Alternatifim Cafe

Burçlara Göre Anneler

Discussion started on Astroloji

Burçlara Göre Anneler

KOÇ
Çocukla çocuk olan, yaratıcı ve "masalcı" bir annedir. Mükemmel bir oyun arkadaşıdır. Disiplin sağlamak ister ama öfkesini de çabuk unutur.

BOĞA
Çocukları büyüdükçe biraz "tatlı sert" olsa da bu anneler şefkatli ve koruyucudur. Yıllar içinde çocuklar için iyi bir arkadaş kılacaktır.

İKİZLER
Çocuklarını çok sevmesine rağmen onların kendisini kısıtlamasına izin vermez. Çocukları da onu örnek alıp bağımsızlıklarına düşkün kişiler olur.

YENGEÇ
Fedakar bir anne, çocukları için kabuğundan çıkıp güvenilir bir sığınaktır. Bu da, çocuğun dış dünyaya uyumunu zorlaştırabilir.

ASLAN
Kendi hayatını yaşamaktan vazgeçmez. İş ve çocuk dengesini kurar. Çocuklarıyla arkadaş olur, oyunlar oynar. Ancak, söz dinlemeyi de öğretir.

BAŞAK
Çok çabuk çocuk sahibi olmaz. Ama, anne olduğunda da disiplinli ve titizdir. Çocuklar ona güvenir ve sevildiğini bilir.

TERAZİ
Onun için çocukları eşinden sonra gelir. Ama, çok sevecen ve şefkatli bir annedir. Gerektiğinde serttir. Çocuklar eşini dinlemezse öfkelenir.

AKREP
Çocuklarını sevmesine rağmen sevgisini gösteremeyebilir. Çocuklarının yüksek hedefleri olmasını ister. Ama, onların kusurlarını da görmez.

YAY
Çocuklar için iyi bir arkadaştır. Önceleri biraz korksa da bu işi iyi yapacaktır. Çocuklarının kendisi gibi dürüst ve neşeli olmalarını sağlar.

OĞLAK
Çocuklarıyla ilgilenir, onları dinlemek isteyecektir, ama öpücükler dağıtmayacaktır. Çocuklar özgürlükleri için mücadele ettiğinde gerginlik olabilir.

KOVA
Kendini o küçük insana adamak zor gelebilir. Sevgi gösterileri yapan bir anne değildir. Ama, ev ödevlerine yardım eden, eğlenceli bir kişidir.

BALIK
Küçüklüğünde mahrum kaldığı her şeye onların sahip olmasını ister. Aşırı hoşgörülü olması, disiplin kurmasını zorlaştırır.
#1 - Mayıs 21 2008, 16:23:43
Kindness is like snow, it beautifies everything it covers...

Çocuklarını sevmesine rağmen sevgisini gösteremeyebilir. Çocuklarının yüksek hedefleri olmasını ister. Ama, onların kusurları

bilmem ki :Ç
#2 - Mayıs 22 2008, 18:04:20
Yağma yağmur sağanak bu sağanak için yok sığınak.

BOĞA
Çocukları büyüdükçe biraz "tatlı sert" olsa da bu anneler şefkatli ve koruyucudur. Yıllar içinde çocuklar için iyi bir arkadaş kılacaktır.

:P
#3 - Mayıs 22 2008, 18:23:53

KOVA
Kendini o küçük insana adamak zor gelebilir. Sevgi gösterileri yapan bir anne değildir. Ama, ev ödevlerine yardım eden, eğlenceli bir kişidir.
 :Ç
#4 - Mayıs 22 2008, 18:48:24

OĞLAK
Çocuklarıyla ilgilenir, onları dinlemek isteyecektir, ama öpücükler dağıtmayacaktır. Çocuklar özgürlükleri için mücadele ettiğinde gerginlik olabilir.

:öff
#5 - Mayıs 22 2008, 19:30:57

Şizofren Sevdam..

YAY
Çocuklar için iyi bir arkadaştır. Önceleri biraz korksa da bu işi iyi yapacaktır. Çocuklarının kendisi gibi dürüst ve neşeli olmalarını sağlar.

ben iyi anlaşırım çocuklarla zaten :ehem (6)
#6 - Mayıs 22 2008, 19:32:59

Ehven-i Şer

BALIK
Küçüklüğünde mahrum kaldığı her şeye onların sahip olmasını ister. Aşırı hoşgörülü olması, disiplin kurmasını zorlaştırır.

Şanslı veled seni. -Evladımla konuşuyorum, girmeyin aramıza.-
#7 - Mayıs 22 2008, 19:45:25

İKİZLER
Çocuklarını çok sevmesine rağmen onların kendisini kısıtlamasına izin vermez. Çocukları da onu örnek alıp bağımsızlıklarına düşkün kişiler olur.

desene çocuklarımla bağımsızca (nasıl olacaksa) yaşayıp gideceğiz, güzel güzel.
#8 - Mayıs 22 2008, 20:02:49
''Cehennem, başkalarıdır. ''

poison_black!!

BAŞAK
Çok çabuk çocuk sahibi olmaz. Ama, anne olduğunda da disiplinli ve titizdir. Çocuklar ona güvenir ve sevildiğini bilir.

Disiplin ve titizlik..
İleride öyle olabilecekmiyim ki?
#9 - Mayıs 22 2008, 20:05:09

BOĞA
  :manyak
#10 - Haziran 04 2008, 22:08:32
« Son Düzenleme: Haziran 04 2008, 22:09:14 Gönderen: ρiяαηα »
 Aşktan yana kapıyorum kalbimi ,
Sevmek bana göre değil!
Kalbimi kilitliyorum sandığıma , mantığıma merhaba.. :artis
Elif'im :bite

BALIK

asla böyle bi anne olmam ben, katı kurallarım olur ben :p
#11 - Haziran 04 2008, 22:16:49
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

OĞLAK

:dondurma
#12 - Haziran 04 2008, 23:10:40

BaGéT

YAY

Çocuklardan nefret ederim. :Ç
#13 - Haziran 04 2008, 23:19:26

BOĞA

güzel yaa  :sizo
#14 - Temmuz 01 2008, 23:54:08

YAY

ne guzel bende çocukları severım
#15 - Temmuz 02 2008, 12:04:13

ASLAN
Kendi hayatını yaşamaktan vazgeçmez. İş ve çocuk dengesini kurar. Çocuklarıyla arkadaş olur, oyunlar oynar. Ancak, söz dinlemeyi de öğretir.
 :D :4 :D
#16 - Temmuz 28 2008, 23:56:32
lan yüzüme bakma malca konuşmuyorum arapça

YAY
Çocuklar için iyi bir arkadaştır. Önceleri biraz korksa da bu işi iyi yapacaktır. Çocuklarının kendisi gibi dürüst ve neşeli olmalarını sağlar
.
 vay vay vayne güsel anneymişim ben be.
#17 - Ağustos 22 2008, 10:21:12

BALIK

hmm.. :P
#18 - Ağustos 23 2008, 14:12:21
Bazı çocuklar hiç uslanmazlar
Onlar hep oyunbozan olurlar
Durmadan üzdüler diğer çocukları
Hep bozuldu oyunun kuralları

KOVA

işte benim annem;)
#19 - Ağustos 25 2008, 02:29:01

ASLAN

hehehe gelecegün anneciki :dondurma
#20 - Ağustos 27 2008, 00:39:33

BAŞAK

Dogru
#21 - Eylül 21 2008, 14:26:11

2010  القدر♥ موسى

Seviyorum

TERAZİ
Onun için çocukları eşinden sonra gelir. Ama, çok sevecen ve şefkatli bir annedir. Gerektiğinde serttir. Çocuklar eşini dinlemezse öfkelenir. :Ç
#22 - Ekim 03 2008, 02:59:54
Beni sana çağıran her ne ise sustur,
Yaşanınca tükenir bilirsin.

TERAZİ
Onun için çocukları eşinden sonra gelir. Ama, çok sevecen ve şefkatli bir annedir. Gerektiğinde serttir. Çocuklar eşini dinlemezse öfkelenir. :Ç
#23 - Ekim 03 2008, 19:38:18
:bite

KOÇ
Çocukla çocuk olan, yaratıcı ve "masalcı" bir annedir. Mükemmel bir oyun arkadaşıdır. Disiplin sağlamak ister ama öfkesini de çabuk unutur.

#24 - Kasım 08 2008, 10:57:56
İmza kural dışı.

BALIK
#25 - Kasım 08 2008, 11:16:24
Karyolama oturup kendime bir içki koydum. Kapımı açık bırakmıştım. Şehrin gürültüsüyle beraber ay ışığı sızıyordu odama: müzik dolapları, otomobiller, küfürler, köpek havlamaları,radyolar... Hep beraberdik, aynı b*k çukurunun içindeydik hepimiz. Kaçış yoktu. Zamanı geldiğinde sifonumuz çekilecekti.

Charles Bukowski

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.