Alternatifim Cafe

Nice yıllara (Tüm doğum günü dilekleriniz bu topicde)

Discussion started on Kişisel

Doğum günün kutlu olsun Merve. Mutlu ve huzurlu nice yıllara.
#26 - Haziran 16 2009, 23:19:41
Şefim sarı kula var mı?

Any_one

İnternete girememek, doğum gününün iki gün önce olduğunu kimseden öğrenememek, doğum günün olmasına rağmen salak, saçma mesajlar atıp da doğum gününü kutlayamamak ruh sağlığıma sağlık kattı. Özür diliyorum geç kaldığım için. Ama senin var olduğunu, bir yerlerde bir şekilde nefes alabildiğini bilmek mutlu ediyor beni her şeye rağmen. İyi ki doğmuşsun Merve'm. İyi ki varsın dünya(m)da. Huzurlu ve mutlu yaşarsın umarım geri kalan hayatında...
Senin var olduğunu hissetmek, dünyada bir meleğin var olduğunu hissetmek gibi...
#27 - Haziran 17 2009, 19:18:53

Zeitgeist

Sevgili Funeral,

Günden güne emolaşıp sinirimi bozsanda, o saçlarını yolmak istesemde, hödüklüğünden dem vurup, 'ok by, tamam -.-, :f, :ç' diye devam eden mesajlarını görüp, sinir katsayımı arttırsanda, seviyore seni can dostu. :Ç N'olursa olsun bibiliğsin lan.  . Benim doğum günümde aynı tepkiyi beklerim, kuru bir 'Doğum günün kutlu olsun' mesajı yazarsan, başına geleceklerden sorumlu değilim.
Bu arada, geçen seneki doğum günü mesajımı saklıyormuş. Hödük hödük diyoruz da duygusal çıktı bu. :Ç Neyse, al lan hediyeni, gözükme gözüme. :fak :fak

edit : resim gitmiş :w

:4
#28 - Haziran 21 2009, 00:17:40
« Son Düzenleme: Haziran 21 2009, 00:20:24 Gönderen: Gebere Jackson »

Ersiiiin :F   :Ç

Akşam ilk tanıştığımız günleri tekrar konuştuk,ilk tanıştığım kişi olduğunu bilmiyormuş zaar. (6) Hatta telefon numaramın sende kayıtlı olduğunu da unutmuş olsan bile yerin bende ayrıdır,severim çok.Arada bir odunlaşsan da atsan atılmaz satsan satılmazsın işte.Sevoorum lan,harbiden.(gülüyorsun şuan biliyorum allahın cezası -__- (6) )
benim doğum günüme de iki haftadan az kaldı bak,Ceren'in dediği gibi kuru bi "İyiki doğdun" mesajı atıverirsen oyarım valla şimdiden söyleyim :))
Öptüm caniko. :bite

#29 - Haziran 21 2009, 02:19:29
‎ "Bir adam tanıdım, kafasız bir kadına yaşamının yirmi yılını verdi. Her şeyi feda etti ona; dostlarını, emeğini, dürüstlüğünü bile.. Ama bir akşam, kadını hiç sevmemiş olduğunu anladı. Canı sıkılıyordu, hepsi bu. İnsanların çoğu gibi canı sıkılıyordu."

Doğum günün kutlu olsun Ersing, iyi ki doğdun lan. :Ç
#30 - Haziran 21 2009, 12:45:35
Yaşamak sansürler eşliğinde, çok sahte.

Sağolun harem hatunlarım (6)
#31 - Haziran 21 2009, 13:37:16

arsenik

Doğum günün kutlu olsun Ersin.Nice senelere.
#32 - Haziran 21 2009, 13:41:51

Doğum günün kutlu olsun Ersin. Mutlu yaşlar dilerim. :*
-
Seninde doğum günün kutlu olsun Aram.
#33 - Haziran 21 2009, 13:42:32
''Cehennem, başkalarıdır. ''

Aram'ın da bugünmüş. Kutlu olsun doğum günün. :Ç
#34 - Haziran 21 2009, 13:48:02
Yaşamak sansürler eşliğinde, çok sahte.

Zeitgeist

Sağolun harem hatunlarım (6)

Hadi lan ordan.
#35 - Haziran 21 2009, 13:50:44

Arrrraaaaam doğum günün kutlu olsun lağğğnn :Ç
#36 - Haziran 21 2009, 13:54:01

arsenik

Aram Abiiii'm,
İyiki doğmuşsun.Nice senelere, hep beraber. :bite

#37 - Haziran 21 2009, 14:01:53

Doğum günün kutlu olsun Ersin.Nice senelere.

Teşekkür ederim (:
#38 - Haziran 21 2009, 14:08:54

Doğum günün kutlu olsun Ersin. Mutlu yaşlar dilerim. :*
-
Seninde doğum günün kutlu olsun Aram.
Sağol kiiii . d5.gif ahaha :Ç
#39 - Haziran 21 2009, 14:09:46

Çok teşekkür ederim Büş'üm (:
#40 - Haziran 21 2009, 14:18:45

Tanıdık tanımadık nice insanlar var şu fani hayatta,
Elbet günü gelecek karşılaşacağız bâki tarafta.
Aşinalık mühim mi aynı köprüde yürüyeceğiz,
Birbirimizi tanısak da tanımasak da...

İçimden geldi; İyi ki doğmuş bugün doğanlar. Mutlu nice nice yıllara, sağlıkla, huzurla...
#41 - Haziran 21 2009, 18:20:41
« Son Düzenleme: Haziran 21 2009, 18:35:37 Gönderen: Goldilock »
-Ten yoluyla bulaşır! derlerdi hastalık. Bende dünya tersine döndü sevgili; Sen yoluyla bulaştı sevda. İşte o gün bugündür aşkla kan bağı olan bütün ırk yasta. 

Burcuyevski~

Gunes ve Ay

Doğum günün kutlu olsun Aram ağabeyciğim, nice senelere. :))
#42 - Haziran 21 2009, 18:23:00

Sevgili Aram,
Doğum günün kutlu olsun.İyiki doğdun,iyiki varsın.İyiki kanka oldun bana .p
Nice beraber kutlayacağımız yaşlara. :bite

#43 - Haziran 21 2009, 18:30:16
‎ "Bir adam tanıdım, kafasız bir kadına yaşamının yirmi yılını verdi. Her şeyi feda etti ona; dostlarını, emeğini, dürüstlüğünü bile.. Ama bir akşam, kadını hiç sevmemiş olduğunu anladı. Canı sıkılıyordu, hepsi bu. İnsanların çoğu gibi canı sıkılıyordu."

Ersin birtne kardeşim nasilsin iymisin demiyorum demicem de zaten Kutladim ama işde adet yerini bulsun

Dogum günün Kutlu Olsun Cigerim Senle daha batak Oynicaz :)
#44 - Haziran 21 2009, 23:14:01
Hakkımda bilmen gerekeni ;  Hakkın olduğunda söylerim ...

El çükü ile gerdege girene damat degil godoş derler ... ; )

iyiki dğmuşum lan :Ç ersinle aynı gün doğmak ne kdr iğrenç anlatamam ama iiki doğmuşuz lan ersin :Ç milletin başına belayız  (6)
#45 - Haziran 22 2009, 01:44:17
ben ne dersem o !!!

Ersin birtne kardeşim nasilsin iymisin demiyorum demicem de zaten Kutladim ama işde adet yerini bulsun

Dogum günün Kutlu Olsun Cigerim Senle daha batak Oynicaz :)

Sağol Akıl Hocam . Daha öğrenicek çok şeyim var senden ahah =D

iyiki dğmuşum lan :Ç ersinle aynı gün doğmak ne kdr iğrenç anlatamam ama iiki doğmuşuz lan ersin :Ç milletin başına belayız  (6)

Aram Aklını alırım lan -.-
#46 - Haziran 22 2009, 12:39:12

21haziran aram'ın doğum günüydü fakat o gün ben çok yoğun olduğum için aklımdan çıkmış alterede giremiyodum..  :artis

geçte olsa doğum günün kutlu olsun ARAM dilerim ki bütün istediklerini verir hayat çünkü hak edenlerdensin bence  ;)
#47 - Haziran 23 2009, 00:07:02

Köpek ürür,
Kervan yürür.

Doğum günün kutlu olsun Edacığımm.
Umarım yeni yaşında herşey gönlünce olur.
İyiki varsın..(:

Sna laptop alıcam demiştim diğğ mi? Güle güle kullan. ; )
#48 - Haziran 25 2009, 00:36:01

sessiz yalnızlık

Kardeşiiim.
Keşke yakınımda olsaydın veya yakınında olsaydım.Ama biliyorum ki mesafeler hiçbir zaman verilen değeri azaltmaz.Sende ki değerimi biliyorum ve sende biliyorsun bende ki değerinii.Aradaki samimiyetten yüz bularak hakaret ettiğim tek insansın.Malımsın,canımın iç kısmısın.Öyle çok seviyorum ki seni.Doğum günün kutlu olsun kardeşim.Kendi iyiliğim için ne düşünüyorsam aynılarını senin içinde düşünüyorum.Hep mutlu ol.

Gönül isterdi ki; yanında olup mumları üflerken "dilek tut." diye ve üfledikten sonra "ne diledin?" diye çemkirmek. :/
#49 - Haziran 25 2009, 00:51:27

Zeitgeist

Toplu-konuşma- insanı Eda. Doğum günün kutlu olsun canım. Gelecek toplularda görüşmez üzere.  (6)
#50 - Haziran 25 2009, 00:52:42
« Son Düzenleme: Haziran 25 2009, 00:52:58 Gönderen: Gebere Jackson »

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.