Ağustos 28 2006, 21:24:42
PARAMORE

cnm bn öle demiorum.bn de yazıorum burda elimden geldiğince bilgi weriorum.ama sen we bn dışında yazan yoq.bazıları gelio bi kere bişi yazıo ona cwp werdikten sonra yine ortalarda yoq.koca sitede sadece ikimiziz heralde orlando yu sewen... :(
#49 - Ağustos 28 2006, 21:36:21

Orlando Bloom we sewgilisi Kate Bosworth yeni filmlerinin çekimlerine temmuz ayında başladı!!
Filmin Adı:Seasons Of Dust
Konusu:Janey(kate) büyük annesinin intiharı ardından bi çiftliğe sığınarak o ana kdr tanımadığı insanlarla yaşamak zorunda kalır.ailenin oğlu kendisine tecawüz ettiğinde onu yaralar.çocuğun yaşayıp yaşamadığını bilmeden çiftliği terkeder.
 Kendisine aşık olan we çiftlikte yaşayan Ricky(orlando) ile yollara düşen hem yeni aşkını doya doya yaşamak hem de peşine takılan katillerden kurtulmak istemektedir.

filmin çekimleri Oklahoma we New Mexico'da...
#50 - Ağustos 29 2006, 13:08:41

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.