Alternatifim Cafe

Kadınların nefret ettiği yakışıklı!

Discussion started on Magazin

Tom Cruise ile Paramount Pictures arasındaki 14 yıllık ilişkiyi bitiren Sumner Redstone, bu kararda eşinden etkilendiğini çünkü 'dünyanın her yerindeki kadınların' Cruise'dan nefret etmeye başladığını söyledi.

Paramount Pictures'ın patronu Sumner Redstone, bu yılın başında aktörün yapım şirketi ile ilişkileri koparacağını açıklayarak Hollywood'u şok etmiş buna gerekçe olarak da Cruise'un garip davranışlarını göstermişti.

83 yaşındaki Redstone şimdi de Vanity Fair dergisine Cruise'a ilk karşı çıkanın eşi Paula olduğunu belirtip, "Paula gibi heryerdeki kadınlar Cruise'dan nefret etmeye başladı. İşin aslı ben de eşimin sözünü dinledim ama sonuçta işle ilgili kararları ben veririm" dedi.

Paramount ile Cruise arasındaki yol ayrımı sanatçı hakkındaki olumsuz haberlerden birkaç ay sonra gerçekleşmişti.

Bu olumsuz gelişmeler arasında Cruise'ın katıldığı Oprah Winfrey'nin programında kanepenin üzerine çıkarak zıplaması da bulunuyor.

Cruise'un stüdyoyu utandırıp milyonlarca dolara mal olduğunu söyleyen Redstone, Paramount'un Cruise ile yeni bir anlaşma yapmayı reddetme kararını da savundu.

Redstone, "ne zaman karar verdiğimi bilmiyorum. Today programında Oprah'ın kanepesinde zıplarken mi oldu hatırlamıyorum. Ama Paula ve tüm dünya bu davranışını tamamen kabul edilemez buldu. Sadece bir kadına itici gelmedi bu davranış. Birçok kadın ve erkek tarafından itici bulundu. Cruise stüdyo için bir utanç kaynağı haline geldi" dedi.
#1 - Kasım 02 2006, 20:50:42
İmzanız kural dışı.

yoq dha neler .... falla bn nefret etmiom  :nanik
#2 - Kasım 02 2006, 20:52:07
İmza Kural Dışı

yoq dha neler .... falla bn nefret etmiom  :nanik

ben de (6)

saol haber için :4
#3 - Kasım 02 2006, 20:53:30
(=

salak salak hareketleri var bence çok gıck biri... :sizo
#4 - Kasım 12 2006, 18:10:46
Her asker yeşil bereli olamaz...

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.