Alternatifim Cafe

G.Saray, F.Bahçe'nin kalesinde!

Discussion started on Spor Haberleri

Galatasaray'dan Bağdat Caddesi çıkarması... Sarı kırmızılı takımın 2010-2011 sezonu formaları kısa sürede büyük ilgi görürken satışlar yönetimin hem yüzünü güldürdü, hem de şaşırttı. 21 saatte toplam 4 bin 200 satış gerçekleşirken, en büyük talebin F.Bahçe'nin kalesi olarak gösterilen Bağdat Caddesi şubesinde yaşandığı belirtildi.

Önceki gece tanıtımı interaktif ortamda yapılan 3 yeni forma, Türkiye genelinde 48 satış noktasında tarftarların beğenisine sunuldu. 21 saatlik kısa süreçte ortaya çıkan satış rakamları yönetimin yüzünü güldürürken, en fazla satışın F.Bahçelilerin yoğunlukta olduğu Suadiye Bağdat Caddesi'ndeki GS Store'de olduğu ifade edildi.

Yüzde 70 artış var

Saat 23.00'da kapanması gereken Bağdat Caddesi GS Store mağazası yoğun ilgi nedeniyle yarım saat rötarla 23.30 kapanmak zorunda kaldı.

Dün saat 16.00 itibariyle GS Store'larda toplam 4 bin 200 forma satışı yapılırken, ortaya çıkan rakamlar ise Pazarlama AŞ'nin başarısını ortaya çıkardı. Geçtiğimiz yıl ilk gün satış ve mor formaya olan rağbete göre satış rakamları yüzde 70 artarken, G.Saray'ın Mercan' ve Arslan' isimli formaları en çok tercih edilen çeşitler oldu.

487 bin kişi izledi

Hem Mercan, hem de Arslan forma, geçen yıl rekor kıran 2288 isimli mor formanın ilk gün satış rakamlarını geride bıraktı. Mercan forma, Mor formayı ilk gün satışlarına yüzde 93, Arslan forma ise yüzde 61'lik artışla geçmeyi başardı. Forma lansman tanıtımını ise GS TV ve 365g24s.com adlı internet sitesinden yapan G.Saray'ın yeni formaları adına çekilen tanıtım filmleri ise bir rekora daha imza attı. Toplamda bu site 2 milyon 750 bin kez hit alırken, dün tanıtım filmini 4 saatlik dilimde 487 bin kişinin izlediği ifade edildi.

G.Saray, Fener'in kalesine çıkarma yaptı

Türkiye genelinde 48 noktadan satışa çıkarılan yeni formalar 21 saatte 4 bin 200 taraftarla buluştu. F.Bahçeli taraftarların merkezi olarak bilinen Suadiye Bağdat Caddesi, yoğunluk nedeniyle saat 23.00 yerine 23.30'a kadar açık kaldı.
#1 - Temmuz 29 2010, 16:26:00
Ölme diye nefesini dinledim.Sen aldın ben verdim,ben verdim sen aldım.
Yoksa uyuduğumu sanacaktın. Uyanma diye ben öldüm.
Ölmezsem uyanacaktın.

Bamboleo

Fenerbahçeliler alıyordur kesin yer bezi yapmak için. :)
#2 - Temmuz 29 2010, 19:03:04

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.