Alternatifim Cafe

'Söyleyene bakarım adam mı?'

Discussion started on Magazin

Sibel Can, Demet Akalın'ın hakkında söylediği sözlere öyle bir cevap verdi ki...

Demet Akalın, nikah şahitliğini yapmaktan vazgeçtiği için sinirlendiği Sibel Can’a Twitter’dan savaş açtı. Can’ın yanıtı da sert oldu.

Mazeretimi bildirmiştim

* Demet, nikah şahidi olmamı istemişti, ben de “tamam” demiştim. Ancak nikahından iki gün önce cep telefonuna mesaj atarak mazeretimi bildirdim. Mazeretim işle ilgiliydi. Demet’in nikahının olduğu gün İstanbul dışında sahne çalışmam vardı. Bu, biz sanatçılar için çok normal bir durum.

Suskunluğum asaletimdendir

* Bu çirkin yorumlara anlam veremedim. Söylenecek çok şey var ama Mevlana ne demiş: “Suskunluğum asaletimden. Her lafa verilecek bir cevabım var ama bir lafa bakarım laf mı diye, bir de söyleyene bakarım adam mı diye!” Hesabını mahkemede verecek.

"Hem geçmişinde hem özünde dansöz"

Demet Akalın, nikah şahitliğini yapmaktan son anda vazgeçen Sibel Can için Twitter’a “Yaaaa insan hem geçmişinde hem özünde dansöz olur mu!” diye yazdı. Ayrıca Can’ın, boşanmak üzere mahkemelik olduğu Sulhi Aksüt’ü evindeki kasayı boşaltmakla suçlamasının ardından da sayfaya şu ağır notu düştü: “Yalan-sahte... ıyi olmuş, o kasan boşalmış, beter ol! Çocuklu sahtekar!”
#1 - Şubat 24 2010, 18:30:10
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Mevlana olmayaymış nasıl ifade edermişsin kendini Can. Otutturmuşsun, isabet olmuş.
#2 - Şubat 24 2010, 18:44:42

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.