Alternatifim Cafe

25 yılda 100 kez ameliyat oldu

Discussion started on Magazin

Beyazperdenin menekşe gözlü yıldızı Elizabeth Taylor'ın dramı... Yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle son 25 yıl içinde 100 kez ameliyat masasına yatan Taylor'ın yakınlarına "Artık bir ameliyat daha kaldıracak halde değilim. Artık yorgunum ve zayıfım. Bir kez daha ameliyat olamam" dediği öğrenildi.

"Herkesin taksiye bindiğinden daha fazla sayıda hastane kapısından geçmişliğim var" diyen Taylor, son dönemde omurga eğriliğinden kaynaklanan ve yoğun ağrılara sebep olan skolyoz adlı rahatsızlıktan çekiyor.

78 yaşındaki Elizabeth Taylor, son yıllarda yürüyemiyor, her yere tekerlekli sandalye ile gidiyor

Gençlik yıllarında 4 çocuğundan 3 tanesini Sezaryen ile dünyaya getiren Taylor, daha sonra da beyin tümörü de dahil çeşitli sağlık sorunları nedeniyle ameliyat geçirmişti

Geçen yıl kalbindeki sorun nedeniyle tedavi gören Elizabeth Taylor, zatürre, cilt kanseri gibi hastalıkları da atlattı

Hatta Taylor geçirdiği bir ameliyat sırasında tıbben 5 dakika "öldü."

CNN'de yayınlanan Larry King Live isimli programda şöyle anlatmıştı o deneyimini Elizabeth Taylor: "Uçak kazasında ölen üçüncü eşim Michael Todd'un ruhuyla karşılaştım. Ben de onunla burada kalmak istediğimi söyledim, fakat o bana dünyaya geri dönmem gerektiğini ve daha vaktimin gelmediğini söyledi. Onun aşkı ve sevgisi beni tekrar yaşama döndürdü."
#1 - Nisan 02 2010, 21:18:43
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Kadının ömrü hastalıkla geçmiş ya. Benden de beter bünyesi varmış sasdgdfasgfs
#2 - Nisan 03 2010, 13:09:27
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

Işık konusu gerçek miymiş bari ?
#3 - Nisan 03 2010, 13:19:46
‎ "Bir adam tanıdım, kafasız bir kadına yaşamının yirmi yılını verdi. Her şeyi feda etti ona; dostlarını, emeğini, dürüstlüğünü bile.. Ama bir akşam, kadını hiç sevmemiş olduğunu anladı. Canı sıkılıyordu, hepsi bu. İnsanların çoğu gibi canı sıkılıyordu."

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.