Alternatifim Cafe

mg

Discussion started on Alternatif Üyeler

Anti-tiKKy

aradım onu tırım tırım. 'doğru' dedim sonra, elena gitti siteden. mg siz bir sözlük bulanık, amaçsız geliyor hepimize. mg, seni tanımıyorum ancak üslubumu kabullen; çakma boy.
#1 - Ekim 26 2009, 22:26:19
« Son Düzenleme: Ekim 27 2009, 22:38:02 Gönderen: Bedelia Jobidon »

Any_one

forumda erkekmişcesine, cesur yorumlar yaptığına bakmayın, türbanlı bir kemalisttir. foruma oynuyordur aslında, lezbiyen olması da bu işi kolaylaştırıyordur. nereden biliyorsun lan sen beni? gibisinden mesajlar atarsa cevaplamayacağımdır. belki de hemen bulacaktır bilemiyorum. uzaktan seviyorum seni bacım, kardeşim. işte bu üye, foruma oynadığı oyunla arkasında kadınlı kızlı hayran kitleleri oluşturmuştur, ben de onların arasında kaybolur giderim belki...
mesajımı göndermeden yüce şarkıyı armağan ediyorum ona. başındaki türbanı utanmadan, çekinmeden, duygusala bağlamadan takıp ÖZGÜRCE dolaşabilmesi ümidiyle...

mus tafa kemal
özgür lük demek
en güzel şarkıdır dudaklaaarda
yi ne başımızda nö bet te yine
kim demiş bizden uzaklardaa...

hayata hep gülümsemen/ türbanına rağmen gülümsetebilmen dileğiyle bacım. 
#2 - Ekim 26 2009, 22:59:23

mg

Türbanlı bir kemalist ve de lezbiyen olmamın yanı sıra şeriatçı bir ateistım ve de bisexüelim. Bunlar da bilinsin lütfen, kamuoyunu yanlış bilgilendirmemek lazım.
#3 - Ekim 27 2009, 01:29:00
« Son Düzenleme: Ekim 27 2009, 01:29:46 Gönderen: mg »

anti laik, şamanist, aczmendi, panteist ve fethullahçı müsveddesi olduğu da söylenegelir kulislerde.
ayrıca camide yoga yapan agnostik emo da bu.
#4 - Ekim 27 2009, 02:05:14
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

Any_one

anti laik değildir, aksine laiklik elden gidiyor hanıım diyerek türbanına bakmaksızın cumhurihet mitinglerinde ön saflarda bulunandır...
#5 - Ekim 27 2009, 02:35:55

Zeitgeist

Körfez Dershanesi yurtlarında aşçılık yapan pastafaryan bir şakirttir aynı zamanda. Yamanlar Koleji'nin müdürüyle sık sık iş pişirmekte ve öğretmen-öğrenci fantezisi yapmaktadır. Böyle de pislik bir insandır.
#6 - Ekim 27 2009, 07:03:56
« Son Düzenleme: Ekim 27 2009, 07:04:49 Gönderen: Gebere Jackson »

Tepecik Fıratpenspor'da kalecilik ve otobüs şoförlüğü yapan, 3 Oscar, 8 Grammy, 5 Nobel, 16 tane de Altın Ahududu sahibi, nihilist bir İskandinav Tanrısı'dır ayrıca.
#7 - Ekim 27 2009, 09:15:26

klasik kafalı biri :Ç
#8 - Ekim 27 2009, 22:34:56
Kadınlar'a bayılıyorum harika varlıklardır,öyleki salak ve beyinsiz erkekleri ilk görüşte anlarlar,ama asla  zekisinden anlamazlar.

tüm kalbimle inanıyorum ki, şu an, kanal 7'yi açmış ve ellerini semaya kaldırarak hak yolunda emin adımlarla ilerliyor. ölmüşlerinin ruhu olsun, sevdikleri olsun ve tüm mümin kardeşleri olsun, hepsi için teker teker dua ederek cennetteki evine bir tuğla daha dikiyor :) onca yıllık mülti müslümanım, onun kadar inanarak zikir çeken birini daha görmedim. dua okunurken görmelisiniz, kendinden geçiyor. ve her gördüğümde ağlıyorum.

kandili mübarek olsun bir kez daha. ve tüm forum ahalisinin.
amin :)

#9 - Temmuz 08 2010, 22:41:33
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

klişe olmayan bir güzel adam.
çok özledim! ağzını kırırım. bye.
#10 - Şubat 01 2011, 01:33:50

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.