Alternatifim Cafe

Özgü Namal Murat Han'ı kızdıracak

Discussion started on Magazin

Güzel oyuncu Özgü Namal ile Murat Han'ın beraberlikleri geçtiğimiz hafta olaylı bir şekilde sona erdi.
Mutluluk filmindeki rol arkadaşı Murat Han ile ilişkisi Oktay Kaynarca kaçamağı yüzünden biten Özgü Namal: Oktay'dan sonra Murat Han bana çok sığ geldi

Özgü Namal'ın Murat Han'ın film çekimleri sebebiyle meşgul olmasını fırsat bilerek Bodrum'da eski sevgilisi Oktay Kaynarca ile buluşmuş ve bu aldatma olayı ilişkilerine noktayı koyan olay olmuştu.

Murat Han yaşanan aldatma olayıyla ilgili olarak 'Çok sinirliyim. Bana yakışanı yapıyorum ve susma hakkımı kullanıyorum' demekle yetindi ve köşesine çekilerek sessiz kalma kararı aldı. Özgü Namal ise Murat Han'ın duygularını görmezden gelerek Kaynarca ile teknedeki tatillerine devam etmeyi tercih etti.

Yaşanan olaylarla ilgili gazetecilere yorum yapmaktan kaçınan Namal'ın yakın dostlarına, 'Okan'dan sonra Murat Han bana çok sığ gelmişti' dediği öğrenildi. Mutluluğu eski aşkında bulan Namal'ın bu sözlerine Murat Han'ın nasıl bir tepki vereceği ise şimdiden merak konusu.
#1 - Ağustos 10 2009, 13:33:25

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.