Alternatifim Cafe

Hülya dergisinde Hülya'yı yazacak

Discussion started on Magazin

Hülya Avşar'ın annesi Emral Avşar, kızının dergisi olan Hülya'da, Hülya Avşar'ın 20 yıllık sırlarını açıklayacak;

Sanat dünyasının en çok konuşulan ismi Hülya Avşar'ın sırları, annesi Emral Avşar tarafından deşifre edilecek! Emral Hanım, Hülya dergisinin eylül sayısında yayımlanacak yazı dizisinde; Hülya Avşar'ın başarı sırlarıyla birlikte, kimsenin bilmediği anılarını da kaleme alacak. 'Hülya Dosyası'nda; Avşar Kızı'ın bugünlere nasıl geldiği, onu taklit edenlerin aslında neleri gözden kaçırdığı ve Avşar'ı idol olarak gören genç meslektaşlarının nelere dikkat etmesi gerektiği de 'en yetkili ağız' tarafından anlatılacak.

20 YILLIK SERÜVEN
Emral Avşar, Hülya dergisindeki yazı dizisinde; 1983'ten 2003'e kadar yaşananları kronolojik olarak ele alacak. 20 yıl boyunca kızının yanından ayrılmayan Emral Hanım, tanık olduğu gerçekleri aydınlığa çıkaracak. Hülya Avşar'ın zirveye oturmasının ardındaki etkenler, kişiliği, yaşam tarzı ve felsefesi de annesinin yorumlarıyla okuyucuya ulaştırılacak.

20 YILLIK SERÜVEN
Kızının başarı haritasını çıkaracak olan Emral Avşar, 'bir star annesi' olarak yükselmek isteyen genç sanatçı adaylarına tavsiyelerde de bulunacak. Dizinin en ilginç yönlerinden biri ise; bazı gerçekleri Hülya Avşar'ın bile ilk kez öğrenmesi olacak. Emral Hanım, kızından sakladığı olayları bile anlatacak.

İKİ GECE UYUYAMADIM
Emral Avşar, Hülya Avşar'la ilgili hiç bilinmeyen bir olayı ilk kez anlattı: "İzmirli gazinocu Bornovalı Nuri, bir gün 'Hülya Avşar, sakın İzmir il sınırlarından içeri girmesin' diye haber gönderdi. Bu haber beni çok endişelendirdi. Ne yapacağımı bilemedim, bütün geceyi uykusuz geçirdim. Sabah hemen Berker İnanoğlu'na gittim; bana yol göstermesini istedim. O bana 'Tamam onunla konuşurum' dedi ama ben o gece de uyuyamadım. Ertesi gün Berker'le İzmir'e Bornovalı Nuri'yi görmeye gittik. Bana gelen haber meğerse asılsızmış. Bornovalı Nuri, 'Hülya Avşar benim kızımdır ve himayem altındadır. Benim gazinomda da sahneye çıksın' deyince rahatladım."

ANNEM DUYMASIN
Geçtiğimiz günlerde alkollü olarak objektiflere yakalanan ve bir göğüs frikiği veren Helin Avşar annesi ve ablasından ikaz almasına karşın gecelerde boy göstermeye devam ediyor. Birkaç gün önce fotomodel Berna Arıcı'nın kendisini Arnavutköy'deki bir kafenin tuvaletinde İzzet Antebi ile seviştiğini iddia etmesi üzerine dava açacağı söyleyen Helin Avşar, önceki gece de annesi Emral Hanım'la Levent'teki Küpeli Restaurant'taydı. Çıkışta gazetecilerle karşılaşan Helin, "Berna Arıcı'ya 100 milyarlık dava açacağınız doğru mu?" sorusu üzerine panikledi!

ANNEM HABERSİZ
Rengi atan Helin'in "Aman ne yapıyorsunuz? Bu olaylardan annemin haberi yok" sözleri herkesi şaşkına çevirdi. Annesinden ayrıldıktan sonra gece gezmesine devam eden Helin, önce "Yurtdışından geldiler" dediği arkadaşlarıyla Reina'ya gitti. Mekanın çıkışında ayakta duramayacak kadar sarhoş olduğu gözlenen Avşar'ı, arkadaşları zor zaptetti. İki eline sıkıca yapışan arkadaşlarının yardımıyla ayakta durmaya çalışan 'Yerli Paris Hilton'un sözleri ise anlaşılmıyordu.

#1 - Ağustos 07 2007, 20:47:31
Hayatım Kural Dışı Olmuş.Kendimin Kuralıyım ߣN ...

£я§@N_05

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.