Alternatifim Cafe

"Çalışanlarımla ilişkiye girdim"

Discussion started on Magazin

ABD'nin önde gelen sohbet programı sunucularından biri olan David Letterman yaptığı itiraf ile ülkeyi sarstı.

CBS kanalı için hazırladığı programı Türkiye'de de seyredilen David Letterman, stüdyodaki program konuklarının önünde ekibindeki kadın çalışanlardan bazılarıyla cinsel ilişkiye girdiğini itiraf etti. Letterman, üç hafta önce bir paket aldığını söyleyerek " Bu paketi gönderen kişi beni tehdit ediyordu. Bu tehdit mesajını gönderen kişiye 2 milyon dolar vermezsem yaşadığım bu ilişkiyi herkese anlatacağını söylüyordu. Onlara sahte bir çek verdim ve sonra da polise şikayette bulundum" dedi.

Amerika'nın en çok kazanan televizyon yıldızlarından biri olan CBS kanalı yıldızı, Letterman, programında "Evet çalışanlarımla cinsel ilişkiye girdim. Bu nedenle herkesten özellikle karımdan çok özür diliyorum. Umarım işimi ve mesleğimi korurum" diye konuştu. 1986 yılından beri birlikte olduğu kız arkadaşıyla geçen yıl evlenen 62 yaşındaki Letterman'ın yıldızın bir de erkek çocuğu bulunuyor.
#1 - Ekim 02 2009, 19:49:32
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

ya artık yaşlılarda coştu yaş olmuş 50 60 napıyo bu adam yaaa
#2 - Ekim 02 2009, 20:07:44

Seviyorum bu adamı, yapsın. :))
#3 - Ekim 03 2009, 19:18:14
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.