Alternatifim Cafe

Göz Rengine Göre Falınız

Discussion started on Astroloji

Siyah gözlüler
Olaylar karşısında çabuk heyecanlanan siyah gözlü insanlar duygusal yapılarıyla bu olumsuzluğu her zaman yaşıyorlar. Hem sevgisi hem de kindarlığı çok fazla olan siyah gözlüler, hassas bir kalbe sahipler.
       heycan yoktur bende  :S kalbimde adamına gore hssastır  :S

cASmİn
#26 - Ocak 06 2008, 19:10:43
Kim der ki ; Sago yaşamın minik bebeği ?
Bir yaz akşamında hayata attım göz bebeğimi, bebeğim öldü....

Yeşil gözlüler
Sevdiklerini kırmayan bir yapıya sahip olan yeşil gözlüler, çok sinirli olmalarına karşın, bastırabilmeyi başaran ve kırıcı olmamaya özen gösteren kişiler. Duygularını, kontrol altına almayı başarabiliyorlar.

:manyak
#27 - Ocak 06 2008, 19:39:15

e benim gözlerim kahve daha doğrusu göz bebeğinin etrafı koyu yeşil ortası kahve en dışı da mavi  :alala
#28 - Ocak 18 2008, 13:29:43
Menino quem te fez?
Quem te deu tanta guarida,
Quem te mostrou a beleza
De dançar dentro da briga?

Mandalina Kabuğu

misal benim biri yeşil biri ela :dondurma
#29 - Ocak 18 2008, 13:49:49

Kahverengi gözlüler
Her ortamda özel hayatlarına ait detayları anlatmaktan çekinmeyen kahverengi gözlüler, art niyetsiz insanlar. En büyük olumsuz yanları dünyaya kapalı gözle bakmaları. Çoğu kez hayal kırıklığı yaşayabiliyorlar..

:artis işte bn :artis
#30 - Ocak 27 2008, 12:32:43
böğürtlenli reçelim =)

Öküz.

Kahverengi gözlüler
Her ortamda özel hayatlarına ait detayları anlatmaktan çekinmeyen kahverengi gözlüler, art niyetsiz insanlar. En büyük olumsuz yanları dünyaya kapalı gözle bakmaları. Çoğu kez hayal kırıklığı yaşayabiliyorlar..

#31 - Ocak 27 2008, 12:33:56

Ela gözlüler
Ela gözlü insanların, sezgileri son derece kuvvetli. Yumuşak başlı ve anlayışlı olan ela gözlüler, gururlarına aşırı düşkünler ve gururları incindiğinde ne olursa olsun asla affetmiyorlar.
#33 - Şubat 01 2008, 11:46:35

kahverengi
art niyetsiz insanlar
Çoğu kez hayal kırıklığı yaşayabiliyorlar :okey
#34 - Şubat 07 2008, 12:04:50
*hiçßişey Seni düŞünmemi €ngellemez ben anladıM

Ela gözlüler
Ela gözlü insanların, sezgileri son derece kuvvetli. Yumuşak başlı ve anlayışlı olan ela gözlüler, gururlarına aşırı düşkünler ve gururları incindiğinde ne olursa olsun asla affetmiyorlar.
#35 - Şubat 07 2008, 14:33:01
Yağma yağmur sağanak bu sağanak için yok sığınak.

Mavi gözlüler
Durağan olmayı sevmeyen, enerji dolu, karar verme yeteneğine sahip, pozitif, eli açık kişiler. En büyük kusurları gerçeği görmekte zorlanıp hayalperest oluşları. Peki ya diğer gözler ne diyor?

mavi gaLiba benim gözüm :)
#36 - Şubat 08 2008, 21:36:28

ScaBieS

Ela gözlüler
#37 - Şubat 08 2008, 21:38:12

Ela gözlüler

:okey
#38 - Şubat 22 2008, 17:22:30
İncitiyor olmam incindiğim anlamına gelmez.

Siyah gözlüler
Olaylar karşısında çabuk heyecanlanan siyah gözlü insanlar duygusal yapılarıyla bu olumsuzluğu her zaman yaşıyorlar. Hem sevgisi hem de kindarlığı çok fazla olan siyah gözlüler, hassas bir kalbe sahipler.

bnn aynnıı inanmıom yaaa
#39 - Nisan 03 2008, 14:23:09
*Ah bu iyiler!
İnsanlar doğruyu söylemezler hiçbir zaman; bu türlü iyi olmak, ruhun bir hastalığıdır.

_EnsR_

Yeşil gözlüler
Sevdiklerini kırmayan bir yapıya sahip olan yeşil gözlüler, çok sinirli olmalarına karşın, bastırabilmeyi başaran ve kırıcı olmamaya özen gösteren kişiler. Duygularını, kontrol altına almayı başarabiliyorlar.

aynısı ...
#40 - Nisan 06 2008, 14:10:43

Yeşil gözlüler

aynı ben :p
biraz benziyor muyum ne burdaki anlatılanlara? :p
#41 - Nisan 06 2008, 14:13:14
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Mandalina Kabuğu

misal benim biri yeşil biri ela :dondurma
İkisine birden bakayım da kendimi avutayım bari=P
#42 - Nisan 15 2008, 11:09:40

Şizofren Sevdam..

Kahverengi gözlüler

yalan söyleme çoğu kez hayal kırıklığı yaşamıyorum ben bir kere :hih
hep yaşıyorum.
#43 - Nisan 15 2008, 11:45:10

Mandalina Kabuğu

O da senin sorunun Afet.
Gidip falı mı döveyim yani bunu  mu istiyorsun?
=@
#44 - Nisan 15 2008, 11:51:41

Şizofren Sevdam..

O da senin sorunun Afet.
Gidip falı mı döveyim yani bunu  mu istiyorsun?
=@
evet hatunum bunu istiyorum git döv onu parçala gebert :ehem
#45 - Nisan 15 2008, 12:03:58

Mandalina Kabuğu

Bu maçı alırım,Afet.
Yeter ki iste.
#46 - Nisan 15 2008, 12:05:30

Yeşil gözlüler
Sevdiklerini kırmayan bir yapıya sahip olan yeşil gözlüler, çok sinirli olmalarına karşın, bastırabilmeyi başaran ve kırıcı olmamaya özen gösteren kişiler. Duygularını, kontrol altına almayı başarabiliyorlar
#47 - Nisan 30 2008, 14:27:12
:bite

yeşil
#48 - Mayıs 13 2008, 15:26:44
ı can2t stand myself

çoK saçMa Bi de siyah renkli göz diye bir şey yoktur en fazla "çok" koyu kahverengi !
#49 - Mayıs 13 2008, 16:42:52
...keep SiNgİnGiNg.!?**

Kahverengi gözlüler

:urfa
#50 - Mayıs 14 2008, 11:03:52

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.