Alternatifim Cafe

raskolnikov

Discussion started on Alternatif Üyeler

si-en-bi-sie

' Konu kurallana bakmadım , açtığım konu kural dışımıdır bilmem . Öyleyse de kapatmayın hemen .. anlaşırız '   :haydut

Diyen çocuk. Evet o . si en bi Sie ..
#1 - Mart 21 2008, 22:17:55
« Son Düzenleme: Haziran 14 2009, 19:25:22 Gönderen: Mercey »

forumda kendi adına topic açarak, yoruma açık olduğunu gösteren ilk insandır. (6)
#2 - Mart 21 2008, 22:36:23
Hayat aslında basittir, zorlandığında bas ittir olmuyosa hasss.. (6)

Böcükleri öldürmeyi seven( Az önce öğrendim.  :Ç ) Antalya'da yaşayanlara içi giden ilk tanışmada iğrenç espriler yapmayı başarmış bir genç ..  :lol
#3 - Mart 21 2008, 23:05:51

Beni bütünde aramayın artık ...
Satırların sözcüklerin arasına sakladım kendimi ...
Kimse bulamasın, daha fazla silemesin diye çabalarım ...

Buket''im :bite

trabzonun bağrından kopup gelen, tahminimce ibrahim tatlıses müptelası (imzadan dolayı) avatarında kendisini bir çırpı da özetleyen zat-ı muhterem.

(bkz: o bir musty)
#4 - Mart 22 2008, 14:32:55
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Mandalina Kabuğu

Patron kişiliği.
#5 - Mart 22 2008, 14:59:39

Yorumlarının takip edilmesi gereken üyelerden biri...

#6 - Mart 22 2008, 22:45:51

siyah kadar beyaz...
anne kadar gerçek...
ergenlik gibi sivilce_i...
rest in peace kadar müteessiri...
3 ün 1 ini aldınız memnun kaldınız kadar ithafi
kısaca ufo taşlayan çılgın lazkopat :nohashas

belaltı fikirlerime hemfikir fikriye
16 ya 6 kala gel minik eRtanı tanı :nohashas
#7 - Mart 22 2008, 22:52:29
Bu teknik dilimde mürekkep kadar koyu.
Kayıp bir ortam doğru,uzan yatağıma ve soyun . . .  : Şş

si-en-bi-sie

Haydi hep beraber . Tempo. Ölesiye ölesiye ölesiye si en bi Sie . A-ha budur. Fenomen.
#8 - Mart 23 2008, 20:06:17

Şizofren Sevdam..

tek kelime ile kaçık kişilik
#9 - Mart 23 2008, 20:07:41

çakal_karlos

Sevilesi Laz-rail. Evet. Tıpkı böyledir. Öldürür insanı.
#10 - Mart 23 2008, 20:15:16

sürmeli çocuk

bir tv kanalı adı okunuşu :P
#11 - Mart 23 2008, 20:18:17

çok komik nan:D  favorilermden biri nicki çok güzel (6)
#12 - Mart 23 2008, 20:54:11

night

bir televizyon kanalıdır :P

bu yaz Antalya'ya vuracak olan ilk tsunami (6)
#13 - Mart 23 2008, 20:59:40

:) adı mükemmel olan ve bu yorumları okuyunca belki de egosu tavan yapacak olan kişi :)
#14 - Mart 23 2008, 21:07:53
[img]http://www.mediabistro.com/agencyspy/original/gossip_girl.JPG[img/]

trajik musty.
#15 - Mart 23 2008, 21:13:19
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Angutun Önde Bayrak tutup El Sallayani... :Ç
#16 - Mart 23 2008, 22:27:14
Hakkımda bilmen gerekeni ;  Hakkın olduğunda söylerim ...

El çükü ile gerdege girene damat degil godoş derler ... ; )

Ha usagum ha ha ..

bknz. o bir Laz !

hem$oooo : )
#17 - Mart 25 2008, 03:09:40
Benimsin ellere söyle bilinsin
Kader başkaysa silinsin
...

Ne Vakit CNBC-e açtığımda akLıma iLk geLen ve güLdüren Şahs .

Bknz : O Bir Mustaaaa  :Ç
#18 - Mart 25 2008, 17:12:34
Ben BiLirdim Düşündüğümü Yapmayı ..
Seni Dışarı Çıkarıp Evinden  Dar Sokakta Boğmayı ..
Bir Gece Ansızın Ya da Açık Denize Atmayı
Ben BiLirim Ardından da Kendi Kafama Sıkmayı !..

si-en-bi-sie

O bir Laz.

O bir Mustaaa..

(İyice bakmayın. kafanıza takmayın. Geçirici şok.. Ha uşağum ha . )
#19 - Mart 30 2008, 20:39:24

night

hemşo
bizim uşak (6)
#20 - Mart 30 2008, 20:54:11

Mandalina Kabuğu

'Ya Mustafa Mustafa sende de var bir kuru kafa.'

İskenderundaki yan komşunun oğlunun adı da Mustafaydı-tipi benzemesin-
Ondn sonrasında öteki yan komşu böyle şarkı söylerdi ona.
Yukarıda yazdığım beyit gibi.
O da dans ederdi-Allah sana ettirmesin,iğrenç ederdi-
O geldi bir an aklıma.
Belirteyim dedim.
Oldu size iyi günler.
#21 - Mart 31 2008, 08:41:09
« Son Düzenleme: Mart 31 2008, 08:42:07 Gönderen: Zehr-i Zakkum »

Mustafa olarak bilinir ama delidir  :sizo
Rap insanı olarak da bilinir..Pek bi sevilir..
Kültür seviyesini arttırmak istemektedir ama sayemde hala mümkün olamamıştır. :ehem
Bu yüzden de özürü kendisine bir borç biliriz  (6)
İyidir,hoş sohbettir..Seviyoruz Seni Mustafa  :Ç
#22 - Nisan 06 2008, 17:14:39

faitHleSs

Karadenizin en espirikçi uşağı.
tabi kurduğumuz ve kurmak üzere sözleştiğimiz fanteziler herşeyin yanında az kalır . (6)
yolladığım black metal şarkıları dinleme inceliğinde de bulunmuştur.bu yüzden ayrı yeri vardır bende :artis
-derdiyle dertlendim geçen gün , yardım edemedim ama mutlu oldum yinede.-

seviyoruz seni Mustafa.  :artis
#23 - Nisan 06 2008, 18:31:20

Ooo
Susturun bu madamı
Po po
Laf hamalı, o dedikodu kazanı
Ooo
Susturun bu kadını
Po Po
Bitch, Die Bitch! :nohashas :nohashas

+

#24 - Mayıs 10 2008, 23:31:02
Bu teknik dilimde mürekkep kadar koyu.
Kayıp bir ortam doğru,uzan yatağıma ve soyun . . .  : Şş

Tam bir komedi Mustafa'm o benim Bende diyordum nereden geliyor bu matrak kişilik laz mısın ula? :Ç
o bana hayran ben ona derman :Ç Muhabbeti hoş güldürme yetenegi tavan yapmış sevimli şahsiyet musty :)
#25 - Mayıs 10 2008, 23:35:53
Allah'ın BİLDİĞİNİ VARSIN KULLARIDA BILSIN....

Beni komplekse sokan , kaldırım gülü yapan şahış .
Ayrıca ses tellerinin varlığından şüphe ediyorum (6)
#26 - Mayıs 17 2008, 17:39:55

night

si en bi siO, yeni stil "O" :p (6)
#27 - Mayıs 17 2008, 21:09:09

si en bi Sie= muz - tava = gary :dondurma
#28 - Mayıs 18 2008, 01:12:15
Benimsin ellere söyle bilinsin
Kader başkaysa silinsin
...

Dayak isteyen insan modeli
#29 - Mayıs 18 2008, 21:39:37

Pardon mahlukat =p
#30 - Mayıs 18 2008, 21:40:55

aysenur

Trapzonli Musty .. :P
#31 - Mayıs 21 2008, 00:09:57

garip ve komik insan bu siteden tanıştığım ilk insan :Ç
#32 - Mayıs 26 2008, 22:29:51
"Bir kız öğrenciyi başını örttüğü için tahsil hakkından mahrum etmek,İstiklal Savaşı başlarında ve Maraş'ta düşmanlar tarafından başörtüsü çekilip düşürüldüğü için başlayan milli şahlanışın ruhuna tükürmektir."
Necip Fazıl Kısakürek;);)

uyuşturuc uya HAYIR!! OKUMADAN GEÇMEYİN ;) //forum.alternatifim.com/index.php?topic=68882.0

Cnbc-e nin güzel bir şekilde açılımını nickine yazan arkadaş.
kgjdlskgd
#33 - Mayıs 28 2008, 16:52:41
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

mıstafa abeemmm <3
#34 - Haziran 29 2008, 06:50:07

depresif

Adamım ya. :artis Kendisiyle muhabbet ederken zamanın nasıl geçtiğini anlayamazsınız. Tanışmamız çok pis olmuştu ama sonradan anladımki tartışmanın hararetine kapılıp içtenlikle düşünmediği şeyler söylemiş. Aramız iyi uzun zamandır, bozulmasın. Hep güldürsün beni, bizi.. ''Bir Diyarbakırlının en iyi anlaşabileceği insanlar Trabzonlulardır.'' gibisiye önermeleri yanlış ötesi bile olsa istisnaî bir ikili oluşturmuşuzdur. Zaten muhtemelen ironik bir yaklaşımda bulunmuş idi. =) Dünya üzerinde anlaşabileceğim bir Trabzonlunun daha olabileceğine ihtimal vermiyorum zira. =P
#35 - Haziran 29 2008, 12:11:17
« Son Düzenleme: Haziran 29 2008, 12:15:29 Gönderen: depresif »

Musty, Karadenizli Rapçi. Eskilerden beri var, gitmeyede niyeti yok sanırsam. Severim bu lazı. (:

Bkz:Ufo gören Laz.
#36 - Haziran 29 2008, 13:57:35
||  İçimde bir yerde düello var, seyredaldı elalem.  ||

everything

yorumsuz musti  :bite ben onu ufo görmüş olarak tanıdım...  :oleee hepte öle kalıcak     :ehem    :melek
#37 - Haziran 29 2008, 14:08:01
« Son Düzenleme: Haziran 29 2008, 14:09:20 Gönderen: LiZzO_ZooM »

süper şeker süper sevimli süper çılgın kişilik      :sizo
#38 - Haziran 29 2008, 15:26:26

Forumda tanıştığım ilk insan ve bayıldım kendisine seviyoruz seni. :ehem
#39 - Temmuz 20 2008, 20:42:55

Hemşeri sayılırmışız haberim yoktu
Toprağım Benim :kokoş
#40 - Temmuz 20 2008, 20:49:05
Ne zaman bir her şeyi ölse birinin,
Kendini ölümlerle yaşar kalır o.
Ne zaman bir kendisi ölse birinin,
Ölümlerde kendini yaşar kalır o.

CNBC nin okunuşu
#41 - Temmuz 22 2008, 09:27:42
*Ah bu iyiler!
İnsanlar doğruyu söylemezler hiçbir zaman; bu türlü iyi olmak, ruhun bir hastalığıdır.

cezaebru

Laz Rapper :sizo
#42 - Temmuz 22 2008, 09:41:33

tanımadığım ama avatarına kıl olduğum forum üyelerinden birisi
#43 - Temmuz 22 2008, 11:53:41

Dost insanı. Kırdım,üzdüm,laf ettim, ama kendisini sevdigimi bilir naparsam yapıyım nazımdandır,nazımı çeker,beni sever,uğraşır ilgilenir,didinir,arkadaştan öte kuzu sarmam.
Yedigim yemegi,içtigim suyu,hatta ve hatta öz kardeşimi bilem paylaşmışımla onunlan daha ne diyim size :Ç
#44 - Ekim 11 2008, 21:02:17
Allah'ın BİLDİĞİNİ VARSIN KULLARIDA BILSIN....

Tanımlanamayacak bir objedir o. Bende onu tanımlayamayan sujeyim. Bilgi yok onun hakkında.
#45 - Ekim 11 2008, 21:36:00

Mustoupha.Mustea.Mustaa..
Kanka insanı.Sabah 8 den gece 12'ye kadar durmadan mesajlaştığım tek insandır kendisi.
Moralin bozuksa eğer selam vermesiyle bile yüzünde bir gülümseme oluşur.Öyle acaip bir heriftir.
Ağustos ayında tanıştık unutmam,o günden sonra öyle yakın olduk ki.Birbirimizi dinledik hep.Onu artık o kadar iyi tanıyorum ki .p
Konuşurken asla sıkılmazsın.He onun morali bozuksa sıkılırsın ama geri kalan zamanlarda asla .p
Neyse severim çok bu herifi.İyiki kankam oldun lan.İyiki smslerimin neredeyse yarısından çoğunu harcadığım insan sensin lanet herif :Ç
Hadi gittim..
#46 - Aralık 07 2008, 23:51:32
« Son Düzenleme: Nisan 15 2009, 16:01:43 Gönderen: Attis »
‎ "Bir adam tanıdım, kafasız bir kadına yaşamının yirmi yılını verdi. Her şeyi feda etti ona; dostlarını, emeğini, dürüstlüğünü bile.. Ama bir akşam, kadını hiç sevmemiş olduğunu anladı. Canı sıkılıyordu, hepsi bu. İnsanların çoğu gibi canı sıkılıyordu."

arada konuşuruz kendisiyle.. bi gün görüşcz mümkün olursa (6)
#47 - Ocak 12 2009, 18:58:24
Bazı çocuklar hiç uslanmazlar
Onlar hep oyunbozan olurlar
Durmadan üzdüler diğer çocukları
Hep bozuldu oyunun kuralları

nickini herhangi bir konuda görünce yorumunu okumadan geçmediğim ender üyelerden.  çok denk düşüp konuşamıyoruz ama kötü biri değil bence. takip edilesi. edin çabuk. (6)
#48 - Mayıs 20 2009, 22:47:01
"Aşığım sana"cümlesinin sonunda ki 'a' harfi sessizce terk etti seni.. Bunun farkına var sevgili; sen hala " aşığım san" beni...

Mustafa kişisi. Forumda tanıştığım ilklerimden oda. Severim yeaa bu adamı çok. Sohbeti iyidir. Matraktır. Lirikleride sağlamdır.
Arada esersem aklına mesaj atar , ya da ben atarım, geçinip gideriz öyle. Bana pislik dedi ayrıca, Bu bünyeye , bana pislik dedi.
Bunu ödeticiğim ona. içinefretledoluolupintikamınıalacağıgünübekleyenkız.gif  (6)
Şaka maka iyidir Mustea, Bigün feat yapmak dileğiyle.  :bite
#49 - Mayıs 21 2009, 12:11:34
« Son Düzenleme: Mayıs 21 2009, 12:12:53 Gönderen: Karaçalı »
Yaşamak sansürler eşliğinde, çok sahte.

xX_NightmarE_Xx

Yaşadığım yeri ve hayatımı merak etmiştir bir zamanlar...
#50 - Mayıs 30 2009, 02:49:32

Buraları terkeden üye .d
#51 - Mayıs 30 2009, 21:15:51
Piyasadaki tek adam gibi adam, maymun Çarli'ydi...

-Mıstıfa-  Forumda tanıştığım ilk insan olarak tarihime geçmiştir, böyle eğlenceli komik bana her defasında tutkunu olduğum dizileri anımsatan insan.
#52 - Haziran 02 2009, 13:28:29
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

Any_one

Raskolnikov diye birileri geziniyordu forumda nedense itici gelmişti fakat o da ne?! Si en bi sie'ymiş bu. Mustafa'ymış. Utandım kendimden. Bir daha yeni üye diye ortalıklarda gezinen kimseyi itici getirtmeyeceğim kendime. Konuşamıyoruz da artık.
#53 - Haziran 17 2009, 22:17:34

Proculianus

Mesajına karşılık veremediğim üye =/
Kontörüm+sms'im yok Mustaa,duy sesimi.

--

İlklerimden o benim.Bu siteden tanıdığım en değerli insanlardan.Sevilir çokça,ama farkında değildir.Sevilirim de bilirim :)
Her daim yanımda olan,beni dinleyen dost kişisi.
#54 - Ağustos 08 2009, 23:49:16

Bence ruskalasınikov o. Öyle benimsedim ben, öyle bastım bağrıma. Şimdiyse o yakında asker olacak, biz de Mısfa yerine taş basacağız bağrımıza. ^_^
#55 - Ağustos 27 2009, 15:23:04
Mercey.

En büyük asker benim abim. Evet abim, an itibariyle abi-kardeş olduk. Askerlik onu İstanbul'dan ayırmayacak. Ne ballısın lan. :Ç
#56 - Eylül 01 2009, 15:47:22

Proculianus

Öncesinde "Iğdır'a düştüm =/" diye beni kandırmış sonrasında ise "Eheh,şaka yaptım ki, İsanbul'a düştüm." diye pis pis sırıtmıştır ve üstüne üstelik "Yine kurtulamadın benden nihohahahah" şeklinde de bir kahkaha patlatmıştır şahsıma karşı.

Not : nihohahah şeklinde gülmedi,tamam.Ben uydurdum onu ama olsun,canım sağolsun. :)
#57 - Eylül 01 2009, 16:28:18

Acemi birliği olarak tam da dibime düşen üye insanı bu. Bunca yıldır tanış, kaynaş ve topu topu bir kez görüş, sonra gelsin acemi acemi yanında takılsın. Olacak iş değil. Boşuna demiyorum ben ruskalasınikov diye.
#58 - Eylül 02 2009, 04:38:54
Mercey.

O artık acemi. Sonra da asker.
#59 - Eylül 04 2009, 05:58:15
Mercey.

Askere giderken mesaj atma inceliğinde bulunup bana haber vermiştir ve helallik istemiştir kendisi.Fekat bedava smsim ve kontörüm olmadığı için cevap veremedim kendisine.Nerde yapıyordur askerliği falan hiçbir bilgim yoktur.
#60 - Eylül 04 2009, 06:00:56
‎ "Bir adam tanıdım, kafasız bir kadına yaşamının yirmi yılını verdi. Her şeyi feda etti ona; dostlarını, emeğini, dürüstlüğünü bile.. Ama bir akşam, kadını hiç sevmemiş olduğunu anladı. Canı sıkılıyordu, hepsi bu. İnsanların çoğu gibi canı sıkılıyordu."

Proculianus

Doğum günü çocuğu.Buralarda değil fakat.=/
#61 - Eylül 09 2009, 00:07:26

Kimdir, neyin sesi, kimin fesi? pek bilmem.
Ama bazılarına iyi koymuş, iyi koymuş olacakki hala çıkamıyorlar.
Alkışlıyorum.
#62 - Eylül 28 2009, 18:43:09
  :ask düş #

2. kez kandırdı beni, Tunceli'ye gidiyorum diye. Nasıl da kandım.
#63 - Ekim 31 2009, 17:51:31

Kanatçıya gideceğiz biz. Uçacağım yanına. Ayrıca da hayal dünyasını bırakacağım o istiyor diye  :))
Son olarak sevgi yumağı olacağız biz.
  :kisss
#64 - Ekim 31 2009, 21:22:29
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

Ankara'yı sevmeyen ,
Ankaranın ot'dan yoksun çamurdan ibaret koca koca çıplak dağlarına nazır , elinde dört buçuk kilo ağırlığında, çapraz tutmak suretiyle, ge-üç - evet bu - tüfeğiyle , kafasında tahminen bir iki kilo ağırlığında ki kombozitiyle , tiz soğuğun çiğerlerinden tiz diye geçişinin 'oğğhaaaaaa' diyerekten hisseden , uykusuz kaldığında istanbulun semalarında güneşin doğuşunu seyrederken, tamamen zevk amaçlı, şimdilerde sabaha karşı ayak parmak uçlarına dek inmiş olan sis içerisinde iki saati doldurma gayretinde olan,
Aynı zamanda avucunun içi unutmamak için yazdığı parola ve işaretlerle dolu olan - şu an hafif silinmeye yüz tutmuş halleriyle son beş gecenin işaret ve parolası avucumun içinde , pilot kalemle yazdığımdan silinmiyoda hemen ,
Acemi birliğindeki o güzel arkadaşlıklarına karşın , o güzel insanların akabinde , şu anda hödük hödük hatta daha da halk tabiri deyişiyle salak salak adamların içinde olan , durumu kabullenen , idare eden, zaman zaman isyan eden, ne zaman bitcek diye hesap eden, geceleri yatmadan evvel bolca dua eden, şöyle yapsam böyle yapsam diye durumu analiz eden, ama hep başladığı noktaya geriye dönen . .
Beraber gelmiş bulunduğu onbeş kişi arasındaki tek onbaşı , tek çavuş adayı olmasıyla bir nebze de olsa avunmaya çalışan , sorumluluğu sevmeyen, bu durumda pargrafın başındaki ilk cümleyle ikinci cümlenin çeliştiğini gören ..
Koğuşunda herkes horul horul uyurken buharlanan cama, askeristan yerlilerinin kalıplaşmış cümlesiyle , ' Şafak 361 Zorunuza gitmesin ' yazan , sonra rakama bakıp bakıp hüzünlenen , gözleri dolup ağlamak üzreyken yastığı yorganı kafasına basıp uyuyan ..
Nöbetlerinde dahi kitap okuyan , yanından kitabını hiç ayırmayan , içinde bulunduğu hengamede yaptığı en mantıklı şeyin bu olduğunu düşünen , öyle de zaten , diyerek iki virgül arasında bu düşüncesinin tasdikleyen ..
Aslında durumun o kadar da kötü olmadığını, burda rahat kafayla sakin kafayla geleceğine dair daha sağlamcı, hayalperestlikten uzak kararlara varılabileceğini , sevilecek insanların sevilmeye değmeyecekten ziyade anılmasının bile vakte ziyan olduğunu kavranabileceğini ayırdını yapabilen ..
Herşeye rağmen , vefa'nın gerçekten de istanbulda bir semt ve yüksek ruhlu insanların arasındaki bir bağdan başka bir şey olmadığını gören, üzüldüğünden çok sevinen bir sevgili mehmetçik!
İşte o benim  .. Herşeyin hayırlısı diyerekten ..
#65 - Aralık 02 2009, 12:54:34

Ciddi muhabbet edemiyoruz, hep makaraya vuruyoruz dedik dedik, en son derdin tasanın dibine vurduk. Özledim çoook.
#66 - Ocak 02 2010, 17:23:55
« Son Düzenleme: Ocak 04 2010, 13:22:59 Gönderen: Karaçalı »

Fade

Haziran'da ölmek zor. Öyleyse; Show "must" go on. Böcükle de böcük olma. .p -Bu da benim cümlem.-
#67 - Mart 02 2010, 21:53:11

Saçlarından bir tel aldım haberin var mı yar yar? Haberin var mıııı yaaaarrr?

-Biliyorum bunu okurken gözünden düşeceğim yavrum. ''Sen de mi Brütüs?'' diyeceksin onu da biliyorum. Ama bu şarkıyı her duyduğum da aklıma geliyosun. :/

Bir kabahat mi gerçekten bu şarkıyı dinlerken aklımda belirmek? Gerçekten kırıyorsun beni. Bir nedeni yok sadece mucudum.
#68 - Mart 02 2010, 22:24:24

İki gün evvel Çavuş oldu.
Çayda dem askerde kıdem . Tey teeey.
#69 - Nisan 04 2010, 13:29:30

İyiki varsın.
#70 - Nisan 10 2010, 03:18:51

Sarhoş musun gözünü yediğim? dediğim üyedir.
Kızgınım halaa ona, o nedenini biliyor. Ayran içtik de ayrı mı düştük, insan arar bi. -_-

Şaka bir yana da uzun uzun sohbetlerimizi özledim.
#71 - Haziran 07 2010, 14:54:09

Üzgünüm bayım bu sesi nerde olsa tanırım.
#72 - Haziran 20 2010, 17:17:00

Hat uyuşmazlığımız(telefon hattı.p) sebebiyle istenilen sıklıkta görüşemediğim şahsiyet. Ama iyi bir şahsiyet, tatlı bir şey.
Üniversite dalgam sebebiyle yollarımızın -kısa bir süreliğine olsa da- kesişebileceğini umduğum güzel insan, muhabbeti daha güzel insan. Bir de kendini özleten insan.
Evet, bu kadar.

(:
#73 - Ağustos 05 2010, 14:43:45

Telefonuma cevap verin asker beg. Geç olsa da arıyorum bak. :r
#74 - Ağustos 11 2010, 16:58:53

oww çavuş he.
ana! oğlum sen asker misin la? devam ediyor mu? kng
#75 - Eylül 23 2010, 22:41:55
Programmer: CS3-CS4

Ve tezkere günü geldi çattı. Ah be zaman.
#76 - Kasım 18 2010, 01:06:19

Nihayet.
Neydi canım o öyle alttan bot üstten kep ortadan palaska, bir sıkı markaj, bir bırakta git diyen baskı.
Hani görevse görev, söz konusu vatansa gerisi teferruatsa, ordu ünye fatsa tırıst .. Aman her nane kökü bitki özüyse, ennihayetin de bitti, omzumdan büyük bir yük kalktı. Mümkünse bir daha öyle hayt borcu höyt borcu diye vaktimizden vakit ömrümüzden ömür yontmasınlar.
Sözde kutsal methiyelerini dizdikleri muhabbet, dışarıda karnının doyurmaya haiz vasıfları olmayan tiplerin sırtını rahatça yaslayıp, karnını afiyetle doyurdukları yer olurken, onların bu su aygırı modunda ki sindirim işlemlerini gerçekleştirmelerin de, on beş ay boyunca, seve seve olmasa da, elimden geldiğinceden ziyade şartların dayattığı çerçeveler dahilinde, yardakçıları olma ayak işlerine bakma pozisyonuna indirgendiğim bu 'vatan borcu' adlı skeçi ama başarıyla - neye göre kime göre başarıysa- ama vasat bir halde bitirmiş olmaktan gurur değil mutluluk duyuyorum.
Ve yayında-yapımda emeği geçen tüm fertlere teşekkürler, hergünümde benimle beraber olan üstteki bu meleğe de kucak dolusu - olmadı - kamyon dolusu sevgiler.
#77 - Kasım 20 2010, 00:52:11

evettt mıstavaa;
bu arkadas iyidir hoştur severim kendisini futbola bakış açımız aynı sanırsam :öff
ondan sonracıma işte dürüst bi arkadaştır aklıma bişey gelmedi yahu  :ohmygod
sonuç: severim kendisini..  :ask
#78 - Şubat 26 2011, 14:55:22
..Kuzu*M ♥ / ᵀᴴᴱ ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ ♫ ♪

Forumda bana ilk mesaj atan kişidir kendisi.

Sağolsun,varolsun.  :Ç
#79 - Şubat 26 2011, 16:19:55

Bana da forumda ilk mesaj atan kişi ;p

Mustaf iyidir , temiz yüreklidir . İyi ki vardır.
#80 - Şubat 16 2012, 22:40:40
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

Sanırım hayatımda ne olursa olsun ne kadar zaman geçerse geçsin bu adam hep olduğu yerinde olacak.
#81 - Mart 01 2012, 00:35:10

Dostoyevskiye özenen, bir türk. Ve avatara dikkatli bakın
#82 - Mart 19 2012, 21:22:13

Saçlarımı filan dosteyevski gibi tarıyorum zaten, montunun aynısından da buldum onu giyiyorum hep.
#83 - Mart 20 2012, 19:43:51

Özlüyorum.
#84 - Mart 20 2012, 21:17:39
Destiny is for losers.
-B.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.