Alternatifim Cafe

Nuria, Güiza'dan ne istiyor?

Discussion started on Magazin

Güiza ile Nuria arasındaki ayrılık, İspanyol basınında tartışılmaya devam ederken, Nuria, Antena 3 televizyonundaki bir programa katılarak, İspanyol futbolcu ile yaşadıklarını anlattı.

Güiza'nın eski sevgilisi ve aynı zamanda eski menajeri olan Nuria, ağlayarak yaptığı konuşmalarda, "Birlikte olduğumuz dönemlerde Güiza, hepsi kendi adına, 3 ev satın aldı. Çünkü ben yatırım yapması tavsiyesinde bulundum. Çıkar için onunla beraber olmadım. Takımı ona ayda 300 bin Avro ödüyor. Ama benim hiçbir şeyim yok. Aralık ayında kredi kartı borçlarımı kapattım. Fenerbahçe'nin bana verdiği küçük bir komisyonla yaşıyorum. Onu temsil ettiğim için Dani'den asla hiçbir şey almadım" açıklamalarında bulundu.

Güiza'yı son olarak 20 Kasım'da gördüğünü, daha sonra İspanyol futbolcunun telefonlarına bile cevap vermediğini anlatan 29 yaşındaki Nuria, "Her gün farklıydı. Bazen çok iyi bazen çok sert. Ben de biraz yalnız kalıp düşünsün diye Madrid'e geldim. Neden hayatımızdan çıktı bilmiyorum. Bana asla (Seni istemiyorum, ayrılalım) demedi. Bazıları sebep bulmaya çalışıyor ama yok. Teknik direktör Luis Aragones ile bu konuları konuşmadım. Oğlum için bir ev ve onu doktora götürmek için bir araba vermesi için iyi bir şekilde müzakere etmek istiyorum" şeklinde konuştu.

Güiza'nın Mallorca'da olduğu dönemlerde mutlu olduklarını, ancak İstanbul'daki dönemin kendisi için "bir cehennem" olarak geçtiğini söyleyen Nuria, "Benim için Dani, hayatımın sonuna kadar birlikte olabileceğim biriydi. Bir aile kurmak istediğim insandı. Avrupa Futbol Şampiyonası'ndan sonra çocuk düşürdüm, kötü durumdaydım. İşimi, televizyonu, menajerliği bırakarak oğlum ile birlikte onun için severek Türkiye'ye gittim" dedi.

Fenerbahçe'de ilk başlarda yeni takım arkadaşları ve yeni kültür nedeniyle Güiza'nın çok zorlandığını savunan Nuria, "Fenerbahçe'de gol atamadığı ilk dönemlerde eve gelip (Buradan gitmek istiyorum) diyordu" diyerek yaşadıklarını anlattı.

Nuria ayrıca 14 aylık çocuğunun televizyonda her futbol maçı gördüğünde "baba" dediğini, bunun da kendisini çok üzdüğünü söyleyerek, "En azından oğluyla ilgilenmesini, onu görmesini istiyorum" dedi.

Öte yandan Nuria, Güiza'nın annesinin kendisine yönelik söylediği "Yalancı, oğlumu çaldı, boğazını keseceğim" şeklindeki sözlerinden dolayı dava açacağını da ifade etti.

Nuria'nın, televizyondaki açıklamalarından dolayı yaklaşık 24 bin Avro aldığı da İspanyol basınında iddia edildi.

#1 - Ocak 24 2009, 16:29:08
Bu içindeki; olmayan beyninin değil aşk'sızlıktan guruldayan midenin sesi.
Sana hayvan dediğimde hayvanlar alınmıyor da sendeki bu tavır neyin nesi ?!

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.