Alternatifim Cafe

"Lady GaGa Beni Taklit Ediyor!"

Discussion started on Müzik Dünyasından Haberler

80'li yılların ikonu Grace Jones, Lady GaGa'ya sert çıktı.

Sanatçı Jean-Paul Goude'un yardımlarıyla bir stil ikonu haline gelen Grace Jones, farklı tarzıyla 70'lerin sonuna ve özellikle de 80'lere damgasını vuran önemli isimler arasında sayılıyor. Grace Jones'un ortaya koyduğu ilginç sahne personasının günümüzün sanatçıları tarafından sıkça taklit edildiği bir gerçek. O da tıpkı Lady GaGa gibi, sanki bu dünyadan değilmiş izlenimi bırakarak seyirciyi şaşırtan ve onları büyüleyen bir etkiye sahip. Sahnedeki duruşuyla ve imajıyla çığır açan Grace Jones, mütevazılığı bir kenara bırakarak günümüzün yıldızı Lady GaGa'ya ateş pürkürmekten çekinmiyor.

Grace Jones, geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda Lady GaGa'nın düet teklifini neden geri çevirdiğini soran gazeteciye bakın nasıl bir cevap verdi:

"Evet, Lady GaGa'nın bana düet teklifiyle geldiği doğru. Onun bu teklifini geri çevirdim. Beni taklit etmeyen ve daha özgün bir insanla çalışmayı tercih ederim. Benim yıllar önce giydiğim kıyafetlerin aynılarını giydiğini gördüm ve bu beni çok kızdırdı. Onu izlemeye asla gitmem."

Bakalım bu iddialara Lady GaGa'nın cevabı ne olacak...
#1 - Nisan 24 2010, 19:53:13
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Zeitgeist

Hepiniz Hande Yener'i taklit ediyorsunuz itiraf edin.
#2 - Nisan 24 2010, 20:02:41

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.