Alternatifim Cafe

Sen insan değilsin Serdar

Discussion started on Magazin

Anti-tiKKy

Serdar Ortaç, annesine duyduğu hayranlık ve sevgiyi beş bin kişinin önünde bu sözlerle sergiledi! Nergis Ortaç oğlunun konserini gözyaşları içinde izledi

Popçu Serdar Ortaç, önceki akşam Bostancı Gösteri Merkezi'ni inletti! Yaklaşık beş bin hayranına seslenen ünlü sanatçı, konserinde annesi Nergis Ortaç'a övgüler yağdırdı. Aşkı bulamadığından dert yanan Ortaç, "Annem ve babam gibi 40 yıl sürecek bir aşk bulamazsam zaten evlenmem" dedi.

ÇOCUKLUK KARELERİ
Şarkılarını söylerken, büyük ekranda aile ve çocukluk fotoğraflarına yer veren Serdar Ortaç, bu gösteriyi annesi için gerçekleştirdiğini söyledi. Slayt gösterisini seyreden Nergis Ortaç, gözyaşlarına boğulurken; Serdar Ortaç "Anne her şey senin için... Şu güzelliğe bak yarabbim. Çok güzelsin anne!" dedi.

SEN İNSAN DEĞİLSİN!
Konserine 'Sor' isimli şarkısıyla başlayan ünlü şarkıcı, 'Sana Değmez' parçasını söylemeden önce şunları anlattı: "Bu şarkıyı yapar yapmaz, anneme dinlettirdim. Annem dinledikten sonra 'Sen insan olamazsın' dedi. Benim gibi biri sevilmez mi? Melek gibi insanım. Şimdi bunu söyledim diye yarın gazetelerde 'Serdar kendini Melek ilan etti' diye haberler çıkar..."
#1 - Kasım 09 2009, 18:53:25

"Sen insan olamzsın." bencede (6)
#2 - Kasım 10 2009, 14:37:49
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.