Alternatifim Cafe

Yaa DNS ile başım dertte lütfn yardım. Özellikle Site Sahibi yardımını bekliorum

Discussion started on Teknik Servis

Yeni!
benim baz<ı sitelere girmio int. bugün

ağ bağ.>yerel ağ bağ.>sağ tıklayıp özellikler dedim sonradestek sekmesinde onar ı tıkladım sonra karşıma şöle bi uyarı çıktı

DNS önbelleği temizleniyor da ünlem işareti vardı sanıorum sorun orda ve o yüzden sitelkere giremiom ama nasıl düzelteceğimi bilmiorum ltf yardım

#1 - Eylül 10 2006, 21:13:41
« Son Düzenleme: Eylül 15 2006, 18:09:40 Gönderen: therockula »

Modemi aç kapa yap en kolayından düzelmesi lazım
msne girebiliyorsan diğer web sitelerine de erişebilmen lazım. Tabi bilgisayarında trojan yoksa :)
#2 - Eylül 10 2006, 21:51:24
Bilgi Paylaştıkça Çoğalır
Sizin katkılarınızla büyüyoruz: //www.alternatifim.com

Forum Kullanımıyla İlgili Genel Yardım, Forum Kuralları, İmza Kuralları, Rütbeler, Sıkça Sorulan Sorular
Özel mesajla yardım etmiyorum, sorununuzu forumda belirtebilirsiniz.

ikiside işe yaramadı ama 1 gün sonra düzeldi kndiliğnden ama bazen girmio int. sabahları belli bi sre sora girio onn için ne yapcam?
#3 - Eylül 12 2006, 13:57:53

ikiside işe yaramadı ama 1 gün sonra düzeldi kndiliğnden ama bazen girmio int. sabahları belli bi sre sora girio onn için ne yapcam?
Telekomu aramayı dene sorun oradan kaynaklanabilir birde
TCP/IP ayarlarından DNS in otomatik alınıp alınmadığından emin ol  ;)
#4 - Eylül 12 2006, 13:59:49

Forum Kullanımıyla İlgili Genel Yardım, Forum Kuralları, İmza Kuralları, Rütbeler, Sıkça Sorulan Sorular

ONLARA TABİİ Kİ BAKTIM OTOMATİK ALINIO SENDE BENİİ İİCE APTAL SANDIN YAHUUU :muhah :muhah
#5 - Eylül 12 2006, 14:27:13

ONLARA TABİİ Kİ BAKTIM OTOMATİK ALINIO SENDE BENİİ İİCE APTAL SANDIN YAHUUU :muhah :muhah
Estafurullah ne alaka :)

O zaman Telekoma bir danış + bilgisayarında virüs olmadığından emin ol
#6 - Eylül 13 2006, 21:08:48

yok kaspersky ile kaç defa bil. tarattım bişe yok. soruna telekomdan mdhale ettiler ilgilendiin içn tşkler :thx
#7 - Eylül 13 2006, 21:25:39

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.