Alternatifim Cafe

Şarkıcı olmak istiyorum

Discussion started on Magazin

Şarkıcı olmak istiyorum Halil Ergün, en büyük hayalini “Mega Magazin”e itiraf etti.

Üç yıldır “Yaprak Dökümü”nün acılı babası Ali Rıza olarak izleyici karşısına çıkan Ergün, “Bugüne kadar kendime bile itiraf etmekte zorlandım, ama şarkıcı olmak istiyorum. şarkı söylemeyi çok seviyorum” dedi.

#1 - Mart 08 2009, 19:28:09

(6) evet podyumdaki mankenlerden sonra kendisinin böyle bi atak yapmasını bekliyodum zaten
#2 - Mart 08 2009, 20:21:48

Yuh ! Bi sen eksiktin zaten :Ç
#3 - Mart 08 2009, 20:22:53
"Kim o?" deme boşuna,
Benim, ben.
Öyle bir ben ki gelen kapına;
Baştan başa sen..

Sahne adı da Gay Halil olsun. :))
#4 - Mart 08 2009, 20:24:17
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

zaten efsaneye göre öyle ortamlarda takılıyor :p ama ne olursa olsun sanatçının özel hayatı
#5 - Mart 08 2009, 21:05:48
« Son Düzenleme: Mart 10 2009, 15:07:33 Gönderen: Eirene »

hay öpeyım senın aklını bu adama öyle gıcıgımkı hatta gay etmek gelıyor ıcımden onu şöyle guzelcene,kıçındakı kıllar güllüoğlu tel kadayıfları ıle yarısıyor buda böyle alangirli açıklamalar yapıyor dog oğlu dog.
#6 - Mart 08 2009, 21:11:43
Kadınlar'a bayılıyorum harika varlıklardır,öyleki salak ve beyinsiz erkekleri ilk görüşte anlarlar,ama asla  zekisinden anlamazlar.

Yuh ! Bi sen eksiktin zaten :Ç

Bu cümleyi bu haberlerde çok kullanıyorum :Ç Bir daha okumak istemiyorum magazin falan. Hayır her ünlü olan acaba gerizekalı mı? yoksa sonradan mı olan birşey ? :Ç
#7 - Mart 08 2009, 22:34:53
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

Gey mey.. Paranın kokusunu alıyo şrfsiz..
#8 - Mart 10 2009, 01:27:58

o öyle ya da değil ben zaten onun sanatını severim her n olursa ama her şarkı söylemek isteyen ya da şarkı söyleyen erkekler Gay mi oluyor
#9 - Mart 10 2009, 14:57:48
« Son Düzenleme: Mart 10 2009, 15:00:16 Gönderen: Eirene »

Motley

İyi bir oyuncu başarılıda yıllarını vermiş sanata,tiyatroya. Şarkı söylemek hayalinde varsa söylesin fakat kendi meslegini devam ettirsin. "Senden çok var " demiyelim.
#10 - Mart 10 2009, 15:04:22

Dionysus.

Dumurlara gelesin, a Halil. 
#11 - Mart 10 2009, 15:10:52

o öyle ya da değil ben zaten onun sanatını severim her n olursa ama her şarkı söylemek isteyen ya da şarkı söyleyen erkekler Gay mi oluyor

Şarkı söyleyenler gay denilmedi, farkettiysen. Kişinin takıldığı yerleri biraz araştırırsan neden Gay Halil dendiğini anlayabilirsin Aziz. Zira gay barların bir numaralı konuklarındandır kendisi. (:
#12 - Mart 10 2009, 20:16:46
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Şarkı söyleyenler gay denilmedi, farkettiysen. Kişinin takıldığı yerleri biraz araştırırsan neden Gay Halil dendiğini anlayabilirsin Aziz. Zira gay barların bir numaralı konuklarındandır kendisi. (:

onu biliyorum,zaten efsaneye göre demişim ama gerçek olduğunu bildiğim için söyledim ki sonradan o mesajda özel hayatı die değişiklik yaptım  :p ne bileyim atmışsındır,tutmuştur die düşündüm.Aman neyse özel hayatı yaşasın işte :p hem dediğim gibi sanatınıda kendisinide seviyorum,özeli kalsın herkese,bizde yorumlayalım :P
#13 - Mart 10 2009, 20:57:56

sonra rapper fln olursa nolucak ki halimiz :D dünya nereye dönüyo lan :4 :angry
#14 - Mart 11 2009, 14:22:38

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.