Alternatifim Cafe

Ata Demirer'den yeni film

Discussion started on Magazin

Ünlü komedyen Ata Demirer, yaza yeni bir komedi filmiyle hayranlarının karşısına çıkacağı açıkladı.

Beykent Üniversitesi öğrencilerinin belirlediği 8'inci İletişim Ödülleri, önceki gün Ayazağa Kampusü'nde düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

'En İyi Stand-up' kategorisinde ödül alan Avrupa Yakası'nın Volkan'ı, ünlü komedyen Ata Demirer, tören sonrasında, yaz aylarında yeni bir komedi filmiyle hayranlarının karşısına çıkacağını açıkladı. Demirer, “Bir komedi filmi yazdım. Bitirmeye çalışıyorum, yaza yetiştireceğim. Filmin ismi 'Eyvah Eyvah' olacak” dedi.

ÖZCAN'I UNUTAMADIM
Bundan sonra komedi filmlerinde rol almak istediğini anlatan Demirer, “Osmanlı Cumhuriyeti'nde oynadığımiçin pişman değilim. Ama tamanlamıyla bir komedi filmi olmadı. Bu yaşlarda bol bol komedi filmi yapması lazım komedyenlerin. Şimdi bir drama teklifi gelse, kolay kolay kabul edeceğimi zannetmiyorum. Zaman ilerliyor, yaşlanıyoruz.

Başladığımda 28'dim, şu an 32 yaşındayım. Daha elle tutulur çok komik bir film silsilesi yakalayamadım” diye konuştu. Şubat ayında kaybettiğimiz usta sanatçı Gazanfer Özcan'ı çok özlediğini de belirten ünlükomedyen, “Gazanfer Abi'yi unutamadım. Setin içinde sürekli varlığını hissediyorum” dedi. Demirer, Kurtlar Vadisi'nin birçok ödül alması hakkında ise, “Bence bizim halkımız Kurtlar Vadisi'nden etkilenmiyor, onunla eğleniyor” yorumunda bulundu. (HaberTürk)
#1 - Nisan 27 2009, 19:37:19
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.