Alternatifim Cafe

‘Stil Zengini’ Pamela!

Discussion started on Müzik Dünyasından Haberler

Stilini yaratan sanatçı Pamela'dan 4/4'lük yepyeni bir albüm; yeni tarzı, karşı konulamayacak kadar çekici, stil zengini sözleri baştan çıkarıcı...

Pamela, 4 yıl sonra 4. stüdyo albümü "Stil Zengini"ni, yapımcılığını üstlenerek Mart ayında PİRANHA PROJECT/MK2 etiketiyle yayınladı.

Prodüktörlüğünü Veyasin'in üstlendiği "Stil Zengini"nde başarılı gitarist Can Şengün albüme katkıda bulunan sanatçılardan biri. 4'ü İngilizce olmak üzere toplam 12 şarkının yer aldığı albümde sözleri Umut Kızılarslan, müziği Erdem Kınay'a ait 'Benim Farkım', Mert Tünay imzalı 'Besides' ve Fatih Erdemci'nin 'Ben Ölmeden Önce' şarkıları dışında yer alan 9 şarkının söz ve müziği Pamela'ya ait.

Çeşitli müzik stillerinin Pamela'nın kendine özgü alternatif tarzıyla buluştuğu "Stil Zengini" hem sözleri hem de müzikleri ile bazen dans ettiren bazen de duygusal zamanlara sürükleyen bir albüm niteliğinde.

Fotoğrafları Hüseyin Devrim ve Şevket Çoruh tarafından çekilen albümün ilk klibi "Say What You Want" isimli İngilizce şarkıya çekildi. Yönetmenliğini Duygu Güzel Meriç'in görüntü yönetmenliğini Uğur İçpak'ın, koreografisini Alparslan Karaduman'ın yaptığı klip, Supper Club'ta 2 gün süren çekimler sonunda tamamlandı. Stil Zengini1-Say What You Want 2-Tesadüf 3-Sex On The Beat 4-Benim Farkım 5-Funk Is On 6-O Zaman Gel 7-Ara Sıcak 8-Besides 9-Al Benden 10-Ben Ölmeden Önce (Featuring Fatih Erdemci) 11-Uff! 12-Stil Zengini (Featuring Veyasin ve Şevket Çoruh)
#1 - Mart 09 2010, 20:54:32
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.