Alternatifim Cafe

Şarkı Çevirisi Editörü Aranıyor!!!

Discussion started on Duyurular

Evt,diğer topic'e burdan dvm edelim,Emre abiden aldığım izinle artık çeviri editörü alma işine ben bakıyorum

Eğer İngilizcenize güveniyorsanız,ayda en az 30 şarkı çevirebilecekseniz lütfen irtibata geçin

//ceviri.alternatifim.com/ sitesine şarkı çevirmek için editör olmak isteyenler lütfen bana özel mesaj atsın ya da isteğini burada dile getirsin

#1 - Ağustos 13 2006, 13:18:55
« Son Düzenleme: Aralık 24 2006, 15:49:17 Gönderen: mSa »
İmzanız kural dışı.

kimse aday olmamış mı??  :öff

zor görünebilir ama gerçekten zevkli bi iş ... ve bir çeviri editörüne ihtiyacımız var..ingilizcesine güvenen arkadaşlarımız buraya msj atsınlar yada mSa ya.... beklioruz...  (6) zorla  iş yaptrmayalım da  (6)
#2 - Ağustos 25 2006, 19:27:01
Yalnızlık Derin Bir Sancı Şimdilerde Yüreğimde..

yeni şarkıları cevirimimi olcak yoksa.düzeltmemi?
#3 - Ağustos 25 2006, 20:21:48

yaparım aslında ama korkuyorum
ve okullar başlıyor çok nette kalamam en fazla 30 dk ve buna yetmez sanırım
#4 - Ağustos 25 2006, 20:22:07
İmzanız kural dışı.

yaparım aslında ama korkuyorum
ve okullar başlıyor çok nette kalamam en fazla 30 dk ve buna yetmez sanırım
ben de aynı şekildee yaa olmayı çok istiyorum ingilizcem de iyidir ama okul meselesii varrr
#5 - Ağustos 25 2006, 20:23:47

yeni şarkıları cevirimimi olcak yoksa.düzeltmemi?

düzeltme değil arkadaşım yeni şarkılar çevirip eklemek için...yoksa düzeltme işini üyelerde yapabiliyor... :haydut
#6 - Ağustos 25 2006, 20:26:54

ya aslında cevirim yaparımda zaten okula bi ay kaldı okulda cok yogun olurum o yüzden öle yüzüstü bırakmak istemem sizi  :)
#7 - Ağustos 25 2006, 20:41:31

ya aslında cevirim yaparımda zaten okula bi ay kaldı okulda cok yogun olurum o yüzden öle yüzüstü bırakmak istemem sizi  :)

anladım,siz bilirsiniz ...benimde okulum var ama hiç engellemedi  engelleyeceğini hiç düşünmüyorum zaten şarkıları çeviriken pratik yapmış oluyosun ingilizce yada başka bir dil okuyosan iyi oluyo ben seviyorum  :)) :))
#8 - Ağustos 25 2006, 20:52:56
« Son Düzenleme: Ağustos 25 2006, 20:53:23 Gönderen: prenses_91 »

anladım,siz bilirsiniz ...benimde okulum var ama hiç engellemedi  engelleyeceğini hiç düşünmüyorum zaten şarkıları çeviriken pratik yapmış oluyosun ingilizce yada başka bir dil okuyosan iyi oluyo ben seviyorum  :)) :))
tatlım okul zaten ingilizce derslerde yeterince zor günde ortalama 4 saat gerekio derslerden gecmek icin.aslında cok basit iş ama olurda sıkışırım soradan devamını getiremem die korkuom.Anlamışsındır umarım beni
#9 - Ağustos 25 2006, 20:56:49

kimse aday olmamış mı??  :öff

zor görünebilir ama gerçekten zevkli bi iş ... ve bir çeviri editörüne ihtiyacımız var..ingilizcesine güvenen arkadaşlarımız buraya msj atsınlar yada mSa ya.... beklioruz...  (6) zorla  iş yaptrmayalım da  (6)

yok ya başvuru oldu baya,ama buraya yazmamışlar,hatta yeni bi arkadaş aramıza katıldı
#10 - Ağustos 25 2006, 21:28:14
İmzanız kural dışı.

katılan kim?
#11 - Ağustos 25 2006, 22:23:21
İmzanız kural dışı.

angime aramıza katıldı  ;)
#12 - Ağustos 25 2006, 22:59:55

tatlım okul zaten ingilizce derslerde yeterince zor günde ortalama 4 saat gerekio derslerden gecmek icin.aslında cok basit iş ama olurda sıkışırım soradan devamını getiremem die korkuom.Anlamışsındır umarım beni

anladım TATLIM zaten yeni birisi katıldı aramıza  :öff
#13 - Ağustos 25 2006, 23:01:18

kelis

OKS var ve bu son yılım çok çalışmam gerek aslında bana kalsa zaman ayırabilirim ingilizcem gayet iyidir ama yinede ingilizcesi benden iyi olanlarda vardır diye adaylağımı koyamıyorum yinede şimdiden yeni editöre başarılar
#14 - Ağustos 26 2006, 14:12:19

bende olabilirdim aslıda ama okul açılıyo fazla ilgilenemem  :alala
#15 - Ağustos 26 2006, 22:24:51
I Don't Belong Here

tatlicadi

BENİM İÇİN ÖNEMLİ DİİL OKUL FAŞLAN YA YAPARIMDA KORKUYORUM İNGİLİZCEM KÖTÜ DEĞİLDE HEMDE SIRF BENDEN ÇIKMICAKKİ
AMA YAPAMA FALAN o korkutuyo
yoksa seve seve olurdum
zaten ben çeviri yapabilsem
sizden istemezdim ya ne oldu benim my chemical romance  I'm not okey di (6)
#16 - Ağustos 28 2006, 03:54:22
« Son Düzenleme: Ağustos 28 2006, 04:28:28 Gönderen: tatlicadi »

ben olabilirm 9 yıl ingce grdüm 3 ay ingilterde hızlandırılmış ingilizce grdüm ama onun içn rütbe falan gerekmiomu
#17 - Ağustos 29 2006, 22:47:51
I Łove you baby, aηd if it's quite aŁяight
I ηeed you baby to waяm the ŁoneŁy ηight
I Łove you baby
Tяust iη me wheη I say

ben olabilirm 9 yıl ingce grdüm 3 ay ingilterde hızlandırılmış ingilizce grdüm ama onun içn rütbe falan gerekmiomu

rütbe felan gerekmez sen mSa ya ö.m at o ilgilenicektir...
#18 - Eylül 01 2006, 15:44:28

ben yaklaşık bilgisayarın başında 6-7 saat kalıyorum okul günleri de dahil ingilizcem yok ama sitelerden bulabilirim isterseniz cevap bekliyorum
#19 - Eylül 03 2006, 18:41:30

Arkadaşlar bende talibim bu göreve :okey
#20 - Eylül 03 2006, 18:53:53

mSa yLa görüŞ gereKLi bLginLendirMeyi yapacaktır sana ...
#21 - Eylül 03 2006, 19:24:31
İmzanız kural dışı

Tamam :-)
#22 - Eylül 03 2006, 19:28:02

begüm sanırım mesaj kutun dolmuş,mesaj atamıorum sana,bana msn adresini ö.m. olarak yollarsan görüşürüz
#23 - Eylül 03 2006, 20:49:52
İmzanız kural dışı.

begüm sanırım mesaj kutun dolmuş,mesaj atamıorum sana,bana msn adresini ö.m. olarak yollarsan görüşürüz
Dediğin şarkıyı kendimce çevirmeye çalıştım siteyede ekledim.
#24 - Eylül 04 2006, 07:11:20
« Son Düzenleme: Eylül 04 2006, 07:15:09 Gönderen: Begüm[dsy] »

Dediğin şarkıyı kendimce çevirmeye çalıştım siteyede ekledim.

bn şiMdi onyLadm çewirini snn şarkının Linkini bide mSa yoLLaman Lasm ..  ..sanırım snde katıLdın bize hoşgeLdin ..
#25 - Eylül 04 2006, 14:30:56
İmzanız kural dışı

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.