Alternatifim Cafe

Antalya'ya yıldız yağıyor

Discussion started on Magazin

Dünyaca ünlü Amerikalı şarkıcı Mariah Carey ve Hollywood'un ünlü ismi Richard Gere, Azeri asıllı Rus işadamı Telman İsmailov tarafından yaptırılan 5 yıldızlı Mardan Palace Oteli'nin açılışına katılmak üzere Antalya'ya geldi.

AÇILIŞA GELEN ÜNLÜLER VE OTELDEN RENKLİ KARELER

Antalya'nın Kundu sahilinde Azeri asıllı Rus işadamı Telman İsmailov tarafından yaptırılan 5 yıldızlı Mardan Palace Oteli'nin yarın yapılacak görkemli açılışı için dünyaca ünlü sanatçılar ve Hollywood yıldızları Antalya'ya geliyor. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay'ın da katılacağı açılış için sanatçılar Antalya'ya gelmeye başladı. İsmailov’un yaklaşık 1.4 milyar dolara mal olan 5 yıldızlı otelinin açılışına katılmak üzere dünyaca ünlü Amerikalı şarkıcı Mariah Carey de, dün gece Antalya'ya geldi. Yaldız işlemeli siyah deri elbisesi, siyah güneş gözlüğü ve pırlanta taşlı büyük küpeleriyle dikkat çeken Carey, Antalya Havalimanı CIP Lounge'tan çıkışında hayranları tarafından karşılandı. Geniş güvenlik önlemleri altında limuzine binen sanatçı Mariah Carey, Mardan Palace Otel'e geçti.

Hollywood'un ünlü ismi Richard Gere de Mardan Palace'nin açılışına katılmak üzere bugün öğleden sonra özel jetle Antalya'ya geldi. ABD'li ünlü aktör Richard Gere, CIP Lounge'den çıkışında otel görevlileri tarafından karşılandı. Bu sırada, güvenlik görevlileri, gazetecileri, yakından görüntü almalarını engellemek için uzaklaştırdı. Şapka ve gözlük taktığı görülen Richard Gere, siyah bir otomobille, konaklayacağı Mardan Palace'a götürüldü.

Her türlü konfora sahip otelin açılışına katılacak 600 özel davetli arasında Irreversible (Dönüş Yok) adlı filmiyle tüm dünyada tartışmalara yol açan Monica Belluci ile Sharon Stone, Seal, Tom Jones de bulunuyor. Bu sanatçıların da akşam veya yarın sabah Antalya'da olacağı kaydedildi.
#1 - Mayıs 22 2009, 18:39:46
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Ünlüleri yemişim.. otel çok güzel ya.

Şu manzarada bir akşam yemeği yemek ne olurdu bea.
Buz gibi bira... ohh.
Param var, gideceğim. çok zenginim ben.
#2 - Mayıs 22 2009, 18:43:12
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

Ünlüleri yemişim dedim ya, ağzıma sokayım...
Monica bellucci antalyada lan! Acilen görmek lazım, tanışmak, yemeğe ve odaya... of neyse.
Bu karı Türkiye'de.. var mı dahası. Bak yine zıp zıpladım.
#3 - Mayıs 23 2009, 04:52:17
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

Otel süpermiş ya bizi almıyorlar tabi. Can gidersen haber ver bende gelmek istiyorum (6)
#4 - Mayıs 23 2009, 10:25:09
Bazı çocuklar hiç uslanmazlar
Onlar hep oyunbozan olurlar
Durmadan üzdüler diğer çocukları
Hep bozuldu oyunun kuralları

Otel çok sağlam.Dışı otantik içi egzotik.
#5 - Mayıs 23 2009, 11:32:42

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.