Alternatifim Cafe

Beleşçi Taraftar

Discussion started on Efsaneler

Beleşçi bir taraftar futbol maçlarına para ödemeden girebilmenin bir yolunu bulmuş. Tribünlerde bir efsane olarak yayılan bu arkadaş, giriş kapısına gelip kapıdaki görevli polise telaşlı bir ifadeyle "Abicim çok acil bi durum oldu. İçeride maçı seyretmeye gelmiş bi abi var, (Bir isim sallıyormuş) hanımı aniden rahatsızlandı. Hastaneye kaldırdık. Onu acilen bulup hemen hastaneye yetiştirmem lazım" diyormuş. Ehliyetini rehin bırakarak içeri giriyormuş.

Ama içeride maçı seyredecek kadar kalmak dikkat çekeceğinden, hemmen diğer kapıya koşturup, oradan dışarıya çıkıyormuş. Çıkarken kapıdaki polise "Abicim benim arabayı çekiyolarmış, bi çıkıp bakiim ne oluyomuş. Problem varsa halledip geleyim" diyomuş. Taabii geri gelince tanısın diye de bu polise de kimliğini bırakıyormuş.

Çıkar çıkmaz ilk girdiği kapıya koşturup "Abicim Allah razı olsun ben arkadaşı buldum diğer kapıdan çıktık. Şimdi benim ehliyeti alabilir miyim?" diyomuş. Ehliyeti kaptığı gibi çıktığı kapıya yollanıyormuş. "Abicim ben araba işini hallettim çok saol. Kimliği alabilir miyim?" deyip kimliğini de alarak içeriye sağ sağlim giriyormuş.
#1 - Ağustos 08 2006, 10:51:38

süper olmuş ya ellerine sağlık ekin kardeş
#2 - Ağustos 08 2006, 17:56:48
Don't speak, I know just what you're saying
So please stop explaining
Don't tell me cause it hurts

Adam para vermemek için neler düşünmüş,hatta uygulamış.Bravo.Patlaşım iin teşekkürler...
#3 - Ağustos 09 2006, 15:51:35

Allahım ya böyle insanlarda var...cimri şey...güselmiş..
#4 - Ağustos 09 2006, 16:16:22
Tahterevalliden ilk kim kalkarsa yırtar, öbürünün
kçı yere vurur!

helal olsun bea acaba hangi takımın taraftarı bu...
KESİN GALATASARAYLIDIR HA PARASIZ PULSUZ....
aynıo bizim gibi :muhah muhaha zuhaha
#5 - Eylül 13 2006, 11:08:09
eRmeNi GöLgEsiNdeKi NoBeL EkSiK KaLSın!!!!!!

way be ne akıl warmış adamda...
#6 - Eylül 13 2006, 23:39:52
SEAN PAULLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!

angelfb1907

Adamdaki zekaya bak be... :Ç
Prof. olcak adammış.. :Ç
#8 - Kasım 02 2006, 20:38:30

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.