Alternatifim Cafe

Justin Bieber: Robert ile Birlikte Kız Tavlamak İstiyorum!

Discussion started on Magazin

Justin Bieber, Robert Pattinson ile birlikte geceleri çıkıp kız tavlamak istiyor!

Bu günlerde Justin’in ‘Baby’ videosunda rol alan 16 yaşındaki Jasmine Villegas ile birlikte olduğu konuşuluyor. Ama Justin, Robert ile gecelerde durdurulamaz bir ikili olacaklarını düşünüyor.

"Kızlarla konuşmaktan ve çıkmaktan hoşlanıyorum. Çapkınlık yaparken en iyi yardımcımın Robert Pattinson olacağını düşünüyorum. Bence birkaç partiye birlikte gidip ne olacak görmemiz lazım. Geçen hafa Los Angeles’a döndüğünü biliyorum. Bence bir deneme yapmalıyız!”

Justin şimdiden Robert ile gecelerde kızları tavlamak için kullanacakları iltifat cümlelerini hazırlıyor ve bu cümlelere çalışıyor.

Justin, Daily Mirror’a şunları söyledi, "Robert saçlarının çok etkileyici olduğunu söylüyor. Belki kızlara gidip ‘saçlarımıza dokunmak ister misiniz?’ diyebiliriz!"

Kanadalı yıldız İngiliz kızlarına karşı zaafı olduğunu söylüyor ve İngiliz olan Robert’ın bu konuda da ona yardımcı olabileceğini umuyor.
#1 - Ekim 07 2010, 20:46:25
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Zeitgeist

Önce şu saçlarını kestir.
#2 - Ekim 07 2010, 22:29:40

CASTIN AY HEYT YUU.
#3 - Ekim 08 2010, 12:49:12
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.