Alternatifim Cafe

Alternatif Üyeler Bölüm Kuralları

Discussion started on Alternatif Üyeler

Alternatif Üyeler Bölüm Kuralları

1. Üyeler için açılan konularda, üyelere hakaret içeren yorumlarda bulunmak, kışkırtıcı cümleler sarf etmek kesinlikle yasaktır. Aksi taktirde hakaret eden üye ceza alacaktır. Devamı gelirse, üye süresiz banlanacaktır.

2. Üye nickleri değişime uğramışsa yönetim kadrosundan herhangi birine haber veriniz.

3. Günde üç taneden fazla konu açmayınız.

4. Şahsınıza açılan konuda bir üyeye cevap niteliğinde mesaj yazamazsınız.

#1 - Ekim 05 2008, 19:34:59
« Son Düzenleme: Eylül 25 2009, 20:29:54 Gönderen: 'Jezebel »
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

4. Şahsınıza açılan konuda bir üyeye cevap niteliğinde mesaj yazamazsınız.

Böyle bir uyarı verildiği unutulmuş ya da kimse takmamış sanıyorum. Bakın arkadaşlar, sözlük bölümünün yetkilileri olarak size topluca garezimiz yok. Bu bölümü de öyle acayip bir yermiş gibi önemsemiyoruz, yanlış olmasın. Sadece üst yetkililer tarafından bize verilen bir görev var ve onu layıkı ile yerine getirmeye çalışıyoruz hepsi bu. Onun için aşağıda vereceğim ek kuralları dikkate alın. Alın ki bir daha mesajlarınızı silmek zorunda kalmayayım.

* Alternatif üyeler bölümü ''Muhabbet Bahçesi'' rahatlığında bir bölüm değildir.

* Sözlükte nasıl ki başlığa tanım giriyorsak, bu bölümde de kişiyi tanımlamanız gerekmektedir.

* tanımladıktan sonra istediğiniz anınızı paylaşabilir, böğürebilirsiniz.

* tanım yapmadan direkt sohbete geçme gibi bir lüksünüz yok.

* hele hele, üstte yazılan mesaja ''ehehe tamam öyle olsun, ya boşver şimdi onu seninki nasıl, sus be amma konuştun'' gibi karşılık vermek kesinlikle yasak.

ve son uyarım

* silmeden önce uyarma devri bitmiştir arkadaşlar. öyle bir mesaj gördüğüm zaman direkt sil butonuna tıklıyacam haberiniz olsun. sizler de kurallara aykırı olan mesajlar gördüğünüz zaman bize haber verin. gözümüzden kaçanlar elbette olmuştur, olacaktır.
#2 - Ocak 21 2010, 15:45:46
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

Bundan böyle herhangi bir üyenin isteği üzerine Alternatif Üyeler bölümündeki hiçbir konu silinmeyecektir. Sebebini kişisel garez olarak algılamadan önce herkesi mantığa davet ediyorum. Kişi isterse üyeliğini sildirmiş olsun, onun hakkında yazılan mesajlar 3. şahıslara ait olduğu için, 3. şahıslardan izinsiz olarak konudaki tüm mesajların tamamını ortadan kaldırmak keyfi bir davranış içine gireceğinden, böyle bir kural koyma gereği duyduk.

Hakaret, küfür vb. türünde, direkt şahsı rencide edici mesajlar elbette barınmayacak, o konuda kimsenin sıkıntısı olmasın. Format dahilinde istediğiniz gibi at koşturacağınızı biliyorsunuz. Bunun dışında her şey, aleyhinize delil olarak kullanılacaktır.
#3 - Kasım 03 2010, 01:16:58
« Son Düzenleme: Kasım 03 2010, 01:18:25 Gönderen: Tylers »
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.