Alternatifim Cafe

Sahnede öyle bir panik yaþadý ki

Discussion started on Magazin

Süper Star lakaplý Ajda Pekkan yoðun ilgi üzerine ikincisi yapýlan Harbiye Açýkhava konserinde, tek tarafýnda askýsý olmayan beyaz kostümünün azizliðine uðradýðýný zannederek, sahnede panik yaþadý.

Günler öncesinde bilet alarak alaný dolduran binlerce sevenini kendine hayran býrakan Ajda Pekkan, dolgun elmacýk kemikleri, "Acaba süper star yine mi estetik yaptýrdý" sorusunu akýllara getirdi.

BÝRÇOK SÜRPRÝZ YAÞANDI

Sanatçý ilk kez önceden belirlenen basýn mensuplarýný ilk parçasýný görüntülemek üzere sahne üzerine aldý. Ayný zamanda Ajda Pekkan ilk kez kamera ve fotoðraf objektiflerine uzun yýllar sonra bu kadar yakýn olacaktý ki, sanatçý sahneye maske ile çýktý. Ýlk parça bitimi basýn mensuplarý sahneden inmesi ile birlikte Pekkan maskesini de çýkardý. Yýllara meydan okuyan 63 yaþýndaki Ajda Pekkan enerjisi ve güzelliði ile yine kendine hayran býraktý. Ayrýca Pekkan þiþkin elmacýk kemikleri ile dikkat çekti. Konser boyunca 3 kostüm deðiþtiren Pekkan, birara tek tarafýnda askýsý olmayan beyaz kostümünün de azizliðine uðradýðýný zannederek, sahnede panik yaþadý. Tecrübeli sanatçý dans ederken, hýzlý bir refleks hareketi ile elbisesinin göðsünü düzeltti. Seyirciler pek fazla anlamasa da, hareketi ve suratýndaki þaþkýnlýk kameralara yansýdý.       

Yaklaþýk 3 saat sahnede kalan sanatçý için 33 yaþýndaki Yeþim Gürbüz her konserini takip ettiðini belirterek, "Valla kaçýncý çýkýþý olursa olsun ben yine geleceðim. Bir öncekinde de zaten burdaydýk. O kadar muhteþemdi ki, kaçýrmamak için hemen aldýk biletlerini. O yaþsýz, sýnýrsýz bir kadýn. Bambaþka birþey. Üstüne yok, tanýmýyorum" dedi. Nilgün-Ahmet Seval çifti, 29. evlilik yýldönümünü, Hanife Zafer ise 22. yaþgününü Ajda Pekkan konserinde kutladý.   

TÜRKÝYE'NÝN ÝKÝ STARI AYNI SAHNEDE...

Her verdiði konser ile olay yaratan Ajda Pekkan, bu konserinde de hayranlarýna unutulmayacak bir süpriz yaptý. Tarkan'ý sahneye davet ederek herkesi þaþýrtan süperstar, Tarkan ile birlikte düet yaptý. "Kimler Geldi Kimler Geçti" ve "Þýkýdým" parçalarýný seslendiren iki star dakikalarca ayakta alkýþlandý. 

#1 - Aðustos 21 2009, 17:21:20
‎ Unutma! Kendine yarattýðýn dünyada, içine aldýðýn tüm vatandaþlar arasýnda en 'solcu' benim!
Mercey.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.